пак за Светлана отББ3

  • 23 096
  • 665
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 982
Как мислите,Светлана зависима ли е към никотина Joy

# 631
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
     Аз пък гледах Светлана с бебето на ръце, говореха си с Лилито. Но съм убедена, че е монтаж, щом гледащите денонощния канал твърдят, че такова нещо не се е случвало...  Crossing Arms
Да, сигурно и цигарата й в присъствието на бебето и тя е била монтаж?

# 632
  • София
  • Мнения: 2 105
според мен за детето е по-безопасно да остане в къщата, където поне го наблюдават. навън не ми се мисли как ще го захвърли. тя тук от кумова срама не го гледа, пък после.......... Twisted Evil

по-безопасно- да, ама тая ли пача да вземе наградата??? #Cussing out

# 633
  • София
  • Мнения: 2 105
Дам..... а някой знае ли защо въпросната дама е оставила да роди бебето след като е решила да се върне при мъжа си , който сега се развежда с нея?! newsm78 Shocked

и тя не знае, ако я питаш #Crazy

# 634
  • Мнения: 1 288
е, не вярвам хората да й дадат наградата. просто няма начин. но нека поседи още малко. детенцето вънка нито дом си има, нито читава майка. а пък в къщата го обгрижват повече- най-вече близначките.

# 635
  • Мнения: 982
     Аз пък гледах Светлана с бебето на ръце, говореха си с Лилито. Но съм убедена, че е монтаж, щом гледащите денонощния канал твърдят, че такова нещо не се е случвало...  Crossing Arms
Гледащите денонощния канал,денонощно ли го гледат?

# 636
  • Мнения: 2 759
Дам..... а някой знае ли защо въпросната дама е оставила да роди бебето след като е решила да се върне при мъжа си , който сега се развежда с нея?! newsm78 Shocked

и тя не знае, ако я питаш #Crazy
    Всъщност тя каза, че не би направила аборт, защото не иска да убие дете.

# 637
  • Мнения: 1 186
Забелязахте ли само като и казаха името че е номинирана и как се разтрепери и пак почна да ВАДИ ВЪШКИ,да се скубе и пощи smile3555
Но най-голямо впечетление ми направи погледа и-приличаше на някоя с психически отклонения(в което съм сигурна)- това момиче обаче нещо му хлопа дъската smile3527-постоянно скубене,треперене на ръцете и поглед като надрусана-симптоми newsm26 на психично разтройство Peace
Дано да я изпраждосат тая проскубаната-погледа и само като видиш и физиономията-доста отблъскващи са Peace
Да уточня за тези които я защитават,че това е мОЕ мНЕНИЕ

# 638
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За симптомите, които IVKA&MIMI изреди и аз съм съгласна. Наистина, каква физиономия направи, ужас, но се усети и се усмихна.

# 639
  • София
  • Мнения: 2 162
е, не вярвам хората да й дадат наградата. просто няма начин. но нека поседи още малко. детенцето вънка нито дом си има, нито читава майка. а пък в къщата го обгрижват повече- най-вече близначките.

Аз викам да изгонят Пеньо сега.

# 640
  • Мнения: 211
И аз съм на мнение,че тази жена трябва да си излезе от къщата,че взе много да ме дразни-то бива такава незинтересованост и цигари...благодаря,такива картини не ми се гледат!
Горкото бебе с такава майка не му завиждам.А уж майка му не искала да го убива за това не абортирала,а сега не го ли прави с безраличието си?!
То не се и очаква от Биг Брадър, че ще покани нормална жена да участва в шоуто, иначе няма да има кой да обсъждаме...да си заминава това чудо!

# 641
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Светлана вън! Whistling

# 642
  • Мнения: 5 713
е, не вярвам хората да й дадат наградата. просто няма начин. но нека поседи още малко. детенцето вънка нито дом си има, нито читава майка. а пък в къщата го обгрижват повече- най-вече близначките.

Аз викам да изгонят Пеньо сега.
А не! Сега Светлана, другата седмица Пеньо. Него така и така ще си го номинират, а Светлана- не ги знам: слепи ли са, тъпи ли са...
Тази седмица само Пеньо и тризначките я номинираха, нали?

# 643
  • Мнения: 1 038
Ейииии изядохте й задника на Светлана,момичето няма къде да иде,ако излезе,за това си мисля,че е по-добре да остане още малко в къщата,а и в момента изживява труден момент.Немърлива била,лоша майка била,цигарите й пречели,това си е нейн проблем.Допуснала е грешка,ще плаща цял живот за това,в такава ситуация е нормално да е неориентирана и да не знае,какво да прави.Но ние понеже всички сме идеалните майки дайте да я отрепаме с камъни.

# 644
  • Мнения: 1 065
Не съм прочела всичко писано по темата ,но не мислите ли ,че всичко е предварително режисирано за да се заинтригуват зрителите?Та нали НТВ трябва по някакъв начин да накара хората да гледат тази боза.

Общи условия

Активация на акаунт