Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 112 070
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 675
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 729
Тук сме без мозъчни комунисти, фенове на бой за стоки. Не можеш да ни навиеш да ходим на пазар без тръпка!

# 676
  • Мнения: 10 214
Tina*, благодаря за информацията за 345, имам 2 близо до мен, но не ги отразявах, ще ги проверявам значи. В тази тема редовно си правим спам, така че няма страшно. 😉

# 677
  • Мнения: 9 654
Да кажа за чугунената тенджера, че не е чак толкова тежка. Вдига се спокойно. Странното е, че трябва да се маже и пече, макар да е емайлирана. Утре ще направя боб с наденица, хаха

# 678
  • Мнения: 8 345
На пазаруващите в Лидл да споделя, че в 345 има уникални уок тигани на Мюлер за 30 лв. И знаете ли промоцията не изтича в Неделя.

Колко да е уникален, всички от едно място идват. И София не е България Се пак, У наше село 345 няма. Тръц.

# 679
  • Мнения: 20 246
Мюлер ми е в категорията нискокачествени продукти.
Аз отидох, вдигнах тигана, и го оставих, не е моето.
Жената, евала, корава си 😜

# 680
  • Мнения: 10 214
Хаха, Леми, напомняш ми за мен преди години в Метро при първия ми сблъсък с чугунените тигани. 😁 Казах "дума да не става, това в моята кухня - не." Сега вече ползвам такъв с удоволствие, агитирах и майка ми да си вземе (тя обаче не го ползва често, така че определено не е за всеки). Задължително с абсорбатор трябва да се ползва, според мен, иначе целият квартал ще разбере, че готвите, а в кухнята няма да може да се преброите колко човека сте. 😬

# 681
  • Мнения: 74
Мен нещо ме мързи, до следобед дали ще има останали тигани, или интереса е голям? 🤔


Взех последния кръгъл в Изток, но имаше много оребрени\четвъртити. И беше останала само една тенджера.

Пред мен един на един човек му се падна празна опаковка от магнитите - касиерката я смени и каза, че някои били празни, в други имало по два магнита, - ако на някого му е важно, да проверява.
Днес около 17 ч. минах през Лидл в Изток. Ами имаше си от всички чугунени съдове в изобилие, а интерес към тях нулев, явно това, че са останали единични бройки в магазина не значи, че вътре нямат. Като свършат си зареждат хората, няма нужда от паника.

# 682
  • Мнения: 270
Някой да е виждал в София от лед лампите за под, които са 55 лв? Днес три Лидл-а обиколихме - Княжево, Тодор Каблешков и черни връх - за съжаление следобяд нищо не беше останало Confused В магазина на черни връх даже служител отиде да търси в склада и също нямаше…много бързо ги изкупили тия лед лампи да му се не види:grinning:

# 683
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 514
Някой да е виждал в София от лед лампите за под, които са 55 лв?
тези лампи пода ли осветляват ? Smiley
не виждам такава в брошурата.

# 684
  • Мнения: 270
Ето я


Три вида са

# 685
  • София
  • Мнения: 6 010
Взехме климатичната станция и много ни хареса, удобно е направено всичко. Утре ще ходя да взема и за другите стаи.
Обзаведох се и с едни дънки, най-накрая по-малък размер. Мъжа ми толкова ме хареса, че каза от този модел вече да си взимам направо във всички цветове Simple Smile

# 686
  • Варна
  • Мнения: 10 819
Някой купи ли толстолоб, как е? Grinning

# 687
  • Мнения: 596
Мноооооого ми хареса италианския десерт с шоколад, някакъв мус беше. В две купички. Охладените десерти. Утре ще бягам за още, уникален 👌😱

# 688
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
А какво е 345?

# 689

Общи условия

Активация на акаунт