Сега сме дундички красиви, през НОЕМВРИ с бебетата- още по- щастливи!

  • 11 587
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
Бе като гледам при нас как са нещата, май аз ще има да почакам... От март месец си спинкаме като братче и сестриче... Аз да не съм от дърво! За сега само го уговарям. Мисля след седмица /до тогава трябва да ми зарастне раната съвсем/ да пристъпя към действия.  Embarassed   Sick Embarassed   Sick  Embarassed

# 211
  • Мнения: 393
Като сте заговорили за страстоубийки  hahaha мисля тези дни, ако не зараждам, да поизпотя и ощастливя малко нашето татенце и без това горкичкият е на пост и молитви от доста време. Mr. Green Нали не бих могла да си създам някакви излишни проблеми?  Rolling Eyes
Герче, благодаря за окуражителните думи.   bouquet Ще се опитам да го карам по-спокойно, но нали знаеш, че неизвестността доста плаши. Tired

П.С. Време е да си пия гадния антибиотик. Грипът и мен не подмина, цялата къща бяхме доста зле преди 3-4 дена, дори вдигнах Т.  Sick

# 212
  • Мнения: 815
днес цял ден сме на вън и не мога да седна да чета- включвам се само, за да съобщя една прекрасна новина

Днес в 3 часа и 5 минути LIGHTBLUE е родила момиченце - Теа- госпожицата тежи 2900 и е дълга 48 см- и двете са добре Мама е родила нормално с епидурална упойка и праща поздрави на всички тук

# 213
  • Мнения: 393
Ухааааааааааааааа!  newsm44 Още едно бебче!  newsm68

Честита малка госпожица на LIGHTBLUE! [/size]
Много да слушка мама и татко, да папка и по-малко да поплаква!  newsm51

# 214
  • Мнения: 174
Честита рожба на мама Lightblue,да са живи и здрави и двете ! А малкото да слушка и да папка много newsm44

# 215
  • Мнения: 1 986
  ЧЕСТИТА РОЖБА НА LIGHTBLUE  bouquetДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ГОСПОЖИЦАТА Praynig
 Е,за такава новина цял ден следя форума WinkСега остава да докладва и някой за Точка Grinning

# 216
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Честито   bouquet
Бързо да се прибират вкъщи и всичко най-най.

# 217
  • София
  • Мнения: 2 442
Ето я мацката с манекенски размери.
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА! МНОГО РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ ДА СЪЗДАВА!!!

Момичета днес на лекцията си говорихме, че Gadamer не дойде, а тя е редовна?! От доста време имаше всички признаци за раждане, дали пък не е родила.  newsm78Марианче, ако си още на линия с бебче в коремчето драсни два реда, за да не те мислиме Hug   

П.С. Сега видях, че Gadamer е във форума.

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 17:01 от sdsm-moni

# 218
  • Мнения: 325
    НАЙ-ПОСЛЕ ДОЙДЕ РЕД ДА КАЖА  ЧЕСТИТО НА ОЩЕ ЕДНА МАМА newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 219
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 396
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА  МАМА LIGHTBLUE  
newsm51 newsm44 newsm03 newsm51 newsm44 newsm03 newsm51 newsm44 newsm03

Уфффф, ние още сме 2 в 1, мрън-мрън-мрън. Днес не дойдох на лекцията, че от вчера имам някакви нерегулярни контракции, ама на моменти са си болезнени, пък на мен Доки не ми е казал да пия нещо, за да ги спира и не смея да изляза сама за много време навън. Иначе страшно ми се искаше да дойда, особено на хапването в Уго, хихихи. Утре съм на преглед и ще видим как е положението. Така завиждам на вече обебилите се мами, мрън-мрън-мрън.

Стискам палци на Точка да си гушка вече бебенцето!!!!

# 220
  • Мнения: 1 064
Да е жива и здрава малката ТЕА на lightblue! Да слуша много, да расте умна и красива! smile3525 newsm51 smile3525 newsm51  smile3525

С нашия тати също сме се спряли на името Теа/я newsm10, ако евентуално слончето се окаже без хоботче... Mr. Green

# 221
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
Добре дошла в редиците ни на още една госпожица! Да е жива и здрава малката Теа и много да радва и слушка мама и тати! Lightblue, възстановявай се бързичко и скоро и двете да сте си у дома. newsm10

# 222
  • София
  • Мнения: 3 064
ЧЕСТИТО!!!

Да е жива и здрава малката Теа, а на мама бързо възстановяване и много радост  bouquet

# 223
  • Мнения: 198
Честита малка госпожица на мама Lightblue ! Да расте здрава , умна и красива за радост на мама и тате ! newsm51 Two Hearts smile3504 newsm51

и малко въпросче, приготвях си чантата за болницата, в списъка пише само гащи и чорапи плюс елече или жилетка newsm78 А някакви други дрехи, тениски или нещо такова???

# 224
  • Мнения: 301
Честито бебче на мама Lighblue! Здраве и късмет на малката госпожица  newsm51

Благодаря ви за съветите за спинкане Simple Smile Снощи пробвах да си направя с две възглавници нещо като облегалка зад гръба и така заспах дълбоко и непробудно.
Благодаря ти за разказа, Тали. Точно докато четях форума и имах тел разгвор, от който много се ядосах, но като изчетох разказа ти, и забравих  за всичко .. толкова е мило. Момичета, кокото и да ви е страх, само като си помислите за срещата с малкото бебче, ще ви изчезнат всички притеснения и страхове ....
Какво ли става с Точка?

Общи условия

Активация на акаунт