Любители на котки - Тема 163

  • 29 145
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ние пак дрискаме, ама яко. Мама-маца не е добре. Започнах със Синулокс, утре ще говоря с вет. Заслабнала е, а яде. Направо то човек да не се похвали, че всичко е наред Frowning1

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ние пак дрискаме, ама яко. Мама-маца не е добре. Започнах със Синулокс, утре ще говоря с вет. Заслабнала е, а яде. Направо то човек да не се похвали, че всичко е наред Frowning1
Ооох...
Горката маца...

# 32
  • Мнения: 751
Здравейтееее.

Вече се преместихме в собствен дом. 🥳 Которът малко по малко започна да се отпуска. Имам два въпроса:
1. Някой открил ли е ефектно решение за опазване на дивана 🤦🏻‍♀️ ? Гледах едно авто фолио против надраскване, но не знам до колко е ефективно.. Ще сложа линк - 2. Коя закрита тоалетна е по-добре или са кажи речи еднакви? Вие къде ги държите? Слагате ли ароматизатор или? 🙂



Май въпросите станаха повече, ама.. 😀

# 33
  • Мнения: 7 856
Къде изчезна Мира с нейната Късметка? Отдавна не е писала, дано са добре, заедно с Маслин. . Нямам данък, в тази сауна Мъри се чуди къде да се разпростре като смачкана от валяк розова пантера Пинко...

# 34
  • София
  • Мнения: 6 060
Дивана сме го покрили с шалтета/одеяла.
В тоалетните не виждам голяма разлика, ние имаме втория модел, но я ползва без вратичка.

Да, Мира я няма, Ивекс къде е също, Доня Дафина, да не говорим за по-отдавна зачезнали като Ноеми...?

# 35
  • София
  • Мнения: 2 092
Седя си аз, вечерям си и си дъвча проклетия салам, а долу до масата четири чифта котешки очи следят всяко движение на вилицата ми. Тройката нехранимайковци и Лолита. И саламът ми пресяда, а аз се чувствам като последния негодник и егоист. Защото аз знам, че не бива да им давам човешки колбаси, но те не знаят. И ми гледат вилицата, миличките, с такава надежда да аи хапнат...
А освен това, тая тройка на разсъмване се е научила откъде идва кльопачката и само  щом яляза в кухненския бокс,всички притичват отвсякъде и плътно се заплитат в краката ми, та да не мога да мръдна. А ако случайно отворя хладилника, почват да скачат като стадо маймуни в опитите да влязат вътре. По-схватливи котки не съм виждала. И понеже са тийнейджъри, са вечно гладни, като копринени буби.

# 36
  • Мнения: 18 542
За закритата тоалетна няма голяма разлика между моделите. Важното е да е подходящ размер за котето, така че да не му е тясно - трябва да има достатъчно мясо за маневри.
Нашата стои в един килер. Не ползвам ароматизатор, само една ензимна течност, с която пръскам вътре след като почистя подаръците.
За диваните, одеяла върху местата удобни за късане + подложка за "точене" на ноктите монтирана на стената. Нашата е на външен ъгъл, не е право парче, той си я ползва почти ексклузивно.

# 37
  • Мнения: 751
Благодаряяя, а Миоки каква е тази ензимна течност, че ми стана любопитно? 🤔

# 38
  • Мнения: 18 542
Пусках името наскоро. Проблемът е, че не мога да я намеря вече. Там от където я поръчах (амазон) вече я няма.
Ето това е Ecosharkz Cat Urine Remover - концентрат е, разтваря се малко количество във вода. Препоръчвам, ако упеете да я намерите.

# 39
  • Мнения: 388
Данък и от мен. Проблемът с дивана се реши с голяма и стабилна катерушка. От както я има не е точил нокти никъде другаде, чак не е за вярване. Бях ви писала, че се натрови, но с медикаменти вече е овладяно положението. Малко по малко ще се възстанови, надявам се.
От ветеринартата клиника обаче ми казаха да не го храня с РК, защото не била хубава, а ми стана странно, че те продават главно само нея.
Пожелавам на всички в темата, само здрави котенца.😊

# 40
  • Мнения: 3 998
eli2424 а коя марка храна препоръчаха аз го храня само с Роял Канин.

# 41
  • Мнения: 388
eli2424 а коя марка храна препоръчаха аз го храня само с Роял Канин.
Казаха, че всяка храна е по-добре, щом няма специални нужди, може и от магазина дори. Попитах ги какво да взема, като очаквах да ми предложат друга конкретна марка, с която работят за да ми я пробутат, но останах изненадана. Казаха, че РК е пълна само с подобрители, аромати и овкусители, за да ги привлича. Става въпрос за много добри вет.лекари, които определено не биха ме подвели.

# 42
  • Мнения: 3 998
Аз конкретно ползвам тази за британки на РК, котето е добре, косъма е лъскав винаги съм си мислила че тази марка е една от добрите. Точно днес ще ходя за храна и мисля да взема от насипните гранули по 100гр за проба. И паучове ще разгледам да видя какво ще ми препоръчат, нямам идея какво да търся . Паучове на РК за малки котета ги яде, хем ми се ще разнообразие да му предложа хем се притеснявам как ще му се отразят.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 225
Има ли ветеринар във форума, с когото да се консултирам? Че в момента съм в заем вече, заплата някаква ще има евентуално след 20ти чак и не мога да си позволя да я водя. А моя вет е в Турция и ще е на линия чак в събота. Страх ме е да не стане късно. Cry

# 44
  • Мнения: 10 597
icicletdq, какво става? освен диарията други симптоми има ли? пробиотик даваш ли?

Общи условия

Активация на акаунт