На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 35

  • 83 394
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 471
Втората бройка от същия вид ще бъде на цена 50%

# 346
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
Извинявам се за неточната информация. Вторият от един и същ вид е на 50%.

# 347
  • Ропотамо
  • Мнения: 146
Здравейте,
изгодно ли е.
За количка - евтино е, примерно от 400 до 600 лв,но нямат като при нас отделни кошове за сезоните.А ползват столчето за летен. За дрехи е много изгодно, най-вече ако има сезонна разпродажба. Аз напазарих за нашето момче от ебебек в Текирдаг - дрехи,страхотни памучни пелени за 10 лв., хавлийки за къпане с качулка пак 10 лв. Мокри кърпи за дупето има на добри цени  кашонче по 20 40 60 100 бр. Джонсън шампоаните излизаха по 5 лв 600мл. Себамед 500мл 8лв. Памперсите най-са изгодни в Бизим. Номер 1-Пуфис 44 бр 6лв. А Прима 70бр 8-9лв.За Ебебек в сайта гледах много , преди да отида на пазар, но изобщо дрехите които бяха в магазина няма как да ги качат всички защото бяха мноооого щандове. И пак ви казвам качеството е супер и с доста интересни картинки на самите дрехи.Кенгурото и слинга са евтини по 20лв слинга, кенгуру от 100 до 200 лири. Евтони са лодките гнездо по 100 лири. Но в ебебек одрин не знам как е зареждането. Аз в петък ще ходя в Люлебургаз ебебек и пак ще пазаря за детето от до.

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 21:41 от ОтМоретоСме

# 348
  • Мнения: 167
Здравейте! Вчера  ходихме до Одрин,очаквахме да вали,но беше само облачно.Разходихме се,хапнахме в Мадо на центъра и по живо по здраво се върнахме.
Напазарувахме си от Мигрос 5М,чак в къщи видях,че някак си съм забравила керамични ножове  и шпатула,на касата, как е станало,не знам.Мъжът ми бързаше,сина ми прибираше покупките.Дали ще ми ги дадат при следващо ходене?! Как мислите?!

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Здравейте! Вчера  ходихме до Одрин,очаквахме да вали,но беше само облачно.Разходихме се,хапнахме в Мадо на центъра и по живо по здраво се върнахме.
Напазарувахме си от Мигрос 5М,чак в къщи видях,че някак си съм забравила керамични ножове  и шпатула,на касата, как е станало,не знам.Мъжът ми бързаше,сина ми прибираше покупките.Дали ще ми ги дадат при следващо ходене?! Как мислите?!
Ако следващото ви ходене е утре... и евентуално си спомнят измежду потока от хиляди хора... то и тук в Бг да забравиш нещо на каса гориш, ако не се върнеш бързо.

# 350
  • София
  • Мнения: 1 177
Имам нужда от малко помощ, ще се пътува в събота, къде мога да направя тестове на път. Говоря за Хасково или Свиленград, нещо в нета пишат че не работят, а сме с нощувка.. Реално не ме устройва да ги направя в петък от София, защото не знам как ще се класирам на границата, а сме 3 коли 🤔

# 351
  • Мнения: 1 008
А вижте какво пише в сайта на министерството за допускане в България. Това, което разбирам е, че имаме 72 часа на разположение след теста направен в БГ и няма да е нужен друг от Турция при влизане у нас?
https://www.mh.government.bg/bg/informaciya-za-grazhdani/chesto- … epidemichni-merk/

# 352
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 292
Събота и неделя бяхме в Одрин.
На Капитан Андреево в събота преди обед чакахме 30 минути.
Не са ни искали сертификат за ваксина ,нито тестовете -ни на българската граница,ни на турската.
Времето в Одрин беше облачно,но не валеше.
До джамията Селимие правят голям ремонт.
Даже двата паркинга до джамията бяха празни и затворени.
Паркирахме в уличките зад джамията,баш до полицейското управление.
Обиколихме центъра-лекарства,баклава,ядки,халви..обядвахме.
Ходихме в Ераста мол-очаквах да ни искат хес код.
На входа мерят температурата.Никой не ни поиска хес код.
Пазарувахме в Карача ,търсих Деримод,но се оказа,че вече не е там.В  Coton i Waikkiki  имаше намаления.
На другата сутрин ходихме в Мигрос и Марги.И там не са ни искали хес код.
Там намерих Деримод-в момента има намаление 500лири на кожени якета.
Обувките също са намалени.
Ако купите два чифта има още отстъпка.

В Мигрос пазарувахме .

На връщане чакахме близо 1 час на границата.
На влизане в България ни провериха тестове и сертификат за ваксина.Доколкото знам тестовете важат 48 часа.Минахме бързо,не са проверявали багажника.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 08:01 от -veni-

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Бързият тест важи 48 часа, а ПСР - 72.

# 354
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета! Другата седмица ще пътувам към Лозенград, но не съм ходила от 2 години. Кои наливни/имитационни парфюмерии работят? Интересувам се от Bargello и D&P основно. Ако имате представа как са и цените, ще съм още по-благодарна. Спомням си, че Bargello имаха оферта 2 парфюма за ~70 лири, но едва ли е актуална вече. Благодаря ви.

Здравей
от пред и2 седмици в D&P 50МЛ беше 60тл 100мл 110ТЛ нямаше оферти..
Но пък за мен са много много трайни

# 355
  • Мнения: 459
Някой  погледнал ли е магазините на Поло има ли зимни дрехи?

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Да дам и аз отчет от ходенето тази седмица.
На отиване юакахме час и половина, нещо им заби компа на нашата колона. тестове и ваксини никой не потърси, нямаше никой на масата, където стоят за проверка. За сметка на това ровеха в багажа, отвориха ни едната раница,че даже и несесера вътре в нея.
На петъчния пазар нищо интересно. Явно не знаят,че зима идва хаха Само някакви тънкофайни неща. Цените са доста нагоре. На сергиите, на които юни месец бяха по 30лири, сега са по 50. Изобщо дрехите и по магазините са пълна трагедия, за парцалите,които предлагат не си заслужава. Единствената ми находка е кожено яке ест.кожа от магазина на центъра. В Сатина, където до сега цените бяха от порядъка на 60-70лири, сега са по100-120.
Перилните и хранителните и те имат увеличение, но е по-поносимо, все още си заслужава.
Народ(визирам българи) имаше мноого. Като преди пандемията. Лудница.
За първи път отседнахме в Унисите. Като цяло много ми хареса. Имахме неприятно изжиявяване, през нощта някаква противопожарна аларма се включваше на всеки час и не сме мигнали.Отдавам го на лош късмет и технически проблем,доколкото разбрахме. На закуска пък беше преградено и трябваше да сочим на едни момчета какво да ни сложат в чиниите, уж щяло да има някаква проверка и затова. Но всичко друго беше на ниво. Ние резервирахме двойна стая за 60лв. днес влезнах да показвам в букинга снимки на един колега и гледам двойна стая 88лв... защо така, не разбрах...
На връщане за час минахме, не са ни ровили багажа.
Ипекюла си работи на Маргито, но Котона все още не...

# 357
  • Мнения: 1 008
Значи, да се разбира, че контролът на тестовете е завишен при влизане в България, проблем ли ще е да се влезе с антигенен тест, който вече ще бъде на 72 часа? Обратно в Турция ли връщат влизащите или в най-близката лаборатория у нас ги карат да си направят тест?

# 358
  • Мнения: 5 081
Plam3, защо да е проблем? Просто ще ви сложат под карантина.

# 359
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Предложете ми хубав обезмаслител, който си взимате от Турция.

Общи условия

Активация на акаунт