Паническо разстройство - 51

  • 28 901
  • 765
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 340
Здравейте отново моля за съвет или кураж ..Един ден съм ок на другия не,днес още от сутринта едни натрапливи мисли ,страхове да не откача и да не нараня някои🙁 Натрапливите мисли са много силни и ме тормозят.. Моля за съвет ,дозата ли вече не ми е достатъчна защо така се случва ужасно се чувствам
От колко време пиеш лекарствата и какви са?

# 616
  • Мнения: 660
Здравейте отново моля за съвет или кураж ..Един ден съм ок на другия не,днес още от сутринта едни натрапливи мисли ,страхове да не откача и да не нараня някои🙁 Натрапливите мисли са много силни и ме тормозят.. Моля за съвет ,дозата ли вече не ми е достатъчна защо така се случва ужасно се чувствам
От колко време пиеш лекарствата и какви са?

От 3 месеца ,Есобел 10мг по цяло сутрин

# 617
  • Мнения: 2 204
Здравейте отново моля за съвет или кураж ..Един ден съм ок на другия не,днес още от сутринта едни натрапливи мисли ,страхове да не откача и да не нараня някои🙁 Натрапливите мисли са много силни и ме тормозят.. Моля за съвет ,дозата ли вече не ми е достатъчна защо така се случва ужасно се чувствам
От колко време пиеш лекарствата и какви са?
От 3 месеца ,Есобел 10мг по цяло сутрин
Говори с психиатъра да ти промени лекарството. На мен лично есциталорпама не ми повлия изобщо добре и ми го смениха. Може и при теб да не работи.

# 618
  • Мнения: 660
cure Не знам дали не ми повлиява добре ,защото последните 2 месеца бях много добре ... настроение, желание за всичко ,без страхове .. сега какво се случи не знам ,моя мъж ми казва, че може да не ми действа вече

# 619
  • Мнения: 340
cure Не знам дали не ми повлиява добре ,защото последните 2 месеца бях много добре ... настроение, желание за всичко ,без страхове .. сега какво се случи не знам ,моя мъж ми казва, че може да не ми действа вече
По принцип трябва да ти действа още по-добре! Значи това може би не е твойто лекарство, аз пия Лепонекс 25мг 3х1 1 месец вече и се чувствам къде по-добре, даже и кризите намаляват, а като получа криза трае 35 минутки, а преди по 2 часа траеха.

# 620
  • Мнения: 3 213
Според мен е нормално да има дни, които са зле, въпросът е в честотата и какво преобладава в календара. Изтърпяват се по възможност без внушения отстрани какво действало или спряло да действа. Ще мине и този ден, утре ще е нов, по-добър ден.

# 621
  • Мнения: 660
Да точно не е всеки ден , нали уж 6 месеца се пият ,а и до колкото разбрах от Георги може да минат 4,5 месеца до пълно действие не знам не ми се иска да го сменям толкова добре тръгна ,без странични и тн

# 622
  • Мнения: 3 213
Ами то това е, разреждат се лошите дни, стават все по-нарядко докато почти изцяло изчезнат. Но е хубаво човек да се възползва от светлия период и да си реши проблемите някак, с терапия най-добре. Хепи мом, разсейвай се някак с нещо докато те мъчат мислите, излизай навън, гледай клипчета, направи си чай, играй игри... Смени обстановката, пусни музика, клякай, движи се. Все нещо ще подейства и ще те извади от зациклянето. И си повтаряй "и това ще мине, и това е временно". И то е така.

# 623
  • Мнения: 660
Ами то това е, разреждат се лошите дни, стават все по-нарядко докато почти изцяло изчезнат. Но е хубаво човек да се възползва от светлия период и да си реши проблемите някак, с терапия най-добре. Хепи мом, разсейвай се някак с нещо докато те мъчат мислите, излизай навън, гледай клипчета, направи си чай, играй игри... Смени обстановката, пусни музика, клякай, движи се. Все нещо ще подейства и ще те извади от зациклянето. И си повтаряй "и това ще мине, и това е временно". И то е така.

Благодаря ти много за съвета.
Имам малко дете и изобщо не ми е скучно ,но и твоя съвет ще опитам.

# 624
  • Мнения: 152
На кой в групата дали е ваксиниран?
Как ви повлия на тревожността?
Хепи на мен есобел ми помага. Комбиниран го с флуанксол, що не питаш пси за някакъв антипсихотик?

# 625
  • Мнения: 2 767
Аз съм в Модерна, после ковид карах, и сега съм с нищо. Общо взето никаква тревожност. Помня след ваксината бях 4 седмици тотално спокойствие.

# 626
  • Мнения: 3 213
Аз съм с Файзър, никакви ефекти нямам.

# 627
  • Мнения: 1 226
Аз изкарах ковид този месец и сега съм леш.
Страшна депресия, рев до бога, паники различни от досегашните с които бях свикнала. Ужас е.
Докторът каза след 6 месеца ваксина.

# 628
  • София
  • Мнения: 712
Аз вчера сутринта се боцнах с Pfizer засега никакви проблеми нямам. Само ръката ме боли и то там дето  я боднаха. Ще видим  следващите дни как ще са нещата.

# 629
  • Мнения: 358
Здравейте,  а проблем ли е да се пие клонарекс по четвъртинка на ден или през ден при леки смущения ? Дали може да се привикне така към него ?
Георги можеш ли да кажеш нещо по въпроса ? Психиатърката ми казва , че не може да се привикне при такава доза , ама май нещо не вярвам ...
Мисля, че ако пиеш четвъртина в рамките на 20- 30 максимално няма да привикнеш, поне това мога да споделя от собствен опит
То май станаха толкова да взем да ги намалявам ли кво ... Нещо по леко ефективно да перпоръча някой  ?
Симпатил.  Докторът каза, че върши хубава работа и е билков. Но не да се пие дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт