Любители на котки - Тема 162

  • 25 192
  • 784
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Бърз запис и от нас. Не е най-хубавата снимка, но тук прекарват нощите напоследък, срещу отворената врата към терасата, между количките на дребния Laughing

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 909
тарторката на нашата женска група
а тук Лъки с кака си Принцеса отмарят от дългия горещ ден

Включи се и красавицата ни

Последна редакция: вт, 20 юли 2021, 20:30 от Герита85

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Наш Хари ме ядосва.
Скача отзад на краката и хапе.Играе,ама хич не се усеща.
Събори едно панерче до телевизора...Добре,че не събори телевизора.
По-зле е от децата.

Никак не е нова снимката,но нямам друга как гордо си мъкне топчетата.
Това е хартиено топче.
Под два или три шкафа има поне 100 хартиени топчета.
Много се радва както да играе с тях,така и да ги забутва под и зад мебелите.После смешно бърка с лапи и прави кълбета...

Последна редакция: вт, 20 юли 2021, 21:52 от mariqivanova799

# 18
  • Мнения: 93
Такса и от мен 😄

Белл. Турска ангора на 1 година и 20 дни, кастрирана преди около 2 месеца. С мен е от събота вечер. До понеделник сутрин имахме страхотни изживявания с нея. Тя от страх ме нападаше, аз от страх постоянно се озъртах... абе екшън пълен. И вчера сутринта като се събудих и излязох от спалнята се срещнах с най-гальовната котка 😁. Втори ден сме така.

Та надявам се вече да се обичаме, щото една луда в къщи стига 🤣

# 19
  • Мнения: 14 892
Наш Хари ме ядосва.
Скача отзад на краката и хапе.Играе,ама хич не се усеща.
Събори един панерче до телевизора...Добре,че не събори телевизора.
По-зле е от децата.
Той си е точно детенце. След време ще престане.
Тичането продължава. Събарянето и чупенето. Променя се реакцията. Малък, се стряска и бяга. По голям, само се стряска - какво стана тук. Като пораснал - това не е по моя вина, защо сте го оставили там.
У нас редовно се търси нещо под шкафовете и винаги има нещо, кое неясно как е стигнало там.Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Детенце е.Вече много любимо детенце.
На 5 месеца става утре.Още е малък.
Може ли да яде пауч за голяма котка и изобщо каква е разликата?

Герита85,вашата бяла тарторка много ми харесва.
Обаче такова голямо коте ще страда за свободата навън.Не знам някои дали свикват,но повечето май не.
Хари е пъзльо и не е за навън.Досега надали щеше да го бъде...
Особено това "Мяууу аууу аууу ауууу",когато излезем от апартамента...
Той е доволен вътре.Изобщо не прави опити за излизане на терасата,птичките гледа,но не скача към тях.
Франки е бонбон,хубавата Белл спи ухилена.Харесала си е къщата.

Този младеж също спи ухилен.

# 21
  • Мнения: 3 901
Мария, според мен ти правиш Хари толкова добър. Защото непрекъснато утвърждаваш добротата му и той става все по-добър. Така трябва да правят всички родители с децата си и с животните си. А на Франки аз му викам Фънки. Така ми идва.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря.
Никое мое животно не е видяло лошо,не е било удряно,наказвано,не е стояло гладно и непочистено...
С Хари определено все има кой да се занимава,не му е скучно и самотно...
Ама съм имала обаче и лоша котка,и лоши папагали...
Само един мъжки папагал навремето беше така добър и влюбен в хората,както сега е Хари.
Имах и две морски свинчета,едното беше мило и гушливо,другото бягаше,но не ухапаха никого.Три години си бяха добре,изведнъж какво им стана...Купих нова храна,не знам дали не е имало нещо в нея.Не знам,те не бяха нито ваксинирани,нито ветеринарите в Бургас разбират от свинчета...

Фънки като забавен звучи добре.Иначе ако е като човека,който се нарича Фънки...Не го харесвам.Държа се на един кастинг много грубо с едно пълно момиче и я отхвърли,защото не е отслабнала...

Ох,в базар.бг има много обяви за котенца
Всички са много хубави,обаче едно така да ми харесва...Само че е външно,необезпаразитено,неваксинирано и най-лошото женско.
И освен това две диванета ще са ми в повече,знам ли го този страхопъзльо,може да стане войнствен и да бие мъничето...

# 23
  • София
  • Мнения: 39 715
На мен нещо ми е убягнала дата в договора. Така, че ще отложа кастрацията с месец. Ще спася малинките за малко Simple Smile

Искам да взема раница. Харесала съм една с размери: Дължина - 37 cm; Ширина - 28 cm; Височина - 42 cm.
Дават я до 10 кг. Но мяй ще е малка. В опънато състояние добитъка от носа до началото на опашката е почти 50 см.
Ориентирайте ме как да избера раница. От къде да поръчам и т.н. Все 'убави въпроси Simple Smile

Редки моменти на гальовност Simple Smile


Гали ми се в краката когато му сипвам ядене Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 5 919
Запис и от нас с благодарности за темата!!



Продължаваме борбата с бълхите, най-вече умрели намирам, но и по някоя жива, ще повтарям третирането след някоя седмица. Установих, че кварталните котаци явно се мятат на балкона ни и вероятно от там сме се обзавели, знам ли... Мади най обича да клюкарства на теферич. Също и бди за инвазия от чужди котки и като реши, че ни нападат, почва да вие като сирена. Grinning

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
AnMary,в България ли дават такива договори?
Много е красиво котарачето,но ако не се налага,няма ли как да не го кастрираш?
Между другото на 5 месечно котаче нормално ли е топчетата да са едри,сякаш надути?Със сигурност нищо не го боли,беснее и се радва на живота.
В момента се опитва да напъха дунапрен от кутийка за бижута под една секция...

# 26
  • Мнения: 18 542
Аз бих търсила раница за малки кучета при такива размери котак. Моят ползва каишка за кучета, котешките не му стават.

# 27
  • Мнения: 7 856
Аш е невероятно красив! Ако не знаех, че е от тази порода, бих решила, че е екзотично диво животинче.
И муцунката и погледът му на първата снимка са много различни от тези на обикновените котки.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
В едната клиника имаше доста голям котарак в раница с голямо прозорче,за да гледа.И котакът съвсем спокойно си стоеше.
Каква порода е Аш?
Наистина е много хубав и е жалко такива красиви гени да не се предадат на потомство...

# 29
  • София
  • Мнения: 13 044
AnMary, в много физически магазини вече има от раниците с прозорчета. Според мен отиди и виж как са като размери. Така ще добиеш някаква представа, а после си поръчай онлайн с подходяща цена и модел. А другото е, че при онлайн търговията имаш право да върнеш стоката. Може да поръчаш и ако е малка, да я върнеш. Само сайтът трябва да е коректен.

Може ли да яде пауч за голяма котка и изобщо каква е разликата?

Обаче такова голямо коте ще страда за свободата навън.Не знам някои дали свикват,но повечето май не.
За малките котета са по-калорични и на по-малки хапки.

Рижко беше на 7 години, когато го прибрахме. В началото се шашкаше, но в момента е най-домашният от всички домашни котки. Сякаш цял живот е прекарал по дивани и фотьойли. И почти винаги спи вирнал корем и краЦи нагоре. Joy  Питам го дали и в мазето е е спал така, но не ми казва. Joy И е страшно общителен. Само някой да седне и той идва да спи до него, като преди това трябва да получи дозата галене. Grinning

Чакам новини за Слънчо! Heart

Общи условия

Активация на акаунт