Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27 175
Напълно те разбирам и няма никакви проблеми. То аз исках просто да раздвижа темата и се радвам, че се получи, а и голямата ми и много стара мечта бе да се направи това глобално проучване сред бг мама потребителите (поне сред най-големите фенове де) за любим формат и участник, като това също мина. 🙂

# 16
# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Хеххе, Анселита пък с двойно СС Joy

Diavolo, надявам се да не се обидиш, но според мен, независимо от не чак толкова продължителните ми наблюдения в темата, такова нещо като "глобално проучване" няма как да се получи. Най-малкото, защото броят на гласувалите в анкетите някак не съответства на определението "глобално". Може би леко изключение прави финалната анкета, в която гласувалите са 130. Да не говорим, че първоначално темата, доколкото разбирам, е започната от фенове на ИВ, така че е напълно в реда на нещата тяхното болшинство тук. Което обаче по един или друг начин, но обяснимо изкривява резултатите.
Иначе в темата ми е приятно и много ще се радвам, ако недоразуменията бъдат изгладени. Hug

# 18
  • Мнения: 9 700
Моментните три гласа за спорт по телевизията означава, че гласуват основно жени тук в момента Simple Smile  Забравяме за глобалното Simple Smile

Иначе 130 гласа е сравнително добра електорална активност за анкета във форума.

# 19
  • Мнения: 3 495
Моментните три гласа за спорт по телевизията означава, че гласуват основно жени тук в момента Simple Smile
Вече са пет гласа, единият е моят. Simple Smile
Не съм гледала Maximal, но ако Юли участва, ще го следя, разбира се.

# 20
  • София
  • Мнения: 27 175
Анси е сложила е още едно 'С' да респектира 😉
Добра двойка са, точно като за такъв състезателен формат. И хич не трябва да ги подценяват.
А аз темата все пак я изрекламирах и във фермата и в сървайвър и в ИВ, така че който е проявил интерес е проследил всички анкети и резултати, така че си я смятам за представителна. Почти съм убеден, че резултатите горе-долу ще са същите с малки разлики и ако се допитат до 1000 човека. 🙂 Чиста математика...
Няма недоразумения, ние сме като едно голямо семейство, което от време на време има леки битови проблеми, като в реала... 😉

# 21
  • Мнения: 2 493
Анси е сложила е още едно 'С' да респектира 😉
Скрит текст:
Добра двойка са, точно като за такъв състезателен формат. И хич не трябва да ги подценяват.
А аз темата все пак я изрекламирах и във фермата и в сървайвър и в ИВ, така че който е проявил интерес е проследил всички анкети и резултати, така че си я смятам за представителна. Почти съм убеден, че резултатите горе-долу ще са същите с малки разлики и ако се допитат до 1000 човека. 🙂 Чиста математика...
Няма недоразумения, ние сме като едно голямо семейство, което от време на време има леки битови проблеми, като в реала... 😉

Мдам...: 🤗

# 22
  • Мнения: 9 124
Гледам Маскираните и много ми харесват костюмите този път. Обаче чайника ще си изпочупи сервиза като гледам)) Не разпознавам никой.
Сетих се щом има двойка семейни, дали Юли и Лилия няма да се навият двамата да участват в Максимала))
Ми не знам какво се закачате. Ще туря ред аз, няма никой за нищо да се сърди. За тези гласувания, ми който иска да гласува, то не е задължително, за някои е разнообразие. Аз съм отбелязала , че всичко меля, то и си се знае де.
За Заекът в Уйкенд пише, че бил Мария Игнатова се предполага. То там никога не уцелват, сега да видим.
В понеделнит в игрите от промото май ще има големи проблеми и наказания, но.който трябва няма да бъде. Още ми е жал за Марти(( Тази Поли пък дори блокирвала, много се взе за прима таз, нещо не мога да я понасям вече.
Врабец, няма да се цепиш. Кафето си пием, чоплим си семките, еми...какво ни е, пълен релакс и клюки))

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В темата за Маскирания певец няколко дни преди да започне сезонът публикуваха снимки на маските и още тогава предположих, че Заекът е Марето. Миналата седмица Алекс реагира все едно, че я позна, а е известно, че са големи приятелки. Само че това и актьорска игра може да беше, знам ли... Принципно много не се задълбавам да гадая, гледам си го за забавление, но ръцете на тоз Заек направо ми "извикаха", че са нейните.

# 24
  • Мнения: 9 124
Боби Турбото е страхотен брееееееее!!! И като визия ми харесва, излъчване, артистичност, пеене, бе мъж, та дрънка)) Оххх, размечтах се)) Е, много , много ми хареса))
Прилепът от този сезон сега мина. Добър е, то и другите ги харесвам, ама този .., както и носорога, ми тези последните сега давани, другите пак ги харесах, объркана съм. Но Боби ...недостижим си мисля е)) Нещо като Юли в игрите, Боби е такъв в маските.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 401
Заекът си е Марчето. От километри си личи.
Боби много ме изкефи, но не можах да го позная.

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Гледам от Носорога нататък. Предишните ще ги гледам утре на запис. Аз като така или иначе трудно ги познавам, много не ме притеснява това, че вече знам кой е зад гост-маската. Боби в началото на месеца го гледах в Обзор, а ден-два преди това се беше появил и на плажа - "малко да покара джет". Голям симпатяга е. Може и да не пее идеално, но сценичното му присъствие и харизмата са доста по-привличащи. Пък и аз още от времето на "Сблъсък" го харесвам.

# 27
  • Мнения: 9 124
Сега пък с този Куфар ми се иска до ходим на стриптийз бар мъжки))). То милият такъв костюм има и такава песен избрал, че...много ми беше смешно, но ми хареса иначе)))))

ПП. Казах ви аз. След тази песен и изпълнение, всички жени ще искат да го видят кой е)) Изгоря куфарът , ми така е.

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 22:52 от fanfanito

# 28
  • Мнения: 1 888
Оууу прекрасно оформена Нова тема. Благодаря, Дяволче. Гласувах и аз в темата.
Снощната игра в ИВ беше отврат. Жалко за Мартин, тая полска пръчка трябваше да си ходи.
Дяволче, аз те давам на Елизабет, Габи ич не е хубава. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 493
Гледам на запис "Маскираният певец" и по време на втората рекламна пауза дадоха новото промо на ИВ, в което се казва, че племето, направило "конспирацията", губи служебно и отива на реката. Според мене това са жълтите, които не участват в битката за територия, тъй като губят служебно. В първото промо дадоха и червените, и сините по време на въпросната битка.

Прекрасното семейство на Андрей:

Общи условия

Активация на акаунт