Парфюмни размисли и страсти (септември 2021 г.) - 264

  • 70 420
  • 823
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 781
За пореден ден си нося това, малко се пристрастих 🤷♀, върху сакото ми ухае жестоко! Днес бях с дънково яке и заедно с вчерашното сако са в коридора и ухае цялата къща. Голям кеф 💓


Обожавам тази песен, клипа и, и Наоми в него 💓.

# 391
  • Мнения: 2 025
Здравейте! Мен пак ме е хванала вълната за пазаруване на сляпо и вниманието ми бе привлечено от тези две бутилки:
https://www.fragrantica.com/perfume/Oscar-de-la-Renta/Bella-Rosa-53151.html
https://www.fragrantica.com/perfume/Lattafa-Perfumes/Bade-e-Al-O … -Glory-64948.html
Четох скорошни мнения за Oud for glory, но оставам с впечатление, че е по-подходящ за мъже, а аз не съм от най-големите фенове на ууда. Имам и нося с удоволствие Sensual instinct, гледам, че ги сравняват във Фрагрантика. Чудя се трябва ли ми и този.
Bella rosa пък заглеждам отдавна, но според повечето коментари е много нетраен. Thinking

# 392
  • Мнения: 31 157
Латафата със сигурност не е за теб.
Първия също никога не бих взела.

# 393
  • Мнения: 645
WaltherP99, този чакам аз:

Четох в коментарите, че ще е в Хародс през ноември, тъкмо да си направя подарък за РД. 😼
Макар че като знам цените на новоизлезлите TF, по-вероятно ще е за 8ми март. 😀

# 394
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
(По)приключих със събирането на багажа, всичко е прилежно прибрано в кутии, бабъли и тем подобни, тегля чертата и установявам, че съм взела около петдесет. Уффф, а останалите?!? Сега ще плача за тях.

Обичам тази красота, сега, през циганското лято. ❤️


А след изморителния и ползотворен ден, разпускам с прекрасна Aurora. 🤗

# 395
  • София
  • Мнения: 970
2. Slumberhouse има/ше в Полша и Англия , но Josh Lobb спря за момента доставките [...].
Търсенето превишава чутовно предлагането , той не желае големи производства , не иска да работи с повече дистрибутори , от тези скоито вече работи , интервюта е дал 5 сигурно за 10 години , на изложения не участва . [...]
3. Pissara ще даде пауза на по-флоралните нови парфюми , и ще изкарва 2 нови пачули-та .
Реших да потърся някое интервю, намерих едно много старо в basenotes, чета си аз, чета и се натъквам на следното: "If they are ordering from a house like Slumberhouse they don't need to be spoonfed some silly adcopy about my travels to Bulgaria or my inspirations from some cliche eastern spice route, and they certainly don't need me to tell them how a scent should make them feel. I am best served when I respect the intelligence of my audience." Grinning
Това е цялото интервю, ако на някого му е интересно: https://www.basenotes.net/features/1473-an-interview-with-josh-l … b-of-slumberhouse.
Не знаех за предстоящите пачулита на Писара, благодаря за инфото. Simple Smile

Това беше за днес, а и утре ще се върти със сигурност: Simple Smile

# 396
  • Мнения: 2 816
Добро утро парфюмни ?Има ли тук познавачи на парфюми Зара? Вчера купих Violet Blossom, само на мен ли ми прилича на Доброто момиче на Каролина Херера

# 397
  • Мнения: 4 007
При мен прилича само в първият час да речем, после се променя към лошо на моята кожа. Но въпреки това смятам че е много хубав и траен аромат 👍

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 07:50 от Lale_Lili

# 398
  • Мнения: 766
https://www.fragrantica.com/designers/State-of-Mind.html
Някой има ли впечатления от тази марка парфюми и предлагат ли се някъде в България?

Иначе, смятам да си взема този парфюм като покупка за цялото лято:
https://www.fragrantica.com/perfume/Miu-Miu/Miu-Miu-L-Eau-Bleue-42720.html

# 399
  • Мнения: 2 960
Lale_Lili , това е най-хубавият лимон в парфюм за мен https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Cristalle-Eau-Verte-5909.html - малко дами , а и господа му устояват .....Blush

# 400
  • Мнения: 4 007
Благодаря, Macadamia 💐
Всичко в тази парфюмна пирамида е много мое и как да съм го пропуснала се чудя 🤔
Добавям в списъка веднага!❤️
Днес чакам една красота която търсих дълго и приятелка парфюмна дама успя да ми помогне да намеря - Manifesto L'Eclat.
Нямам търпение в обедната почивка да изтичам до Спийди и да го взема и пробвам веднага 🌞
Песен на деня за мен ще е Bad Habits на Ед Шийрън, защото вчера поръчах 2 парфюма и днес ще взема още един и п-р-е-к-а-л-я-в-а-м, но скоро имам рожден ден и това ми е оправданието 😉

# 401
  • Мнения: 3 435
Добре дошла в шантавото ни парфюмно БгМама крю Smiley  Само да знаеш , че подхлъзването към нишовата парфюмерия , често води до пристрастяване , и изтъняване на джоба Sweat Smile

Мястото е супер!
парфюмно БгМама крю звучи много добре Simple Smile

Различен аромат имат нишовите парфюми Simple Smile А и колко да се подхлъзне човек ....

Сега се чудя защо Profumum Roma са решили линията им да е в 100 мл; при тази трайност това няма изпръскване
Сутринта вчерашните ми дрехи миришат от дясно на Acqua di Sale, а от ляво на Ichnusa и аз не мога да реша кое искам повече. Да бяха по 30 мл този въпрос нямаше да ме занимава

# 402
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
А и колко да се подхлъзне човек ....

🤣🤣🤣 Само гледай! 😜

# 403
  • София
  • Мнения: 970
Сега се чудя защо Profumum Roma са решили линията им да е в 100 мл; при тази трайност това няма изпръскване
Сутринта вчерашните ми дрехи миришат от дясно на Acqua di Sale, а от ляво на Ichnusa и аз не мога да реша кое искам повече. Да бяха по 30 мл този въпрос нямаше да ме занимава
Al Georgieva, welcome to the dark side! Sunglasses Grinning
Профумум Рома имат и травъл бутилчици по 18 мл, цените са доста по-високи за мл спрямо големите бутилки, но пък както и сама отбелязваш, при тази трайност и интензитет, човек може спокойно да се задоволи с по-малка бутилка. Около 150-165 лв са повечето, с леки вариации в цените за различните парфюми. Обожавам Ichnusa, не познавам друга такава смокиня. Simple Smile

# 404
  • Мнения: 3 435
🤣🤣🤣 Само гледай! 😜
Имам още много да изчета тук, но направо провиждам бъдещето Simple Smile

welcome to the dark side! Sunglasses Grinning
Профумум Рома имат и травъл бутилчици по 18 мл, цените са доста по-високи за мл спрямо големите бутилки, но пък както и сама отбелязваш, при тази трайност и интензитет, човек може спокойно да се задоволи с по-малка бутилка. Около 150-165 лв са повечето, с леки вариации в цените за различните парфюми. Обожавам Ichnusa, не познавам друга такава смокиня. Simple Smile
Така ще е началото - малките разфасовки, идва  есен/зима и нямам идея как ще бъдат тези аромати в студа.
Смокинята е чудна, прекрасна и свежа - веднага се влюбих. Ползвала съм Figue / Molinard и Fico di Amalfi / Acqua di Parma като първия ми харесва повече, но Ichnusa е магия - открадна ми сърцето - предполагам, че в горещите дни е невероятна.

Общи условия

Активация на акаунт