Модни консултации (Септември, 2021) - 59

  • 47 663
  • 878
  •   1
Отговори
# 495
  • На зелено
  • Мнения: 655
И двата чифта са на Högl.

# 496
  • Мнения: 5 832
И двата чифта са на Högl.
А в кой сайт ги гледаш? И аз харесах зелените, имам такова яке.

# 497
# 498
  • Мнения: 358
Момичета,
Къде мога да намеря елек с пух. Изрових всички сайтове и нищо не ми допада.
Искам изчистен къс обемен елек.
Толкова много ли искам 🤣

# 499
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Какво ще кажете за тази пола? https://bg.factcool.com/index.php?route=product/product&product_id=1011741
Гледам в пинтерес, че доста се носи тази дължина зелена пола -

# 500
  • София
  • Мнения: 6 254
Те двете дължини са доста различни, точно до под коляното харесвам само пенсил поли. Тази от факткуул ми е малко като от униформа в девическо училище.
Иначе зелената много ми харесва, имам същата в бордо, но при мен идва до средата на пръсеца.
И зелена имам от дантелен солей, много и отива комбинацията с животинска щампа. Heart Eyes

# 501
  • Мнения: 3 509
Мirel,
Полата е приятна, но и на линка, и на показаната снимка е съчетана несполучливо, направо комично, за да не кажа грозно.

# 502
  • Мнения: 546
Какво ще кажете за тази пола? https://bg.factcool.com/index.php?route=product/product&product_id=1011741
Гледам в пинтерес, че доста се носи тази дължина зелена пола -

Плисираните поли пак ли идват на мода? На мен са ми много даскалски и соц., въпреки, че съм носила като по-млада. Отиват на тесен таз, на по-едричък стоят бабешки.

# 503
  • Мнения: 2 435

И зелена имам от дантелен солей, много и отива комбинацията с животинска щампа. Heart Eyes
Може ли снимка или най-добре линк? Astonished

# 504
  • София
  • Мнения: 6 254
https://www.mohito.com/mo/en/xj560-99x/lace-pleated-skirt
Ето, но моята е в петролено зелено и е купувана преди повече от година със сигурност.

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Аз нося плисирани поли, с разлика, че обикновено са ми до кокалчето на глезена.

# 506
  • Мнения: 1 412
Какво ще кажете за тази пола? https://bg.factcool.com/index.php?route=product/product&product_id=1011741
Гледам в пинтерес, че доста се носи тази дължина зелена пола -
Имам абсолютно същата зелена пола, купувана миналата година през май от H&M, имаше и синя. Според мен тези поли са фешън от 2019-та насам. Миналото лято много я носих и ми беше любима с потник, с кецове, с тениска със сандали. Това лято пак я носих, но според мен вече е малко демоде. Всяка трета жена по улиците е с подобна. Не съм сигурна, че бих я носила догодина с желание, по- скоро не, ако я нося то би било защото вече я имам. А тепърва да се купува нещо, което на практика излиза от мода не мисля, че си струва инвестицията.

# 507
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Пак опираме до това колко и висок отделния модел или жената снимана по-горе. Не знам аз явно съм супер зле, но веднъж облякох такава пола и не спрях да се спъвам в нея, на магия не паднах, но имаше момент, в който бях сигурна, че ще се окажа в близка среща с асвалта с ожулени колене или ръце. на косъм  се оттървах!
 И не, бях със удобни обувки така че не е от обувките, просто полата ме спъваше непрекъснато и изобщо бях комична гледка! та така.  Разбрах по бързия начин че тези поли не са моето нещо! Grinning

# 508
  • Мнения: 5 832
Имам същата зелена пола от миналата пролет, но горе е с черен ластик. Понеже съм 165 см ми идваше в някаква ужасна дължина и реших да я скъся сама, понеже не е с подгъв, просто я режеш и толкова. Е да, ама какво съм мерила, скъсила съм я жестоко и се оказах като солистка в детски хор - до средата на капачката. Направо се изядох от яд, а беше само една в магазина. От тогава си търся същата, но не намирам.

Момичета, понеже не съм излизала от вкъщи 14 дни, нямам идея утре какво да облека. Как е времето сутрин, има ли нужда от яке? Имам две велурени манта, дали не са твърде есенни все още?

# 509
  • София
  • Мнения: 13 668
Хубава е полата. Наистина на слаби фигури стоят добре.

Общи условия

Активация на акаунт