Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Октомври 2021 (Тема 15)

  • 65 478
  • 666
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 796
Алпеса, може ли да ми пратиш линк от където си закупила танковете?
Sweta, и ти ако можеш?
Харесала съм си ги от два сайта, и бих искала да ги сравня.

Моите са от Пунто, естествена кожа, меки и удобни, избрах с връзки за да не ми хлопат около прасеца. Токът е 5 см, точно "моята" височина. Нося ток между 5/6 см, ставам 175 см с такива и така ми е най добре.
https://punto.bg/product/693979/damski-kubinki-tamaris-1-1-25213 … 27-418-ivory.html

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 12:50 от Sweta

# 361
  • Мнения: 84
Pink Dress ботите ги купих пролетта от Зара и не знам в момента дали ги има.
Това ми беше излезнало в Инстаграм

# 362
  • Мнения: 3 884
Вчера се сдобих с тези боти и това яке за обща цена 114 лева.


Pipilota,
Тези боти от къде са?
Харесва ми, че са по-дълги нагоре.
От естествена кожа ли са?

# 363
  • Мнения: 2 631
Светли-бели-беж-слонова кост дрехи и обувки за есен/зима не купувам от поне 20 години. Ставам им роб от чистене и пране. А иначе много ми харесват вашите.

# 364
  • Мнения: 7 898
И на мен ми харесват ботите, но ако живея в Бг, не бих си ги купила. Като знам каква киша и каква кал има след всеки дъжд и ми се отщява.
Май прекалявам с прагматизма си, ама кво да правя.

# 365
  • Мнения: 12
Това яке с каква шапка бихте го съчетали. Като се прибрах видях, че няма качулка.Цветът е бежов с лек метален блясък.
Скрит текст:
Това палто без качулка няма  подчертано спортен стил и позволява повече комбинации. Аз си търсих шапка тези дни и от това, което видях, тези на ХМ ми се струват подходящи https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0988636009.html
Моделът е популярен, предлага сеот различни материи. Аз нося една на Зара от непропусклива материя, подходяща за лек дъжд или сняг.

# 366
  • Мнения: 1 309
Olga, аз се чудех защо никой не предложи шапка идиотка, тъкмо са модерни от миналата зима, а и на много хора им отива. Малко ме мързеше да пиша, пък после забравих.

# 367
  • Мнения: 12
Olga, аз се чудех защо никой не предложи шапка идиотка, тъкмо са модерни от миналата зима, а и на много хора им отива. Малко ме мързеше да пиша, пък после забравих.
На мен ми харесват и не ми смачкват косата като плетените. Дъщеря ми обаче откакто научи, че се казват шапки идиотки, отказва да погледне такава. Rolling Eyes Затова не посмях да ги нарека по име.

# 368
  • София
  • Мнения: 4 364
Коя е шапката идиотка Simple Smile?

# 369
  • Бостън
  • Мнения: 13 716
Видях Алпеса - чудна, чудна визия! Вдъхновяваща!

# 370
  • Мнения: 2 359
Шапката идиотка е текстилна шапка с кофоподобна форма.
Важно е носещата я да не  е такава Simple Smile.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 10:36 от pep_si

# 371
# 372
  • Мнения: 12
Коя е шапката идиотка Simple Smile?
Скрит текст:
например

# 373
  • София
  • Мнения: 4 364
Ясно! Благодаря ви Simple Smile
Това са едни от малкото модели, които не ми стоят, макар че се подвизавах и с такава преди 10на години.

# 374
  • София
  • Мнения: 6 810
Тази рокля с какви зимни обувки я виждате?

Общи условия

Активация на акаунт