На пазар във Варна - тема 65

  • 35 553
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Ами няма какво да чакат значи, да гътват всичко наред. И без това изглеждат ужасно зле. А имотът е апетитен, голям, на хубаво място.

# 721
  • Мнения: 13 799
Ами няма какво да чакат значи, да гътват всичко наред. И без това изглеждат ужасно зле. А имотът е апетитен, голям, на хубаво място.
Ще се гледат със затвора от едната страна с гробищата от другата. сори ама не се сдържах Simple Smile ...

Нашият обущар  в Младост до стария бурлекс е затворил. Много хубаво работеше човека, правеше всичко , шиеше лепеше и чанти правеше , но явно или не му е изгодно или има здравословен проблем. Търся човек за поправка на кожена раница, скъпо изделие. трябва ми да стане като хората. Насоки ?

# 722
  • Мнения: 2 420
Учудена съм, че всички вас ви кефи да си ходите по главите Sad ... и нямате нищо против още жилищни сгради на неподходящи места....
Да ги "гътат" въпросните постройки, но никой няма интерес да се направи парк, нали?

Градът ни бил морска столица... да бе да... морска столица с колко басейна?
Умря и тихомълком басейна на Младост. Колко от вас знаеха, че тече подписка за спасяването му?
"Нищо" ще кажете - "Грозен е" ... грозен-хубав ще се радвате на още имоти за инвестиция и ще ревете, че няма къде да си разхождате децата, че няма тротоари, велоалеи и паркове...

Имаме една умираща Морска градина която до кога ще остане незастроена  се не знае... ?

И прав/а  _re_ge,  купува се масово за инвестиция такива безбожно скъпи коптори... и тия в дерето дето ги построиха, собствениците им да палят свещи да няма продължителни и напоителни дъждове, че трагедията ще надмине Аспарухово Sad ...

Извън тази болна тема явно само за единици да ви попитам:

Знаете ли къде в събота могат да ми поставят мускулна инжекция?

Цитат
Търся човек за поправка на кожена раница, скъпо изделие. трябва ми да стане като хората. Насоки ?
_re_ge, в района  около лятно кино интересува ли ви?

# 723
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Че като искат, парк да строят. Аз против нямам. Жилище си имам, няма да купувам друго в близкото десетилетие поне. А цирковата беше ясно, че е обречена, явно й дойде времето.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 5 145
_re_ge, препоръчвам ти един кожар зад хотел Черно море, срещу магазина На тъмно. 
Иначе не се съмнявай, ще се изкупи всичко ако ще и без прозорци да е. А и именно гробищата и затвора гарантират въздух и светлина около бъдещата сграда.

Крис, минавала ли си през бараките вечерно време? Защото аз съм и е страшно, високоадреналиново преживяване. Сто пъти предпочитам да има жилищна сграда там. Не на всеки гледката и тишината са му топ приоритети. Мястото за теб лично може да е неподходящо, но е супер комуникативно и бързо ще се намерят желаещи за там. Не всеки купувач взима за инвестиция. Толкова ли е странно да си представиш, че постоянно млади семейства се заселват в града трайно след като завършат университет? Както и тукашни младежи се отделят от родителите...

Въпросният парцел е частна собственост, над 23 декара. Кажи честно, ако ти беше собственикът, парк ли щеше да направиш?

# 725
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз препоръчвам обущаря на Генералите, няколко пъти тук се даваха координати. И чанти прави.

# 726
  • Мнения: 2 420
Знам как е около цирковата и не мисля, че един жилищен комплекс ще направи Варна по-желан град за живеене, защото стъпките за североизточна България от към развитие на младите са три  Варна, София и айде терминала ...
Защото само да имаш някакъв покрив над главата не става трябва и "манджа" и както казах явно на никой не му трябва парк, тротоар, велоалея, басейн ... все неща, които би трябвало да интересуват едно младо семейство, което иска да има деца и да ги отглежда в този град...

Остава ми запитването идея къде може да се постави в събота мускулна инжекция?

# 727
  • Мнения: 1 746
въпросът е кога този парцел е преминал в частни ръце, винаги ли е бил и изобщо... предисторията не е маловажна - напротив, че именно така доста местенца се оказаха усвоени в полза на нечии интереси

 

# 728
  • Мнения: 1 132
Кris_80, в клиника Надежда в двора на Окръжна болница са ми поставяли и в неделя.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Ама Крис, хайде остави ти велоалеите и намери за нещо друго да мрънкаш, защото точно пред тоя парцел има много хубава велоалея, по протежението на целия булевард! Редовно я ползвам.
 Преди 10 години никой не беше чувал за велоалеи даже, сега като направиха няколко изведнъж всички "скочиха" по колелата и започнаха да реват за още... Ми не става наведнъж всичко.
Тротоар ще направят към новата сграда, не се бой. Басейнче също е предвидено в новата сграда на мястото на дом Младост. Не че са се скъсали да ходят на басейн хората, де, ама нали трябва да се реве за нещо...
Забрави да ми отговориш на въпроса ти ако притежаваше 23 декара насред областен град, парк ли щеше да направиш? Но няма нужда вече, мълчанието ти е показателно.

# 730
  • Мнения: 13 799
Знаете ли къде в събота могат да ми поставят мускулна инжекция?

Цитат
Търся човек за поправка на кожена раница, скъпо изделие. трябва ми да стане като хората. Насоки ?
_re_ge, в района  около лятно кино интересува ли ви?

Навсякъде , където има съботно работещи медицински центрове или спешни кабинети ще ти поставят инжекцията. Но си носи рецептата.

Устройва ме поправка на раницата където и да е във Варна.
Спиидче- на Генералите къде?
Диди на тъмно, където беше бившия ресторант димят ли?
Раницата е на Щерката , как я е закъсала един господ знае. Раницата е Анеке беше над 150 лева. Много качествена излезе, вече сигурно 4-5 години я носи , ама тази дръжка...

# 731
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Тази зона трябва да стане парк. Могат да преместят там атракционите от Морска гара. Достатъчно презастроено е в т.н.широк център..

# 732
  • Мнения: 2 420
Така вече поставените от вас факти ми става ясно, че зависите от жилищният пазар т.е изкарвате си хляба от това Simple Smile и спорът ми с вас приключва тук.
А по повод "много хубавите велоалеи" във  Варна...хубави... вие сериозна ли сте?
Велоалея на тротоар за да се усвоят едни пари от евофондовете...живеем в различни светове с вас и имаме различна ценностна система.

Шивача е и кожар ще се опитам да ви сложа локация.
Човека е глухоням, чете по устните не е трудна комуникацията.
Поправял ми е  якета ( скъси ми ръкав на кожено яке и се получи много добре ), хастари.
работно време от 10-12ч и от 16-19ч.
 ул. „Петко Ю. Тодоров“ 45
Взима много евтино според мен и винаги му оставям повече от поисканото...

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 16:18 от Кris_80

# 733
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Според кого "трябва" ?!? Само туристи и шумотевица липсват по кварталите...

Ама вземете и ги купете тия парцели и направете парк за хората, щом сте толкова будни граждани!  Що чакате някой друг собственик да ви обслужва интересите? Веднага се сещам за един парцел над 3 декара по Цар Освободител, до ВиК, който се продава.

Крис, сериозна съм за велоалеите, точно в този участък са широки, и тротоар има. Често правя по 20 - 30 - 50 километрови преходи с колелото. Ти кога за последно въртя педалите?

# 734
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Ама защо намесихте стадион Локомотив, аз никъде не прочетох, че и той ще падне жертва?! А цирковата бездруго е гето отдавна.

По Марин Дринов тръгваш надолу, първата пресечка, ако не се лъжа е Ген.Столетов. точно преди нея има дюнери и от двете страни. Та свиваш вдясно след дюнерите, и гледаш още първия вход на блока. В стаичката отвън се помещава обущаря. Утре като минавам натам, ако не забравя, ще снимам.

Анекке... Как им се точа на тия чанти, но цените им са безбожни. Някак не ми е присъщо да дам толкова пари за чанта. Иначе за хобитата си давам в пъти повече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт