Отговори
# 450
  • Мнения: 13 709
Да обобщим всичко, което намерихме досега за новия филм на Толга - "Ченге".
Ето и една статия от днес:


Къде е сниман "Aynasız"? Сюжетът и актьорският състав на детективския филм?

Ще споделим с вас информация за „Aynasız”. Ето кои са най-любопитните подробности за филма...

30 ноември 2021

Ще споделим с вас отговорите на въпросите за филма „Aynasız”, който започна снимките и се очаква да бъде във визията през 2022 година. Кога ще излезе новият филм на Tolgahan Sayisman „Aynasız”? Темата на „Aynasız” филм? Ето подробностите за филма, като актьорския състав на „Aynasız”...

Темата на филма „Aynasız”?
„Aynasız”, в който Толгахан Сайъшман ще играе и продуцент, и актьор, е детективски филм. Започнаха снимките на филма с подписа на Han Yapım, основан от красивия актьор Толгахан Сайъшман. Можем да кажем, че добър филм очаква киноманите - комбинацията от любов и комедия с детективска престъпност. „Aynasız” е адаптация на южнокорейско кино, което привлече много внимание през последните години, също ще си направи име.

Къде ще бъде сниман филмът „Aynasız”?
Започнаха снимките на романтичната комедия „Aynasız”. Според получената информация снимките на филма ще отнеме 4 седмици. Филмът, който ще се снима в Истанбул, Анталия и Мармарис, се очаква да излезе през 2022 г.

„Aynasız” - актьорски състав?
Tolgahan Sayışman започна да говори за своята продукция, както и за актьорската си игра. Представяйки първия си проект, мини-сериал, "Лимит", красивият актьор се готви да излезе пред публиката този път със своя филм. „Aynasız”е вторият проект на Han Medya Yapım; Сценарият е написан от Макбуле Косиф, Гюлсев Карагьоз и Зафер Йозер Четинел. В режисьорския стол ще седи Бюлент Ишбилен.



Толгахан Сайъшман и красивата актриса Aslıhan Karalar ще си поделят главните роли. Аслихан Каралар продължава да си прави име като нарастваща стойност през последния период. Младата и красива актриса даде живот на образа на Бурчин в сериала „Kuruluş Osman” и беше високо оценена. Изпълнението на красивата актриса в „Aynasız” също беше високо оценено. След като снимките на филма започнаха, Каралар сподели своя снимка с Erdal Özyağcılar в личния си акаунт в Instagram и пусна следната бележка: „Беше много хубаво да работим заедно, беше много ценно“. В отговор на това главният актьор Erdal Özyağcılar каза: „При мен е същото... Зарадва ме да срещна колега, който влага сърцето си в професията си” и подчерта, че младата актриса се представи много успешно в този първи филмов опит.
Заедно с тези гигантски актьори, актьорският състав на филма се състои от следните успешни имена: Докато Толгахан Сайъшман се готви да се срещне с публиката с образа на комисар Халюк, Erdal Özyağcılar организираният мениджър на клон Yücel и Sarp Bozkurt ще се появи във филма като Заместник-комисар Зафер.

Кога ще излезе филмът „Aynasız”?
Смята се, че снимките на филма, които започнаха в Анталия, ще отнемат около месец. Филмът „Aynasız” се очаква да готов през първите месеци на 2022 г., очаква се  да бъде по кината през януари, най-късно през февруари.




     Софи, за "Лимит" в момента нищо не се говори, не са го пуснали никъде, дори не знаем на коя платформа ще се излъчва. Сега си рекламират "Ченге" и аз съм по-доволна. А за турците скоро означава и след година, те не си дават много зор. Когато, тогава - там Толга не участва.
     Аз чакам Толгахан да обяви новия си проект, защото сам каза, че ще продължи да снима. И му вярвам. Той разцъфва на снимачната площадка, работи с такъв хъс и отдаденост, че скоро няма да се откаже да снима.

Последна редакция: вт, 30 ное 2021, 21:42 от Emiliya

# 451
  • Мнения: 10 428


Flowers Bouquet ЕМИ* благодаря за инфото,романтична комедия
 с дедективска престъпност,адаптация на южнокорейско кино,
с хавайски ризи и коктейли надявам се ..
 мацката с черната рокля до него ми харесва повече от онази със синята ,
на Толга нищо не може да му се опре/по нашенски/
..дано видим филма в интернет.
Sunglasses

# 452
  • Мнения: 13 709
Здравейте, момичета!


"Декември е краят, който носи усещане за начало.
Декември е време за чудеса, време за приказки, време за вълшебства и подаръци.
Декември е нашата молитва… Да не бъдем сами! Да сме по-добри! Децата ни да са по-щастливи! Близките ни да са здрави!  Сърцата ни да са пълни!  Пътят да е светъл! Хората - благословени…
Нека бъде!"

Щастлив нов месец ДЕКЕМВРИ





# 453
# 454
  • Мнения: 1 836
Здравейте на всички в тази позитивна и усмихната тема Heart Eyes

Честит нов месец декември Flowers Hibiscus
Месец на любов, щастие, надежди, обещания.
Месец на уют, топлина и много усмивки сред любими хора.
Не пиша често в темата, но искам да ви поздравя в първия ден от месеца и да пожелая здраве за вас и семействата ви, много радост в домовете ви и сбъднати желания за празниците.
Споделяте красиви неща, но красотата никога не е в повече и затова ви пускам основните герои на темата уловени в красиви снимки с големи усмивки Heart Eyes Hug Gift Heart

# 455
  • Мнения: 13 709

     Да чуеш приятна музика, да се насладиш на красиви снимки и колажи, да прочетеш и да се развълнуваш от искрените пожелания след един натоварен ден - това е удоволствие, затова и обичам тази тема.
     Благодаря ви, момичета!
     Дени, трогна ме с обръщението и топлите думи. Зная колко си ангажирана с твоите любимци, чета редовно темата на Чачо, следя те и в Twitter и виждам с каква любов и отдаденост твориш и коментираш, но не забравяш и нас, за което сърдечно ти благодаря!
     Днес няма нищо ново за Толга, Амине и Суде също са притихнали, затова ще продължа коментара си със стари, но вълнуващи кадри от "Сега и завинаги" и "Дума на честта".








# 456
# 457
  • Мнения: 13 709
Здравейте, момичета!


Хубаво е, когато има кой да ти пожелае Добро утро и прекрасен ден! Дреболия, но приятна...

Красиво утро!
Ведър и усмихнат ден!


     Ново от сторито на Толга:

Цитат
efehansayisman
Имате малък посетител на снимачната площадка, г-н Толгахан. Sign Clapper
Heart

# 458
  • Мнения: 27 530
Здравейте .
Значи още снимат , а Ефехан е голям сладур. Heart Eyes

Натъжих се че спират Гост с Хазалка. Ние сме с един епизод повече от Дума на честта .
Иде ми да ги удуша тия с техните системи . Това трио го похабиха . Не се интеренсуват от труда на хората.
Толкова качествени продукции жертват и остават бози.

Heart Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=io21T2AjFSI
ново видео с ретро продуцента . Финал на останалите пет епозода от 10 декември .
Интересно и динамично . Както съм казвала и казвам в платформите е истината.
Чачи най добре да стои там .

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 15:30 от femmi2

# 459
  • Мнения: 10 428


Flowers Tulip ФЕМИ* каквото сме гледали,това ще ни остане,
всичко се обърка и не знам какво става последните 2 год.
първо сме зависими от вкуса на турския зрител,
после от проектите на нашите любимци,
платформите са добри, но и там епизодите са малко..
Джано добре се пласира в Италия!
Sunglasses

# 460
  • Мнения: 13 709

     Всеки път, когато прочета или чуя, че турски сериал се сваля от екран, ме обзема дива ярост. Няма значение дали съм започнала да гледам сериала и кои са актьорите в него.
     Не мога да се примиря - да напишеш сценарий, да го продуцираш, след това да подбереш актьорски състав, да се трудиш упорито, за да вдъхнеш живот на героя си, да снимаш по 12 часа, 6 дни в седмицата и да тръпнеш в очакване. Да се молиш някой от отговорните "фактори" да одобри продукцията, да нагласи рейтинга, за да завършиш проекта си.
     Какво падение за турската киноиндустрия, каква безизходица за актьори и екип. Но съм убедена, че нещата скоро няма да се оправят.
     Уважаемият зрител трябва да се приспива с исторически саги и кървави драми. А мислещите, нестандартните, талантливи и трудолюбиви кинодейци са с вързани ръце - или ще се примирят, ще се свият в черупките си, или ще търсят друго поприще, за да изкарват прехраната си. Жалко ....





# 461
  • Мнения: 10 428


Flowers Bouquet ЕМИ* напълно съм съгласна с написаното!

# 462
  • Мнения: 13 709
    Софи, усмихна ме с този колаж. Мъжете Сайъшман са много магнетични. Дано и Алина да е красавица като таткото. Време е вече да я покажат, за да видим и малката принцеса. Любопитна съм, въпреки че всички бебета са хубави.
     Втори ден не публикуват нищо от снимачната площадка на "Ченге". Дали наистина снимките са приключили? Няма инфо и за датата на излъчване на интервюто с Толга по Канал D в MAGAZİN D.
     Надеждата ми е, че там Толга ще каже нещо интересно и ще задоволи любопитството ни около новите му проекти.









# 463
  • Мнения: 10 428


Bowtie ..„Аз обичам да се смея, да се шегувам и да се веселя.
 По телевизията това не се забелязва, но тези, които ме познават, ще потвърдят.
 Хората, които ме заобикалят, често казват „Толгахан, който е на екрана,
 и този в живота, се отличават един от друг„, шегува се красавецът, визирайки най-вече ролята си на Иит Козан..
Толгахан Сайъшман винаги попада на роли, в които му се налага да развива дълбоки и многопластови образи.   
 Той е непоправим романтик на екран, с което още повече привлича женската аудитория.."
Heart Eyes

# 464
  • Мнения: 7 054
Здравейте!
Вчера забравих да поздравя с настъпващия Декември, но тази вечер ще се коригирам.
Много здраве, щастие и хубави моменти на вас и семействата ви!

И един поздрав с клип от наш любим сериал, който въпреки четирите си серии остави трайни следи в съзнанието ми. Надявам се, че новото ми творение ще ви хареса като първото.



И текста на песента

Скрит текст:
Милиони мечти
Затварям очи и виждам
Животът, който ме чака,
Който наричам мой.
През мрака, през вратата
През където никой не е бил преди,
Но се чувства като дом.
 
Могат да кажат, могат да кажат,
Че всичко това звучи лудо.
Могат да кажат, могат да кажат,
Че съм си загубила ума.
Не ми пука, не ми пука, така че
Наречете ме луд.
Можем да живеем в свят, който сами сме си създали.
 
Защото всяка нощ, когато лежа в леглото,
Най-ярките цветове изпълват главата ми.
Милиони мечти ме държат будна.
Мисля си какъв би могъл да е светът
Визуализация на този, който аз виждам.
Милиони мечти е всичко, което ще е нужно,
Милиони мечти за света, който ще си направим.
 
Там има къща, която можем да си построим.
Всяка стая в нея е пълна
С неща от много далеч.
Специалните неща, с които се съобразявам
Всяко от които те кара да се усмихнеш
В дъждовен ден.
 
Могат да кажат, могат да кажат,
Че всичко звучи лудо
Могат да кажат, могат да кажат,
Че сме си загубили ума.
Не ми пука, не ми пука,
Ако ни нарекат луди
Бягайки към света, който ние сме си създали.
 
Всяка нощ, когато лежа в леглото,
Най-ярките цветове изпълват главата ми.
Милиони мечти ме държат будна.
Мисля си какъв би могъл да е светът
Визуализация на този, който аз виждам.
Милиони мечти е всичко, което ще е нужно,
Милиони мечти за света, който ще си направим.
 
Колкото и голямо , колкото и малко
Позволи ми да бъда част от всичко това.
Сподели мечтите си с мен.
Може да си прав, може да грешиш,
Но кажи, че ще ме вземеш с теб.
В света, който виждаш.
 
Към света затварям очи, за да видя.
Затварям очи, за да видя
 
Всяка нощ, когато лежа в леглото,
Най-ярките цветове изпълват главата ми
 
Милиони мечти ме държат будна.
Милиони мечти, милиони мечти
Мисля какъв би могъл да бъде света
Визуализация на този, който виждам аз.
Милиони мечти е всичко, което ще е нужно
Милиони мечти, за света, който ще направим
За света, който ще направим.

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 23:51 от cvetansk

Общи условия

Активация на акаунт