Anthelios на La Roche-Posay защитава от слънцето дори най-нежната и уязвима кожа

  • 10 004
  • 452
  •   1
Отговори
# 225
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 478
Слънчева алергия за щастие до сега не съм получавала, но съм с доста светла кожа, която за съжаление доста често е изгаряла от слънцето.

# 226
  • Мнения: 2 746
Не се е случвало,само се е зачервявала много ,като съм стояла повече на слънце.

# 227
  • Мнения: 2 516
До сега не съм имала проблем.Държа много на слънцезащитата и се мажа редовно.

# 228
  • София
  • Мнения: 1 621
Кожата ми е много светла и поради тази причина много се пазя. Мажа се с много кремове и най-вече стоя на сянка и не ходя на плаж, когато слънцето е силно, най-обичам на плаж след 17 часа. Много лесно изгарям и ми се появяват петна и "червени  кръвни точки".

# 229
  • Мнения: 154
Имам слънчева алергия! По врата и деколтето се появяват големи червени петна, които парят и сърбят.
Най-добрата превенция е пазене от слънцето.

# 230
  • Мнения: 374
Кожата ми е много светла и изгарям на слънце, ако не съм използвала слънцезащитен крем.

# 231
  • русе
  • Мнения: 1 317
Понякога ми се случва. Получавам ситни пъпчици , когато не съм използвала слънцезащита.

# 232
  • Мнения: 2 117
Вече винаги се мажа с висок фактор, иначе изгарям до червено за кратко време.

# 233
  • Мнения: 597
Да случвало ми се е след продължително стоене на плаж и не често мазане със слънцезащитни средства.

# 234
  • Мнения: 111
С грим на плажа - да или не?

Какво повеляват тенденциите и кои са подходящите продукти за една плажна грим визия ще научите в тази статия.


# 235
  • Мнения: 236
Случвало се е на няколко пъти кожата ми да става на червени петна.

# 236
  • Мнения: 6 730
С грим на плажа - не.

# 237
  • Мнения: 541
Сина ми е със много светла и суха кожа, изгаря много лесно, не лови тен а по скоро кожата става червена

# 238
  • ПЛЕВЕН
  • Мнения: 140
Никога не ходя с грим на плажа, не добре за кожата.

# 239
  • Мнения: 13 555
Никога не ходя с грим на плаж

Общи условия

Активация на акаунт