Промоции на книги - тема 11

  • 43 586
  • 742
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 709
Мисля, че с приказките на Братя Грим беше същата история Grinning
Аз няма да взимам нищо от "Сиела" този път Simple Smile
Ще ги чакам на размяна Hug

# 286
  • Мнения: 10 910
Май и с Произход на видовете имаше някаква Сиелска драма. И аз съм пас за Сиела този път. Ще чакам Озон да видя дали няма да изскочи нещо интересно и на „кирийка”.

# 287
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 761
Да се надяваме, че всичко ще  е  ок. Аз ще поръчвам от сайта.

# 288
  • Мнения: 18 635
Много рядко поръчвам от издателствата, а от Сиела - почти никога. Вече и в книжарниците им не влизам по време на намаления, досега каквото съм търсила, все е било прибрано - а отивам още с отварянето, не е да речеш, че някой ме е изпреварил. В деня след края на намалението всичко търсено вече е налично, естествено.

# 289
  • Мнения: 36 666
Аз всеки път ходя до МОЛ-а, но сега нали не може, ще се опитам да поръчам. Обаче ми се разваля удоволствието и ще взема със сигурност само 3 книги (ако ми дойде настроение, може и повече) - Науката от света на Диска 2, Атлас на застрашените видове и Масклин 3.
Предния път в книжарницата имаше и новите книги, беше заредено добре.

# 290
  • Мнения: 24 490
Май и с Произход на видовете имаше някаква Сиелска драма.
Каква драма, аз си я купих при предишното намление. Винаги ходя в книжарниците на Сиела, даже веднъж някаква кулинарна книга исках, но кулинарните не влизали в промоцията им. Казах им, че щом си е на тяхното издаделство би трябвало и тя да е с 50% намалена и ми я дадоха.
Не съм си направила още списък, затова ще се радвам да споделяте вашите

# 291
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
pppqqq, не бяхме ли от един град?

# 292
# 293
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз ще ходя до книжарницата и мога да ти взема книгите Simple Smile

СИЕЛА имат интересни нови книги, но са все на ръба на октомври и мисля, че няма да ги пуснат за промоцията.

# 294
  • Мнения: 36 666
Благодаря, но няма смисъл да се товариш, заради мен. Ще почакам малко повече да ги пратят от сайта. А и майка ми мислеше да се ваксинира, първо мислех да пратя нея (тя по принцип обича да ходи в МОЛ-а) но не знам за кога точно си е запазила час, нито кога ще й дадат сертификат...

# 295
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Ако решиш нещо друго - пиши.

От Ера имам две книги, но ще излязат под 35, а не ми се плаща доставка Simple Smile

# 296
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 761
Аз ще ходя до книжарницата и мога да ти взема книгите Simple Smile

СИЕЛА имат интересни нови книги, но са все на ръба на октомври и мисля, че няма да ги пуснат за промоцията.
Хм. Защо тогава се обявява дата?

Утре пише, че ще излезе. Да видим. Simple Smile

# 297
  • Варна
  • Мнения: 623
Понеже видях потребителка, която си е сложила в количка избраните книги - не изчезват ли от количката при отварянето на сайта? Мен това ме притеснява, а в същото време последния път имах проблеми точно в частта с бутона "Добави всичко в кошницата".
Имате ли наблюдения?

# 298
  • Мнения: 4 634
Не, не изчезват.

# 299
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз се застраховам като ги слагам в "любими" и след това в кошницата Simple Smile

СИЕЛА обявяват някаква дата, но книгата я пристигнала за промоцията, я в повечето случаи не е налична.

Общи условия

Активация на акаунт