Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 628
  • 825
  •   4
Отговори
# 495
  • Мнения: 6
Здравейте, имате ли мнение за д-р Филипов в Софиямед. На майка ми и предстои операция, след преглед при него, но не откривам никакви мнения ИЗ форумите за него.

# 496
  • Мнения: 5 860
А аз да попитам, откри ли се някой наистина кадърен уролог в София, освен д-р Николов ("ВМА")? Търся си доктор, при когото да отида, т.е. прегледът ще е за жена. Ама тематиката с уролозите ми е "тъмна Индия" - за тях, като че ли, има най-малко инфо в Интернет. Confused

# 497
  • Мнения: 39 323
Д-р. Николов помогна и на моя близка- жена. Все пак урологични проблеми имат и двата пола. Единстваната разлика е в липсата на проста.

# 498
  • Мнения: 5 860
Аз знам, че при него много се чака за час. А моят проблем сякаш е по-спешен и не знам дали да пробвам при него. Иначе, не съм звъняла да питам все още - може пък да има и скорошни часове.
Та, с оглед на това питах. Simple Smile

# 499
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Здравейте, имате ли мнение за д-р Филипов в Софиямед. На майка ми и предстои операция, след преглед при него, но не откривам никакви мнения ИЗ форумите за него.
Много добър специалист.
Препоръчвам.

# 500
  • Мнения: 1 343
Не ходете при д-р Филипов в Софиямед, защото той работеше в Монтана. Аз съм от Монтана.Специализираше урология тогава на стар заман. Некадърен е...нищо не знае...Прави ми  цистоскопия и написа глупости - полип на уретрата, разкара ме по София за нищо...Нямаше никакъв полип, нямаше нищо, освен СПМ. Те такива отиват в София и стават там лекари, а ние, пациенти, говорим, че да отидем да се лекуваме в София, че там е по-добро мед. обслужване..., а то зависи от лекаря...Той е некадърен, не му се получава. От всяко дърво свирка не става...

# 501
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Не ходете при д-р Филипов в Софиямед, защото той работеше в Монтана. Аз съм от Монтана.Специализираше урология тогава на стар заман. Некадърен е...нищо не знае...Прави ми  цистоскопия и написа глупости - полип на уретрата, разкара ме по София за нищо...Нямаше никакъв полип, нямаше нищо, освен СПМ. Те такива отиват в София и стават там лекари, а ние, пациенти, говорим, че да отидем да се лекуваме в София, че там е по-добро мед. обслужване..., а то зависи от лекаря...Той е некадърен, не му се получава. От всяко дърво свирка не става...
Минах 3 операции пр него,като ми беше препоръчан от негов пациент.
Много отговорен,доста напреднал с новите технологии.

# 502
  • Мнения: 1 343
dgidgi, не подвеждай хората...С никакви нови технологии той не напредна...Познавам го, оперира на мъжа ми херния и с това не се справи. Преди е бил хирург в Монтана и после работейки като хирург специализирал урологията..Нямам думи..

# 503
  • Мнения: 493
Избягвайте уролозите от Софиямед. Некадърни са, алчни до безобразие и със самочувствие до небето, без покритие.

# 504
  • Мнения: X
Запазих час при професор Панчев от Александровска.
Сестрата беше много любезна.

Ще дам  отзиви в края на месеца.

# 505
  • у дома
  • Мнения: 1 160
dgidgi, не подвеждай хората...С никакви нови технологии той не напредна...Познавам го, оперира на мъжа ми херния и с това не се справи. Преди е бил хирург в Монтана и после работейки като хирург специализирал урологията..Нямам думи..
Не подвеждам никой.
Много съм доволна,затова споделих.
Напротив,с лазера е факир.Благодаря му от сърце,че ме спаси!!!
С отлични впечатления съм от цялото отделение в "София мед"

# 506
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Запазих час при професор Панчев от Александровска.
Сестрата беше много любезна.

Ще дам  отзиви в края на месеца.

леле, Панчев е на 100 години! още ли работи?

# 507
  • Мнения: X
Запазих час при професор Панчев от Александровска.
Сестрата беше много любезна.

Ще дам  отзиви в края на месеца.

леле, Панчев е на 100 години! още ли работи?

Да, работи.

Доволни сме от него. Много внимателен .
Сестрата ,мисля, че беше Митова същона много любезна.

Изписа лечение с лекарства и не потвърди биопсия ,както препоръчаха в токуда .

След два месеца пак сме на преглед.

# 508
  • София
  • Мнения: 1 037
Имам час за проф. Салтиров - 08.03. - 16,00 часа, но няма да мога да отида. Ако някой иска да го ползва, пишете на лични.

# 509
  • Мнения: 5 860
Аз мислих, че проф. Салтиров не преглежда, а работи само горе, в отделението на "ВМА".
Ти къде и как си записа час за него?

Общи условия

Активация на акаунт