Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 253

  • 51 755
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 725
Здравейте
                          Линка  Злати Снинова
                            Момичета,благодаря ви за всичко споделено.
                       
                                         
                            Ти си най-важният в този свят - подари си време и тишина, за да чуеш себе си.
                                       Дийпак Чопра

                                 
                

                                         
                 Приятен следобед,дами и се пазете.

# 166
  • Мнения: 4 224


Привет, момичета и от мен в обичайния ми час на явяване

Благодаря ви за всичко споделено тези няколко дни, колкото и да е малко това, което е споделено от Туба и обкръжението й
Злати, Линка, Вичи, Снинова
Скрит текст:
За съжаление не можах да се включвам тези дни, защото преди 2 вечери без да искам си залях лаптопа с чай Приложих спешно мерки по изсушаването му, обаче имам лека остатъчна авария - нямам звук. Anguished Така, че ще трябва да го дам на "доктор" да го изцери. Надявам се да стане в по-кратки срокове Hands Pray

Нещо тези дни нямаме сутрешно кафе от Туба, но днес ни е зарадвала с клипчета от Париж- маратона, както и  Монмартър. Ето още 2 щрихи от Париж от нея    

Тези мечета се появиха в началото на годината, или през пролетта, когато във Франция въведоха изискването за определена бройка посетители в заведенията Hands V

И едно клипче от Париж със Сена  
https://www.instagram.com/stories/tubabustun.official/2686400384231341631/
https://vk.com/club143398602?z=video-63875573_456242939%2Fbebc9c … _-63875573_170775


Много е сладурска снимката на Туба в таксито/колата. Личи си, че шофьора е бил много щастлив да я вози И доколкото разбирам от написаното от Злати той не е просто шофьор, а съдия от бокса.

Линка Ето, че и в Аржентина ще дават КРА. А в България може изобщо да не го покажат. Жалко, защото дават такива бози, а този хубав и смислен сериал хич нямат намерение да го излъчат. Rolling Eyes


В живота някои хора просто ще останат в сърцето ти,
но не и в живота ти.



Красотата започва в момента, в който решиш да видиш красотата

Малко усмивки за хубаво начало на новата седмица      
Скрит текст:








Лека нощ!

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 02:35 от kanti

# 167
  • Мнения: 41 680
Добро утро,момичета!





Снинова,Вичи,Канти,благодаря ви за снимките,гифчетата,колажите и видеата.Макар и малко изскача по нещо от Париж!
Канти Hug,съжалявам че така е станало с лаптопа и дано по-бързо го оправят.
Линка,явно е била заета и не е наминала!









Желая ви приятен ден и спокойна седмица!

# 168
  • Мнения: 5 725
Здравейте

                        Злати Канти Снинова Линка
                 Момичета,благодаря ви за интересните неща,които сте споделили.
                        КантиFlowers Four Leaf CloverСъжалявам за техниката,дано бързо тия оправят.
                         Линка

                             
                     Богати сме, ако сме здрави и умеем да се наслаждаваме на всеки миг и сезон...

                           
                 
Цитат
Един ден осъзнах, че не искам да доказвам нищо на никого. Свалих очилата и погледнах хората през призмата на цинизма: има такива, които са наблизо, и такива, които не са на път. Обичай ме или ме мрази - работа на всеки.
Основното е, че знам за кого ще купя билет дори за ада и на кого и в рая няма да се кача
Едно от най -щастливите решения в живота ми е да позволя на хората да мислят за мен каквото им хрумне.
В края на краищата, това е тяхната глава, техните мисли и тяхното време, прекарано в това, което сметнат за добре. Както и направих  ТУБА

               

Лека вечер,дами и се пазете.

# 169
  • Мнения: 954
Здравейте момичета,
благодаря за всичко.
Нова седмица, нов късмет.
Днес Туба е направила репост в IG си на рекламата на ЕТИ Брауни на Бурак Санук (модния и агент) и му е написла
Burakkkkk Love you..
https://vk.com/eatb_haber?z=video-120865532_456242986%2F42bf5a5b … l_wall_-120865532
Вчера КПА и Rise of Empires  Ottomann са били в тренда на Netflx.
https://vk.com/eatb_haber?z=video-120865532_456242985%2F0ef09398 … l_wall_-120865532
И не на последно място с този  щрих от Париж, Туба ни е съобщила много лична информация. Heart
Както винаги поднесена по различен начин.

Лека вечер и се пазете Two Hearts

# 170
  • Мнения: 9 993
Здравейте!



Благодаря за споделеното!
Уикендите са ми натоварени и не успявам да се накарам да пиша. Но се опитвам...
Скрит текст:
Здравейте момичета,
благодаря за всичко.
Нова седмица, нов късмет.
Днес Туба е направила репост в IG си на рекламата на ЕТИ Брауни на Бурак Санук (модния и агент) и му е написла
Burakkkkk Love you..
https://vk.com/eatb_haber?z=video-120865532_456242986%2F42bf5a5b … l_wall_-120865532
Вчера КПА и Rise of Empires  Ottomann са били в тренда на Netflx.
https://vk.com/eatb_haber?z=video-120865532_456242985%2F0ef09398 … l_wall_-120865532
И не на последно място с този  щрих от Париж, Туба ни е съобщила много лична информация. Heart
Както винаги поднесена по различен начин.

Лека вечер и се пазете Two Hearts
Снинова, не знам какво имаш предвид.
Това кафене Les Deux Magots
https://www.google.com/maps/place/Les+Deux+Magots/@48.8544719,2. … 4d2.3330985?hl=bg
https://en.wikipedia.org/wiki/Les_Deux_Magots
използва мечетата от началото на пандемията да осигуряват дистанция на посетителите. Прекрасна идея! Sparkling Heart съвсем по парижски! И не си самотен на масата, а с мече за компания...
Хандан ханъм е допълнила днес изгледите от Париж

Скрит текст:






Надявам се, че си изкарват приятно и скоро да се върнат за нов проект или за втори сезон, както дойде...



Злати, ЧИД! Бъди здрава и щастлива! Heart Eyes



Поздрави и от Туба! Stuck Out Tongue Winking Eye



Приятна вечер на всички и лека нощ! Blue Heart

# 171
  • Мнения: 4 224


Привет, момичета и от мен в началото на седмицата
Благодаря ви за слоделените снимки и информация свързани с Туба Sparkling Heart
Злати,, Вичи, Снинова, Линка

Злати Честит Имен Ден!
Пожелавам ти Здравето и Добрия Късмет да са винаги с теб!
 

И днес  Туба отново е споделила клипче в ИГ сторито си Hands V Този път не е от Париж, а от рекламата на  десертчетата и чрез репостването му е благодарила Бурак Санук, за което ни е информирала Снинова Hands V
Ето го и клипчето видимо като гифче  


Линка убедена съм, че Туба и семейството й си прекарват чудесно в любимия й град. Като гледам от снимките и клипчетата и времето е с тях Hands V Дано да си почине на макс и да "зареди батериите", така че като се върне да може да реализира това, което е планирала    
Да допълна хубавите мисли, които и днес Вичи е споделила с нас Flowers Hibiscus

"Мечтите не стават реалност с помощта на магия.
Необходими за целта са отдаденост, упорита работа и изпотяване."
Колин Пауъл



Когато следваш сърцето си
красотата се проявява навсякъде,
където решиш да отидеш!




Лека нощ!

# 172
  • Мнения: 41 680
Добро утро,момичета!





Момичета Hug,благодаря за всичко споделено!

Линка Канти,благодаря ви за пожеланията!И вие да сте  здрави щастливи!
Вчера не успях да ви почерпя,че бяхме под пара...
Скрит текст:
В класа на внучката от миналата седмица има заболяло дете от Ковид.От вчера децата са на онлайн обучение.Обаче от неделя внучката започнала да кашля,имала и хрема.Това си е обичайно за нея,но вчера дъщерята я завела на ЛЛ.Направила прегледа,нищо серизно,но все пак дъщерята й направила тест и се оказал положителен.Сега трябва да спрат малкия от ясли и зетя няма да е на работа.Всички са под карантина.Да видим ще има ли още заболели от семейството,че живеят във фамилна къща и всички имат контакти.

Скрит текст:





Канти Hug,честит професионален празник! Heart Eyes
 Бъди здрава, силна и всеотдайна в тази трудна професия!
Скрит текст:





Три телевизионни сериала с Туба и филмът „Червен Истанбул“ са популярни в САЩ и са  много често в тренда.



Желая ви спокоен ден!

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 09:25 от Zlatina3

# 173
  • Мнения: 5 725
Здравейте
                        Злати Линка  Канти Снинова
                                      Момичета,благодаря ви за всичко интересно,което сте споделили.
                     
                                     
                       "Нещата не се променят. Човек просто променя начина,
                        по който ги вижда, това е всичко."
                        Карлос Кастанеда
                  Злати на патерица Честит  Имен Ден.          .                         
.                         Жива и здрава да си,благодаря за почерпката.
                          Бързо и безпроблемно оздравяване на твоите хора             
                 
              Канти Честит професионален празник.Благодаря,че ви има.
                             

                                 

                     
                                   

                 
         Приятен следобед,дами и се пазете.

# 174
  • Мнения: 954
Здравейте момичета,
Злати благодаря и Честито на патерица - здраве и късмет пожелавам.
И днес  Туба ни е пуснала нещичко - сянката си на фона на красива музика.

Песента е Ghostly Kisses - The City Holds My Heart
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242999%2Fbd394ebc … pl_wall_-63875573
Лина  да така е за мечетата , има го и на други места.
Лека.

# 175
  • Мнения: 9 993
Здравейте, момичета и благодаря за споделеното! Heart Exl



Канти, честит професионален празник! Revolving Hearts
Бъди все така отзивчива и всеодайна! Kiss



Злати, благодаря за почерпката. Дано всички болни оздравеят благополучно, а здравите да не се разболяват! Hands Pray



Днес имаме няколко клипчета от Туба, показала ни е Париж, своята сянка и съвременното улично изкуство. Умее да намира интересни неща, трябва да ѝ се признае.




Вярно е, че нашето момиче е художник, фотограф, дизайнер, май и пише по нещо, че и да пее се опита, но най я харесвам като актриса. И ми липсва на екран. Чакам с нетърпение новия ѝ проект.



Снинова, извадих на светло песента...



Вичи, пазим се, колкото можем, дано да се опазим. Hands Pray



Накрая една любима френска песен ми излезе, явно гуги разбра, че се интересувам от шансони и реши да ме улесни...





Лека нощ! Blue Heart

# 176
  • Мнения: 4 224

Среднощен привет, момичета 

Благодаря ви за поздравите по случай професионалния ми празник!
Злати, Вичи, Линка
Дано по-рядко да се нуждаете вие и семействата ви от помощта на моите колеги! Hands V
Скромна почерпка
Скрит текст:


Злати Flowers Hibiscus стискам палци по-бързо всички в семейството ви да са здрави

Днес Туба е била доста активна в ИГ сторито си    
Да онагледя клипчетата, скрийнове от които са ни показали Снинова и Линка Hands V






Истинската Любов,
не е необходимо да е перфектна.
Тя просто трябва да е вярна




Лека нощ!

# 177
  • Мнения: 41 680
Здравейте,момичета!





Благодаря на Вичи Hug и Снинова Hug,за пожеланията и на всички за съпричастността! Heart Eyes
Скрит текст:
Внучката е добре,видяхме се на вайбъра.Останалите също са добре,само трябва да си стоят вкъщи.От класа имало и др.деца болни,но родителите не им правят тестове тъй като ако са положителни трябва да са под карантина,а много от тях работата не им позволява да работят онлайн у дома.Ако те се разболеят тогава вече ще се наложи да останат.

Благодаря за споделените снимки,колажи, гифчетата и видеа!  Two HeartsFlowers Rose







Желая ви приятен ден!

# 178
  • Мнения: 5 725
Здравейте
                     Злати      Канти    Снинова    Линка    
                          Благодаря на всички вас за интересните неща ,които сте споделили.
                      ЛинкаTwo HeartsСниноваTwo Hearts  Благодаря ви за музикалното оформление.

                             
                          «Попитали един мъдър човек:
                           « - Какъв е смисълът на живота?»
                           Той отговорил:
                            « - Самият живот няма смисъл.
                             Животът е възможност да създадеш смисъл!»


                       
 
Цитат
Мне не нужен идеальный человек. Мне нужен тот, с кем я смогу сходить с ума, кто-то, кому я буду нравиться такой, какая я есть, и кому будет хорошо со мной, как ни с кем другим.

                               

                 

Приятен следобед,дами .Пазете се.

# 179
  • Мнения: 954
Здравейте в ден сряда,
Интересни неща публикува Туба. Последното стори от снощи върви с песен на Били Айлиш

Ето и песента:
https://www.bing.com/videos/search?q=tell+me+love+is+endless+son … ail&FORM=VIRE
Също снощи Бурчу Алптекин е сложила и тя в същия стил фигури свързани с червен конец

Има една легенда за невидимата червена нишка на съдбата, която свързва хората. Не ми вярвайте много. Simple Smile))
Днес са започнали снимките на втори сезон на Възхода на османската империя. Съмнява ме , че Туба ще участва. но знаели човек.

И другото което открих:

Еркан Авчи- едвам го познах Simple Smile)) - явно снимането на сенки е  модерно.
Приятен остатък от деня.Heart

Общи условия

Активация на акаунт