💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 93 085
  • 2 281
  •   1
Отговори
# 2 220
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз не обичам да коментирам външен вид, но точно тези герои са дошли в реалити за външен вид и с външния си вид. Повечето се занимават активно със спорт, а тялото за спортиста е това, което е умът за инженера - него гледаме и него коментираме.
И на мен ми се виждат понатежали девойките, май доста се охранват.  И на повечето телата им са едни такива, набити, явно си трябва такава структура като са по фитнесите, а не на акробатика или гимнастика.

# 2 221
  • Мнения: 3 135
Да се включа и аз.Паулина в никакъв случай не е пълна.Може да има няколко килограма в излишък,но не е нищо фатално.А както някой писа на предните страници,че е 65-70кг,е невъзможно.Аз съм 180/70кг и изглеждам малко по-пълна от нея.Тя е макс 165,така че няма как да е тези килограми.Иначе Семира ми изглежда с поне 5кг по-слаба и с по-хубави пропорции на тялото.Вкус другар няма,но Габи,Милена и Елизабет са ми прекалено слаби.Аз не харесвам корекции,но Красима най-много ми харесва от жените.Даже когато гледах първия епизод и видях,че във визитката й пише,че е модел,се учудих.После разбрах,че се занимава и с тежести,та ми стана ясно.

# 2 222
  • София
  • Мнения: 62 595
Наистина ли са толкова ниски повечето?

# 2 223
  • Мнения: 6 105
На лайфа на Рабухчиев, Стратимир и Паулина ги питаха напълнели ли са след предаването. Стратимир си каза кг и че е излязъл същите, Рабухчиев също каза и, че е смъкнал няколко кг. Паулина не сподели колко, но каза, че е качила. Стратимир сподели, че си е хапвал на резиденцията, защото не се знаело кога пак ще отидат на реката.

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 15:30 от romanti4ka

# 2 224
  • Мнения: 2 757
В анкетата гласувах за Борис, Андрей, Морунов, Мартин, Туджаров и Валентин. Не ми липсват Симеон, Калоян и Кремена в списъка, защото са като пришити към играта и някак все още не мога да ги харесам. Миналата година Чудомир и Борислав успяха бързо да се приобщят и да се харесат на зрителите, ще видим как ще се развие тази година играта и колко дълго ще се задържат новите.

# 2 225
  • Мнения: 1 280
Гласувах за Борис, Андрей, Морунов, Мартин,  Валентин и Виктория.Много ми се искаше тази година да имам повече фоворити от жените ,но уви .

# 2 226
  • Мнения: X
Аз гласувах за Андрей, Морунов и Мартин. Иска ми се това да е тройката, която ще е на финал. Но се съмнявам..

Паулина, макар да ме дразни ужасно, не е грозна. А на фона на някои от другите участнички е направо красавица. Семира обаче изобщо не ми допада - нито визуално, нито като представяне. Виждала съм далеч по-хубави арабки.

# 2 227
  • Мнения: 9 187
Семирка ми е като омазнена *ганка

# 2 228
  • Мнения: X
Визуално (тяло + лице), най-много ми допадат Елизабет и Милена, а изобщо Соня и новото попълнение при Бойците, май Кремена се казваше.

# 2 229
  • Мнения: 9 531
Паулинка според мен в началото беше видимо по-слаба. Но дебела не е. Видимо и не спортува. На мен нито една от жените не ми харесва особено визуално. Мани, Соня, това новото не ги коментирам, Габи въобще не ми харесва - непропорционална е, като чапла, и с нулева грация. Красима и Семира са ми като прасенца. Паулина пък е толкова неприятна... Направо се закопа тя.

# 2 230
  • Мнения: 6 222
Страхотна анкета,гласувах за Морунов и Мартин и за Андрей и Елизабет.От сините никой не ми харесва,не ми допадат интригите и простотиите при тях.

# 2 231
  • Мнения: 2 574
Според мен сценаристите са сбъркали и Мани трябваше да е в един отбор с Паулина. Тази нямаше да може да вземе ни думата, ни короната от Мани. Тогава щяхме да видим скандали. Семира съска с усмивка и през зъби, но не може да достигне висотите на Маниту Grinning

# 2 232
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Самата Семира е дала линк към статията Ето коя е Семира от "Игри на волята"

# 2 233
  • London
  • Мнения: 6 732
И Симеон си имал половинка


Аааааа, хайде да не се обиждаме на ръст само.....какво значи " Колко хубаво тяло да има Елизабет като е 1.50?". Тоест джобните гаджета нямат по презумпция хубави тела. Това са пълни глупости.....важно е тялото да е пропорционално по принцип и да има симетрия спрямо ръста си. Повечето гимнастички са този ръст има и по-ниски.....спокойно и 1.40 см Филатова мога да дам пример за изваяно тяло и има шанс този ръст и краката да не ти изглеждат къси.
 1.40 e висока......кое не е изваяно?

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 10:33 от La Catrala

# 2 234
  • Варна
  • Мнения: 2 033
Гласувах за Александър и Красива от жълтите и Морунов и Соня при Бойците. Simple Smile
От началото на предаването симпатизирах на сините, но сега се затруднявам дори и 2 опции да избера. От този отбор нямам любимци. Всички да заминават, надявам се крайният победител да е жълт или червен. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт