Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 112 040
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 19 061
Ето това се показва при спрян интернет


А сега кажете има ли белгийски гофрети. Joy

# 1 246
  • софия
  • Мнения: 25 953
И като кликнеш на Lidl плюс карта, тя се зарежда с надписа за купоните.

# 1 247
  • Мнения: 19 061
Да, зарежда, само не показва дали има активирани купони

# 1 248
  • София
  • Мнения: 18 794
Да, и не скача зайче с розАви уши.

# 1 249
  • Мнения: 7 856
От Лидл ми казаха, че картата трябвало да може да се отваря и без мобилен интернет, като купоните се активират предварително.
Интересно - аз съм опитвала през лятото и съм сигурна, че ми излизаше сив екран с надпис, че приложението не може да се зареди. Но може пък проблемът да е бил от апарата?
Както и да е, само исках да напиша отговора в темата, няма да "спамя" повече.
Да, картата се отваря спокойно и без мобилен нет - долу след сивото поле е текста - изпробвано е многократно.

# 1 250
  • Мнения: 8 336
При мен без интернет показва това
Няма карта, нито дявол

# 1 251
  • Мнения: 27 931
При мен е като при Bradley Cooper когато съм без интернет или съм го изключила. 🙂 А това е било почти винаги, само през последните седмици пускам мобилен нет, ако се сетя. Купоните активирам вкъщи. Когато е трябвало да правя актуализация на приложението ми е показвало това от последния пост...
Хоп-Троп,
Скрит текст:
в Кауфланд мисля, че беше в зелена кутия, К-класик. Ако не я видиш, по-добре питай служител (ако има наблизо), че аз едва я открих. 😄 В зоната между риба тон и горчиците е при нас.

# 1 252
  • Мнения: 69 282
Сега ще се разсърдите на Лидл, че не ви предоставят и безплатен уай фай...на касата. Май това следва, след последните картинки и постове...

# 1 253
  • Мнения: 19 061
Кауфланд, Била, Фантастико... имат безплатен Уай Фай

# 1 254
  • Мнения: 8 336
Всъщност, въобще не ми дреме. Хич не им разчитам на приложението, все по рядко го ползвам.

# 1 255
  • Мнения: 69 282
Кауфланд, Била, Фантастико... имат безплатен Уай Фай

Ааааааа, а телефонче да дадат също Stuck Out Tongue Closed Eyes
Може и две всъщност, за детето, или за мъжа....мда, мда...

Уикенда нямаше от пуешките бутчета, а така ни се яде супичка. днес, когато вече не са на промо, се надявам да има вече..

# 1 256
  • Мнения: 39 740
Днес имах интересна среща. Минавам покрай домашните препарати и виждам 2 отворени кутии с единично опаковани таблетки за съдомияла. А аз такава нямам, но в темата за хитрините много ги похвалиха как чистят. Та викам един униформен и го питам дали случайно от тез кутии таблетките се продават поединично. Получавам положителен отговор, дори ми показва етикет на който е упоменато и единичната им цена. На касата- греда. Нямало такова нещо. Не се издразних, че не ми продадоха трите таблетки, а на момчето, което не знаеше какво ми говори. А беше толкова уверен.....
Черупки за такоси ще имат моите у дома за вечеря заедно със пикантна салса и задушена кайма(от бургерите с ирландско говеждо). Липсваха бисквитите Траяна.

# 1 257
  • Мнения: 1 813
Мнение за малката зелена електрическа тенджера някой има ли- литър и 200 е. Гледам има изостанали? Трябва ми за свекърва ми, която да си готви за нея си зимата и да и е по-удобно.

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 15:44 от Nil desperandum!

# 1 258
  • Мнения: 35 199
Сега видях споделен нов продукт в ИГ профила на Лидл
Скрит текст:

# 1 259
  • Мнения: 10 214
Не съм изненадана от свободните съчинения, от доста време ги слушам.

При нас имаше разкъсана кутия с клечки за уши и успях да видя колко са хартиени. Не изглеждат зле и разпадащи се, на пръв поглед. Е, за под душа нормално да не стават.

Коментираните гофрети хурпащите на захар ли са?

Общи условия

Активация на акаунт