Помощ !! Аз ли имам проблем с главата или моята половинка?

  • 4 016
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте на 32 години съм от 11 години съм семеен мога да кажа че щастливо не съжалявам за нищо до сега.
Та да минем към моето питане дали аз съм прекалено мнителен и ревнив или има нещо, защото моята половинка ми каза че съм психично болен.Работещи млади хора сме с много контакти ежедневно и аз и моята съпруга но в различни сфери първите  години нямах никакви съмнения към нея след това дойде корона вирусът за година и половина тя си остана у дома всичко ок аз поработвах. В този период излизахме скришно в заведението на наши познати където се събирахме в много тесен кръг петък или събота ок. На тези наши събирания попаднаха още две момичета ок набързо се зближиха с женами и дори започнаха сами да излизат на това заведение по женски 3 те (имаме ключове за помещението) направиха си обща група чат ок.Проблемът е там че на мен не ми допада като характер една от новите приятелки и бях и го споделил.От около месец и половина половинката ми е на работа и може би още на първата седмица тя ми сподели че я е видяла да се целува с друг наш познат (всички сме семейни) от събиранията ни след което се затвърди моето мнение за нея (приятелката и) . В този период на тяхното приятелство аз започнах да ревнувам защо както си цъках из нета ми попадна споделена и харесана страница в инстаграм на моята жена която беше с заглавие на английски нещо от рода горещите пожарникари само за жени от там проверих щателно и се оказа че са още поне 3 4 такива страници подчертавам до преди това имаше най нормални последвани женски страници мода стайлинг и тем подобни последва скандал от моя страна и попитах какво става какво е това отговорът беше че тази приятелка и ги изпращала и просто така не е нищо много хладнокръвно се опита да ме убеди дали успя НЕ. Тогава ме обвини че я следя и ми каза че ако продължавам така ще се разделим (имаме 2 деца на 10 и 6 ) .Започна се едно писане по никое време обръщане на телефона докато съм там като попитам ми казваше че са приятелките и и нищо просто си пишат имахме нов скандал поисках и телефона не го даде след като се успокоихме ми обясни че тя си изпращала снимки по бански не искала да ги виждам попитаме какво искаш да я видиш ли ние си пишем едната имала женски проблеми и не било хубаво аз да знам за тях мацаница  от всякъде . И така следващият повод да се съмнявам е моята жена не пие без да съм там и след това тя да шофира преди 2 седмици аз работих до 4 сутринта а моята половинка и приятелки помагаха в това заведение на наши познати имаше тържество и трябваше помощ ок прибирам се в 4 намирам жена си заспала а се е прибрала 30 мин преди мен учуден докосвам я по петата за да се размърда за да се наместя и аз не помръдва след това по бедрото няма сигнал и накрая по рамото отвори очи казах и да си легне под завивките измърмори помръдна легнах до нея, искам да кажа че след като се прибрах минах през банята и осетих странна миризма която я имаше и в стаята ни. След като легнах след около 30 секунди тя подскочи и отиде до банята помисли че отиде да се измие както всяка вечер и да се намаже с крем защото не заспива без тези две процедури викам ок след около 10 на минути чувам че излиза от банята и пум директно при децата в тяхната стая зачудих се след около 2 3 минути се изправих да проверя какво става влизам в банята и вече разпознах миризмата от алкохол и повръщано отидох до децката стая  тя просната на краката на сина ми попитах я какво става пияна ли е пила е и е карала (преди година имаше голяма катастрофа и се отърва само с белег на главата ) даде ми сиктира и каза да се махам че не и е до мен. След което аз повече не заспах погледнах телефона и видях че приятелките и са на линия попитах дали мога да се обадя и дали е удобно искам да попитам нещо чух се с едната (не тази която не харесвам ) какво става защо жена ми е пияна дали са пили последва смут за 2 3 секунди и ми каза че са пили там едно питие и аз попитах как може да я остави да пие и кара и че тя е не адекватна и повръща и тя ми каза че другата им приятелка не е пила и тя ги е откарала и са оставили колата на женами тях ги е прибрал някои друг.казах ок и затворих едва изчаках девет докато се събуди жена ми за да получа обяснение и то беше съвсем различно попитах я кои лъже тя или приятелката и какво става какви са тези неща.Тя ми обясни че преди да тръгнат е изпила един шот ама бил голям от дългите чаши за пръв път е пила такова питие и не е знаела че така ще се напие от него и че тя се е прибрала сама никои не я е карал и че и е станало лошо чак в къщи и че тя не е виновна маи сервитьорката  и е направила голям шот дрън дрън и че приятелката и незнаела какво да ми каже че аз съм я бил стресирал и така  затова ме излъгала и че не е трябвало да ме лъже защото тя не ме лъжела никога и винаги ми е казвала всичко както си е. Така кавги 3 4 дена и всичко се укроти до преди няколко дни звъни ми моята жена вика защо не поръчаш нещо ще доида да ядем заедно аз ще приключа до към 22 и ще дойда поръчах дойде храната  прибрах я в микровълновата на работното ми място и започнах да чакам звънна ми към 22:45 да ми каже че ще отиде да помогне на тези наши познати малко в заведението защото имало извънредно много работа викам си ок не е проблем ние сме си много близки разчитаме един на друг и аз ходя да помагам когато мога така звъня към 23:30 телефона няма обхват писах и на whatzap не получава позвъних няма интернет връзка продължих по телефона няма свързване след около 10 мин ми звни тя мило незнам какво става нямам нет на телефона нямам и на картата викам ок wifi то не върви ли там ами аз съм на другото им заведение изпратиха ме  да взема алкохол ок аз вече съм бесен след около 4 5 мин гледам е онлаин след още толкова я няма набирам пак звъни дига ми на 7 8 прозвъняване викам какво става чувам тън звукът от нейната кола когато дава на контакт ами пак дойдох до др заведение че нямаха лимони викам какво става защо не ти звъннаха да ти кажат докато беше там ами не са видели и така и викам ок за 10мин отиде и се върна до там как става тоя номер ами карах бързо ок хаиде че тръгвам чакат ме след около 10 минути и званя пак ми вдига на 7 8 позвъняване пак този звук тън от контакта на колата и викам ко става ти къде си защо ме лъжеш, не тръгвам към теб само ми званиш какво се притесняваш не съм с друг мъж спокойно ти какво ти става немога  така ти ме задушаваш ще те оставя оправи се помислиси какво искаш аз не съм курва че да се държиш така с мен ще се оплача на родителите ти ще кажа утре че немога да живея така и че ще те напусна аз не искам такъв живот аз немога да взема думата тя на пълно сякаш ме убеди че съм аз виновен казах ела при мен да те проверя и тя как ще ме проверяваш аз да не съм боклук курва дойде и ми заяви че ако я проверя на сутринта ще обяви пред родителите ни ще се разделяме .доиде подрачихме се още малко и се прибра след час и аз легнах си при нея поисках близост с нея тя ми отговори знам че е за  да ме провериш прави каквото ще правиш но на сутринта се изнасяи не направих нищо.и така до вчера опитвах се да не мисля държах се все едно няма нищо  тя ме посети на работа и си говорихме от дума на дума и тя ми каза че приятелката и е писала и я е попитала за някакъв клиент който е видяла в това заведение на тези наши познати дали е там и дали знае къде е аз слулам нале и казах ето виждаш ли защо не я харесвам( забравих да кажа че в пиянската нощ на женами имаше изпратени някакви клипове на мъже от тик ток или инстаграм незнам)и тя почна да ми обяснява че не я интересува че не е толкова близка със нея и че и е казала че тя е женена и не я интересуват такива неща да гледа и аз попитах казали че имаме проблеми заради това ама не какво да кажа как да кажа и аз казах в прав текст така да но аз искам да ми вярваш не искам друг мъж не ми трябва каквото има той имаш и ти мен ме дразни това че се съмняваш и ме  подценяваш така ти какво искаш попитах защо я поощрява като и дава лайкове на така уж безразличните за моята жена клипове и снимки и при условие че и е казала да не и праща и тя продължава.тя ми каза ти какво ревнуваш от модели те няма да дойдат при мен да ме ..... ти какво сега има в това как да кажа сега на хубавото че не е какво толкова има ти сякаш не заглеждаш някои мадами или не гледаш на телефона си ,и аз се опитах да и обясня че никога в нейно присъствие няма да кажа ебахти якия задник или никога няма да почна да споделям с приятелите си сексапилни снимки на жени при условие че са семейни  и могат да получат моя проблем .И ТАКА МОЛЯ ОБЯСНЕТЕ МИ НОРМАЛНО ЛИ Е ТОВА СЪС ТЕЗИ ТЯХНИ КЛИПОВЕ И СНИМКИ НОРМАЛНО ЛИ Е ПОВЕДЕНИЕТО НА ЖЕНА МИ АЗ ЛИ СЪМ ЛУД КАКТО ТЯ КАЗВА . ПОДЧЕРТАВАМ ЧЕ ПРЕДИ ТОВА НЕ СМЕ ИМАЛИ ТАКИВА ПРОБЛЕМИ. ОТ КАКТО ДРУЖИ С ТАЗИ НЕЙНА ПРИЯТЕЛКА Е ТОВА И НЯМАМ ОБЯСНЕНИ женами ми казва че ме обича но незнам какво има.Има и неща които съм забравил 100% питайте споделете дайте ми съвет.
Притеснявам се да не се влюби в някои др мъж и да си разбием семейството защото а няма да простя изневяра и тя го знае

# 1
  • Мнения: 5 300
Толкова омотано е написано всичко, че почти нищо не разбрах. От малкото, което разбрах явно на жена ти и се живее сега, кара второ тийнейджърство.

# 2
  • Мнения: 1 847
По голяма пързалка не бях чела скоро..майка на 2 деца на 10 г и 6 г...и се държи като побесняла тинейджърка...а ти и аз не знам като какъв....докато не стигнах до децата си мислех, че е история на някой тиин.
 Хич не ми се връзва...какви купони какво чудо, тия деца кой ги гледа докато тя е в кръчмата а ти на работа?!
Какви хисторита, какви инстаграми...каква кръчма...ужас!

# 3
  • Мнения: X
По голяма пързалка не бях чела скоро..майка на 2 деца на 10 г и 6 г...и се държи като побесняла тинейджърка...а ти и аз не знам като какъв....докато не стигнах до децата си мислех, че е история на някой тиин.
 Хич не ми се връзва...какви купони какво чудо, тия деца кой ги гледа докато тя е в кръчмата а ти на работа?!
Какви хисторита, какви инстаграми...каква кръчма...ужас!


Живеем в къща на 4 етажа свекървата живеят над нас това с деца спокойно има кой да ги гледа винаги ако това е поведението всички бг мами тук сте за опело нямам намерение да пързалям  никого и за нищо. Искам просто да разбера дали аз си въобразявам че има нещо или наистина има.Проблемите ни са заради нейната приятелка която е по разгонена в моите очи и си мисля че допринася за поведението на моят жена знам че всичко е много объркано написано но не съм писател или редактор за да го преведа в приличен вид на обяснение но аз имам нужда да говоря. По бъркотията която съм написал можете да разберете че не е пързалка когато пиша дори се изневярам и не мога да си събера мислите .

# 4
  • Мнения: 1 847
Събери си мислите и говори с нея, кое какво как си представя вашето бъдеще...без да разговаряте и да ти кажем, че си прав или крив няма да помогне на вашите отношения.
 Тя ти е жена, най-близкия човек ако с нея не може да разговаряте то какво е бъдещето ви. Направо япопитай какво иска и как си представя бъдещето, ако ти не си в него....вече решавай какво ще правиш!

# 5
  • Мнения: X
Опитвам се да водя нормален разговор в който да и обясня че нейната приятелка е парцал и че я разваля с тези нейни закачки и че това не ми харесва не го намирам за морално за жена с мъж до себе си да и текът лигите по други мъже (или обратното ) тя ми отговаря да не се притеснявам че на нея и е безразлично и че нямала да има нищо с тези там модели и че трябва да и вярвам и в следващия момент ми казва как да кажа на красивото грозно без да се засрами че ми го казва направо в очите опитва се  да ми промие мозака да мисля че е нормално женами да седи до мен и да зяпа мъже и да ми споделя като на незнама си какво на сестра или приятелак че са привлекателни (говоря за мъже модели нацепени с плочки яки бикове зализани и така ) дори да ги харесва защо трябва да ме накара да мисля че това е нормално никога няма да си позволя да направя такъв коментар пред половинката си която и да е както и да изглежда винаги за мен женами ще е топ. Няма да я подценя никога . А тя от както се здружи с тая дрисла ми ги блещи такива простоти и накрая аз съм за психиатрия. Аз и казвам не искам това и това  , не ми харесва ,не искам да имаш контакт и с приятелката си казва ми пак няма. Не мога да разбера напук ли ми прави и най вече защо. Но и до днес аз съм виновния за всичко не проумявам как ?
Е поне казва че ме обича уж за сега не знам

# 6
  • Мнения: 1 170
Не е нормално да дрънка тия коментари за нацепените батки от снимките при положение, че знае, че това те дразни. Самото разменяне на картинки не е голяма работа - живеем в изключително визуален свят и сме заринати от кич и пошлост. Тревожното е, че въпреки, че знае как се нервираш, тя продължава да го прави. И, като цяло, го е ударила на живот.
Защо не я извикаш на сериозен разговор, ама не на работа, не в заведението, не вкъщи - със свекървите и децата наоколо, и не за половин час. Заведи я някъде, където не сте ходили скоро и е приятно, и поговорете спокойно. Чуй я и нея какво я дразни у теб, какво иска да се промени и т.н. Остави я да си заплашва как щяла да се изнесе, разведе и т.н. Това са емоционални думи, които не стават реалност за 3 дни. Но най-важното е да се опиташ да се успокоиш и може би - да поспиш Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 361
Жена ти се държи като разгонена тийнейджърка. А дали има фактическа изневеря, има ли значение? Аз и на такова поведение бих казаха баста, махай се. Щом не гледате в една посока, карате се, лъжете се, не виждам никакъв смисъл в подобна ситуация да сте заедно освен децата. Ама и те милите разбират скандалите ви.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 681
На мен ми се струва, че жена ти те прави на маймуна. Ако аз се държа така с моя мъж, ще ме е изхвърлил на първия ден сигурно...  Това е поведение на 17 годишна девойка, която не знае какво иска.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 347
Има такива мръсни, подмолни и долни хора, които искат да развалят всичко до, които се докоснат.Виждат слабите места и атакуват.Реакцията ти е напълно нормална.Ако имаш достатъчно хладнокръвие би могъл да я оставиш сама да се опари и разочарова, защото дори и да те "напусне" няма да е задълго.Ако пък стане така, значи връзката ви е имала разрив много преди тази да се появи и тя просто го е изкарала наяве.Но така или иначе има риск, защото ако един такъв елемент успее да направи мизерията си, никога вече нищо няма да е същото, но пък така ще провериш що за човек имаш до себе си.Може би тактически най-разумно е да се отдръпнеш и да продължиш да си живееш все едно не те засяга, но това не всеки го може, трябва и ти да си малко или много обигран.

# 10
  • Мнения: 14 891
Мъж нарича майка си свекървата?
Пързалка. И то мега неграмотна.
Ако не е пързалка, сте семейство Адамс.

# 11
  • София
  • Мнения: 23 098
Нима някой прочете цялото неграмотно словоизлияние? Ще ви почерпя. На мен не ми стигнаха нервите. Стигнах до пожарникарите и се отказах.
Ако мъжът ми ме следеше така и ровеше в телефона ми къде какво съм лайкнала и кой какво ми е пратил, с кеф ще му разкажа играта.

# 12
  • София
  • Мнения: 17 301
Боже, това беше безкрайно! Scream
Сигурно съм пропуснала нещо, ама това ли са ти проблемите с жената:
-има 3 приятелки, от които ти не харесваш едната
-гледа и харесва страници и клипчета с голи мъже
- веднъж се е напила
-веднъж е закъсняла

Човек, моят мъж, ако прекарва толкова време да следи всичките ми чатове, лайкове и приятелки... УАУ! Ти направо ме шокира с твоето поведение, особено на фона на тези брутални дреболии, които те дразнят.
Лайква снимки на пожарникари в нета, а е женена - ОМГ!!! Ти нормален ли си, що за тъпотии.

# 13
  • Мнения: 14 891
Аз стигнах до там, дето повръщала и амакакможи.
Според мене, ако е реална темата, де, човечецът е усетил интерес у себе си към предполагаемо шавливата нова приятелка, и се чуди сега как да не се издаде, че иска да я мине.

# 14
  • Мнения: 5 508
Не прочетох целия ферман, но да си кажа като жена ...
Авторе, всеки човек се заглежда и обсъжда привлекателни хора от пола, който го привлича. Нормално е. Е, да ги обсъжда с теб е кофти в две направления - или вече те приема само като баща на децата и приятел, или ти намеква, че си се отпуснал и е време да потренираш малко.
За приятелките - ако през тези години е била по-асоциална и е излизала винаги с теб и общите ви приятели, е нормално като намери нови приятели да 'отключи' ново поведение. Най-добре не обиждай чак толкова онази, която не харесваш, защото ако жена ти е 'заслепена' като нищо съвсем ще се изпокарате.
И започнете да говорите ама не за 'натрапниците' като разни пожарникари и неприятни приятелки, а за вас като семейство и отношението ви един с друг. Ама недей да я обвиняваш за случващото се, а просто говорете за евентуалните промени последните месеци и т.н.

# 15
  • Мнения: 21 497
Не виждам какво толкова е направила жена ти, освен дето явно досега не си е позволявала абсолютно нищо, дори да размени картинка на секси пожарникари. Такъв ли си комплексар, че това да те спихва и да те кара да я следиш така безумно.

А пък като прочетох за "проверяването"... Ти не си в ред, авторе ще си загубиш жената от глупост.

# 16
  • Мнения: 18 585
На 32, женени от 11 явно си свикнал да си единствен в нейното огледало.И тя не е виждала други мъже дори на картинка.Много си ревнив.А пожарникарите и  аз поглеждам като ми паднат пред очите, споделени от някой, че съм на 66.Окото да оплакна, като като твоята жена съм, на 19 омъжена и нет нямаше, не видяла картинки.Виж да пие  и кара не ми хареса.Ама с такъв задушаващ мъж, не знам...Да те питам, децата има кой да гледа, вие  за какво сте родители, та не си ги гледате?Те не ви свързват, имат си гледачи, ти - ревнивец, май втора младост ще подкара  жена ти, то на 32 си е време да изживее младостта.Винаги е време.

# 17
  • Мнения: 8 937
Постарах се да прочета целия първи пост, защото ми стана странно за коментарите, че жената се държи като разгонена тийнейджърка.
Цялата драма е, че е лайкнала клип в тик-ток и снимка на пожарникар, както и че веднъж се е напила? Flushed Нещо повече - приятелката е виновна за това срамно поведение?!? Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 28 634
Мъж нарича майка си свекървата?
Пързалка. И то мега неграмотна.
Абсолютно. Това не е писано от мъж, а от неграмотна тийнейджърка.

# 19
  • Мнения: 29 453
Мъж нарича майка си свекървата?
Пързалка. И то мега неграмотна.
Абсолютно. Това не е писано от мъж, а от неграмотна тийнейджърка.

Точно това влизах да напиша.
Грамотност на ниво 3 клас, първи срок.

# 20
  • Мнения: 7 443
Имаш сериозен проблем с главата, а с твоята ревност и задушаване ще си скапеш семейството.

Как така ще й държиш сметка с кой пише, какво пише и поства? Боже, и аз бях качила снимка на пожарникари, и под всяка снимка имам коментари и сърца от мъже..е моят никога не ми е направил проблем. Това твоето е лудост направо.

# 21
  • Мнения: 1 993
Ако това не е пързалка, може би трябва да оставиш жена ти малко на свобода, очевидно има нужда да се разтовари в женска компания. /например да гледаш един ден децата, а тя да излезе малко/. Ако продължаваш да  й вдигаш скандали ще я подтикнеш да ти изневери, това е задушаващо, на практика я отблъскваш от себе си. На твое място бих се постарала да й привлека вниманието - разходки, разтоварващи разговори, може да отидете някъде из околността.

# 22
  • Мнения: 1 005
Слагаш едно фередже на жена ти , взимаш й телефона , блокираш всички социални мрежи и телефонни номера и си решаваш проблема , ама гледай да я заключиш в къщата , щото може да излезе на улицата и да види някоя нацепена батка.
Ти сериозно ли ?! Ми на 32 г е не е на 102 . Явно цялата тая изолация й се е отразила зле , има нужда да изпусне парата . Като си толкова загрижен за семейството ви , спри да я ревнуваш така явно и  я остави сама да прецени колко е лоша приятелката й . С това поведение я отдалечаваш от себе си . Като й наливаш акъл постоянно , само я дразниш . В момента за нея е актуална новата ситуация , приятелките , излизането , явно е имала 11 години монотонно ежедневие и сега си наваксва емоции. След като има кой да ви помага с децата , опитай да се вмъкнеш в тая картинка , но не със скандали и дебнене .

# 23
  • Мнения: 12 809
Изобщо не разбирам какъв е проблемът.
Гледала снимки, айде сега. А да я следиш, да й гледаш телефона - ти се държиш като побеснял собственик, а не тя като разгонена тийнейджърка.
Яко те друса желанието за пълен контрол. Ами не става! Жена ти не е марионетка и нищо лошо не личи да е направила. Чак пък ще й подбираш приятелките, ама моля ти се, осъзнай се!

Но да казваш на майка си свекърва - явно не си истински персонаж, което за мен е утешително.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 258
Не можах и аз да го прочета това.
Няма начин да е написано от мъж.
Ако съпругът ми дебнеше какво си чатя, правеше ми забележки дали лайквам красиви мъже в нета и дали с приятелки пия по 1-2 чаши, отдавна нямаше да ми е съпруг.
Да не говорим пък да ми прави забележки за приятелките ми. Мернах някъде в писанието, че проблемната приятелка се целувала с мъж от компанията. А този мъж одобряваш ли го или само приятелката е проблем? С него още ли се събираш?
Пък и познати, заведения, приятелки, купони. Кой остава с децата в това време?

# 25
  • Мнения: 5 832
Дано е пързалка, иначе си пълен психопат, от онези задушаващите, които знаят подробно колко и какви страници е харесала жена им в инстаграм и редовно проверяват броя и съдържанието им. Ако си ми мъж, ще те удуша докато спиш, за да нямаш време да си изливаш досадните тиради. А тези, които определиха жената като разгонена тийнейджърка, да нахлузват фереджетата и мирно до печката.

# 26
  • Мнения: 29 453
Понеже мисля, че е пързалка и няма толкова неграмотни мъже на 32 !!!! години, не мислех да коментирам, но ще се включа, за да кажа, че наистина автора не го слуша главата, ако се случва това в действителност. Цели 11 години да следи коя снимка лайква жена му, да следи приятелките ѝ и подобни......патология.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 554
Я остави жената на мира!
Аз правя точно същото! Имам нови приятелки, нова фейсбук група, излизаме 1 път месечно и се случва да пийна повече. В групата непрекъснато вървят мемета със сексуално съдържание, даже имаме забележки от Зукърбърг.
Мъжът ми не ми докосва телефона!
Само снощи ме изврънка да си постнем снимка заедно във Фейсбук.
Инстаграм той даже не знае какво е.
Някои приятелки имат разни авантюри, но никога няма да си отворя устата за това пред мъжа ми.

# 28
  • София
  • Мнения: 13 258
Представям си как жената на подобен тип се крие за всичко и е принудена да си мери думите и действията.
Това не е живот.
Щом наскоро ми се случи в смесена компания да споделя каква луда платонична любов ме удари на стари години към един популярен младеж на годините на най-голямата ми дъщеря и в резултат съпругът ми започна да ми праща негови клипове с намигващи човечета, без да прави драми. Представям си лирическият герой в подобна ситуация. Сигурно ще направи луд скандал и ще обяви жена си за отвратителна прелюбодейка и ще я завърже в мазето на хлюб и вода.
Ясно е, че темата е пързалка, но на такъв в реала с кеф ще му слагам рога по 3 пъти на ден.
П.П. Прочетох и за разговорите с приятелките с възмущението, дето я оставят да пие. Е, с такъв и ще се пропия.

# 29
  • Мнения: 7 443
Стани ми мъж за няколко месеца, да те превъзпитам или ще влезеш в лудницата.
Ще ти сложа 5 пъти рога, та да знам че имаш основание за тия съмнения.
С голям Кеф и много оргазми.

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 10:19 от happy doc

# 30
  • Мнения: X
Мъж нарича майка си свекървата?
Пързалка. И то мега неграмотна.
Ако не е пързалка, сте семейство Адамс.
Здрасти и на теб сърдито човече свекърва, тъща, баба или майката на жена ми или , по име да я нарека все тая нямам оплаквания от нея не се е намесвала никога в живота ми. А за теб  нямам коментар (0)

# 31
  • Мнения: 249
Предвид нивото на написаното "свекървата" най-вероятно е тъщата. Предполагам иначе щеше да има майка ми гледа децата, а онази никавица си прави каквото поиска.
Не ми допада това, че умишлено дразни половинката ти, но ти хич не си цвете за мирисане. Звъниш през час, постоянно оплюваш приятелката й(ама и очакваш да прекрати вижданията си с нея), проверяваш я нон стоп (дай си телефона или ела да те проверя).
На път си да прекратиш брака си да знаеш.

# 32
  • Мнения: 6 625
Изобщо не можах да изчета това хаотично излияние на заблуден ум... Разбрах, че жената излиза и пие Scream с нова приятелка, която мъжа не харесва и че тоя мъж следи коя снимка лайква жена му и какви страници следи, че и мнение дава какво да гледала Unamused Болен мозък за мен или тъпо измислена пързалка...

# 33
  • Мнения: 7 443
Абе, за съжаление има много такива мъже, така че не ме очудва. Но,  те не разбират,че със задушаване и ревност подтикват жените си към изневяра

# 34
  • Мнения: 738
Изчетох написаното и дано не съм лош пророк, но така се почва. Достатъчно дълго си с тази жена, за да оцениш, че нещо става с нея. Не си ти лудият! А и тя ще ти говори само лъжи! Приятелките й знаят това, което ти не знаеш. Остави положението да се развие, накъдето е тръгнало, това ще ескалира и тогава ще взимаш решения. Около 1 година ще ти трябва, за да ти стане ясно накъде ще е с твоя брак.
Поведението на инфантилни майки на 2 деца ми е до болка познато.

# 35
  • Мнения: 18 308
Тук във форума има специална тема "Красиво мъжко лице" ли беше... ама има и други части освен лицето. Виж колко потребителки гледат и се кефят на мъжете. Не е чудо невиждано.

Ама викаш, ако тайно гледаш жени модели и не коментираш, е по-друго твоето поведение?
Порно предполагам в никакъв случай, нали? Joy Дообре! Съвсем друго е! Laughing

# 36
  • Мнения: X
Много извратен е станал светът боже господи обяснявате ми как е нормално жената да обяснява на мъжът си че е нормално да харесва други мъже и да му го заявява директно в очите . АЛООО АМИ ДА ВЪРВИ ПРИ НЕГО КОЙТО И ДА Е. Аз ще кажа жено виж тая ква е яка а колко яки гарди има и тя ще е ок няма да се подразни . Нека си гледа каквото пожелае по телефона  нямам нищо против но да не ми го натрава и заявява в очите едва ли не трябва да приема думите ходих наебах се прибрах се. Приключвам с вас не искам да чета повече извратении и от вас.Млад сам Да чукам здраво спокойно добре иЗглеждам спокоино нямам комплекси не го намирам за морално не съм възпитан така и слава  богу 10години съм с нея и я обичам но за нищо няма гаранция .

# 37
  • Мнения: 7 443
Леле, човек дано не чукаш, така, както пишеш,че ме изплаши сериозно.
Отивай на поправителен.

# 38
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 030
Може да не е пързалка, познавам един такъв, който държи сметка на жена си, вдига и скандали, че излиза с приятелки и колежки, за 8 март и развали празника, трябвало да излезе с него, да са смесена компания, не можело да излиза само със жени. Тя била майка и съпруга, не можело да ходи по заведения, там ходели само развалени жени, и мъже на лов за такива жени... Разкош някакъв.

# 39
  • Мнения: 29 453
Въй, въй, въй.....!!!!

Извратенячки такива!!! Засрамете се.....!!! Grin

Човекът отива да чука!

# 40
  • Мнения: 7 443
Качеството е като правописа вероятно

# 41
  • Мнения: 1 993
Никога не съм коментирала пред мъжа си, че ми харесва някой мъж, дори той не си позволява да коментира като види жена, защото знае, че не ми е приятно.
Значи вие може да коментирате колко яка е някоя мацка, пък тя не може да коментира мъж?

# 42
  • София
  • Мнения: 13 258
Ко речи?
Демек ти можеш да гледаш, да чукаш и т.н. Жена ти трябва да не смее да вдигне поглед.
Пак казвам, ако си истински, много е издържала тази жена. Щом смяташ, че е извратено една жена да заглежда хубави мъже (това го казвам от позиция на над 25 г. със съпруга ми, през които не съм му изневерявала, но лепенки на очите не съм сложила).
Забавен си.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Имаш поводи за притеснения. Не ми станаха ясни тези помощи в кръчми. Прекалено свободно време ли имате? Все едно чета за тийнове. Приятелки,алкохол, снимки на мъже -булшит..
За родители алкохолици имам крайно негативно мнение. Дано децата не са свидетели на грозни сцени.
Не ми е ясно кое е хепито във вашето семейство?

# 44
  • София
  • Мнения: 13 258
Вивиана, къде ги видя тия алкохолни истории? Жената за първи път е пила 1 шот за 11 г. Може да не й е понесло, понеже не пие. Нормално е.
Помощта в кръчмите и аз не я разбрах, но вероятно техни близки имат заведения и те ходят да помагат за някой лев, когато има сериозни събития, а после остават да хапнат и пийнат. Освен ако помощта не се свежда до участие в купона.

# 45
  • Мнения: 35 988
Достатъчно по темата.

Общи условия

Активация на акаунт