За тези, които четат любовни романи № 40

  • 54 008
  • 751
  •   1
Отговори
# 225
  • Враца
  • Мнения: 5 201
За любителите на коледни истории, започнах Your Christmas Love, преполових я и съм учудена колко ми харесва, затова я препоръчвам.
Главната героиня като мен е любител на всичко коледно Simple Smile. Много леко се чете. Няма значение, че е книга 10 в поредицата, обяснява се за останалите от семейството. Мисля да им дам шанс и на тях.

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 10:27 от wa_wa

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
за феновете на Рина Кент, корицата на Empire of Sin

I can finally reveal the cover of Knox Van Doren's book and it's a complete STANDALONE! The release date is January 13th!
Ех този Нокс Two Hearts
Скрит текст:
My Boss. My Sin.

I’m not the type who has one-night stands.
It wasn’t supposed to happen, okay?
A couple of drinks and a sinful British accent later and I’m in bed with a stranger.
Of course, I left first thing in the morning because I’m a responsible adult.
An adult who has a new job that I need in order to keep my double life a secret.
Little did I know I’m not, in fact, responsible.
Because the stranger I left in bed? Yeah, he’s not a stranger after all.
He’s my new boss.
Knox Van Doren might have a charming smile, but a true villain lurks beneath it all.
And like any villain, he’ll use my sin against me...

# 227
  • Мнения: 90
Аз пък случайно попаднах на авторката Carian Cole и толкова много ми харесаха нейните книги.. държат ми интереса през цялото време и за първи път прочетох една след друга 6 книги на един и същи автор.. обикновено никога не чета две една след друга.. героите във всичките й книги са рокери.. любима ми стана Don't kiss the bride.. дори бих я препрочела.. но също много ми харесаха и Torn и Tied.. Страхотни истории и много добре разказани..

# 228
  • Варна
  • Мнения: 2 312
Да кажа какво прочетох преди да забравя. Прочетох Книжно братство под прикритие на Лиса Кей Адамс и сякаш първата повече ми хареса. Не е лоша книжката,  но май не бях голям фен на главната. Прииска ми се да си взема  петел за охрана Laughing
Прочетох Бенет Мафия на Тижан и не е кой знае какво. Все едно гледах 365 дни. Ама вярно главната доста припада Laughing Чак се зачудих как са я взели в тая организация и не е ли припадала като круша на акции Thinking Главния малко в повече ми дойде с тия убийства по едно време .
Прочетох Да завоюваш херцог на Сара Маклейн и както винаги си ми хареса. Оправя ми настроението тая жена.

# 229
  • Мнения: 535
Да кажа какво прочетох преди да забравя. Прочетох Книжно братство под прикритие на Лиса Кей Адамс и сякаш първата повече ми хареса. Не е лоша книжката,  но май не бях голям фен на главната. Прииска ми се да си взема  петел за охрана Laughing
Прочетох Бенет Мафия на Тижан и не е кой знае какво. Все едно гледах 365 дни. Ама вярно главната доста припада Laughing Чак се зачудих как са я взели в тая организация и не е ли припадала като круша на акции Thinking Главния малко в повече ми дойде с тия убийства по едно време .
Прочетох Да завоюваш херцог на Сара Маклейн и както винаги си ми хареса. Оправя ми настроението тая жена.
,, Да завоюваш херцог" на хартия ли я прочете или има ел. вариант ?

# 230
  • Варна
  • Мнения: 2 312
Да кажа какво прочетох преди да забравя. Прочетох Книжно братство под прикритие на Лиса Кей Адамс и сякаш първата повече ми хареса. Не е лоша книжката,  но май не бях голям фен на главната. Прииска ми се да си взема  петел за охрана Laughing
Прочетох Бенет Мафия на Тижан и не е кой знае какво. Все едно гледах 365 дни. Ама вярно главната доста припада Laughing Чак се зачудих как са я взели в тая организация и не е ли припадала като круша на акции Thinking Главния малко в повече ми дойде с тия убийства по едно време .
Прочетох Да завоюваш херцог на Сара Маклейн и както винаги си ми хареса. Оправя ми настроението тая жена.
,, Да завоюваш херцог" на хартия ли я прочете или има ел. вариант ?
На хартия.

# 231
  • Мнения: 10
Здравейте, преди време бях чела една книга, но си спомням съвсем малко от нея и не мога да я открия, ако някой се сеща ще съм му много благодарна ☺️. Това, което помня е, че главната героиня я преследваха от бившата ѝ работа( нещо в някаква лаборатория), бяха убили колегата ѝ. Другото, което помня е, че събираше костилки от праскови и с тях правеше нещо 🤣 Не си спомням името на главната, но ѝ казваха Олеандър. ( Съжалявам за нескопосаното обяснение 😀)

# 232
  • Мнения: 227
Химикът на Стефани Майър

# 233
  • Мнения: 10
Химикът на Стефани Майър

Много благодаря 😊

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Момичета, а някой прочете ли вече новата книга на Лайза Клейпас Дявол под прикритие? Поръчах я от Озон, но ми дава доставка за средата на следващата седмица, а вече нямам търпение.

# 235
  • София
  • Мнения: 30 142
Момичета, а някой прочете ли вече новата книга на Лайза Клейпас Дявол под прикритие? Поръчах я от Озон, но ми дава доставка за средата на следващата седмица, а вече нямам търпение.
Не, но после да споделиш. Hands Plus1

# 236
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
А някой дали вече е прочел "Сблъсък на звезди" на СЕФ? Сложила съм я в кошницата на Озон за купуване и се чудех дали си заслужава.

Егмонт обявиха плана си:
Цитат
Скъпи читатели, дойде моментът да обявим и първата част от издателските ни акценти за 2022 г. с логото #Уо, Книги за любов без предразсъдъци! Поканете „пеперудите в стомаха“ и се пригответе за романтичното пиршество, което сме ви подготвили. 🦋📚
🔥 УРАВНЕНИЕ ЗА ВЛЮБВАНЕ [THE SOULMATE EQUATION] на КРИСТИНА ЛОРЕН ще излезе на български през #януари. Книгата съчетава най-доброто от творчеството на звездния тандем – запленяващ романтичен сюжет, блестящ хумор и очарователни герои.
🔥 THE SPANISH LOVE DECEPTION на ЕЛЕНА АРМАС ще стопли сърцата през #февруари. Красива приказка, поднесена с остроумие, която ще ви кара неусетно да прелиствате до последната страница. Романът също ще ви убеди, че понякога най-хубавите неща в живота се случват по възможно най-малко очаквания начин.
🔥 THE LOVE HYPOTHESIS на АЛИ ХЕЙЗЪЛУУД през #март ни среща със запомнящи се, духовити герои, потапяйки в блестяща романтична проза. Али успява да създаде обаятелен и забавен роман, който ще ви накара постоянно да се усмихвате, докато четете.
🔥 CREOLE KINGPIN на МЕГЪН МАРЧ – една от повелителките на съвременната романтична литература отново ще накара кръвта да закипи. Първият роман от THE MAGNOLIA DUET идва също през #март. Мегън създава съблазнителна история, както само тя умее. Завръщаме се в Ню Орлиънс и света на Лаклан Маунт от „Безмилостен крал“, но за да опознаем нови герои, антигерои по-точно. 😈
🔥 NEON GODS на КЕЙТИ РОБЪРТ ще направи #май много по-горещ от прогнозите на метеоролозите. NEON GODS е първа книга от мрачната и завладяваща поредица DARK OLYMPUS – истории с наелектризираща сюжетна линия и автентични детайли, вдъхновени от митологията. Фабула, която води отвъд утъпканите пътеки на романтичната литература.
И ОЩЕ:
🔥 ПАДНАЛ ШУТ на ДЕВНИ ПЕРИ – очакваната с нетърпение пета книга от поредицата ТЕНЕКИЕНИ НОМАДИ, ще се появи през #януари.
🔥 TARNISHED CROWN на ЕРИН УОТ – допълнителната новела за #семейство #Роял, очакваме в месеца на #любовта.
🔥 THE DAMAGED на ТИЖАН – втората книга от поредицата ПРИВИЛЕГИРОВАНИТЕ, ще се появи през #април. 
https://www.facebook.com/romance.egmont/videos/497410494798524

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 14:08 от 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮

# 237
  • Мнения: 11
Момичета, а някой прочете ли вече новата книга на Лайза Клейпас Дявол под прикритие? Поръчах я от Озон, но ми дава доставка за средата на следващата седмица, а вече нямам търпение.

Аз съм на половината.Главната героиня е дъщера на Лилиан и Маркъс от "Есенен парфюм".Присъстват и други герои от книгите от поредицата "Сезони на любовта".Няма да издавам повече , за да ти е интересно

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 5 918

Аз съм на половината.Главната героиня е дъщера на Лилиан и Маркъс от "Есенен парфюм".Присъстват и други герои от книгите от поредицата "Сезони на любовта".Няма да издавам повече , за да ти е интересно
Благодаря Smile
Егмонт Уо с новият издателски план за първата половина на 2022

Скъпи читатели, дойде моментът да обявим и първата част от издателските ни акценти за 2022 г. с логото #Уо, Книги за любов без предразсъдъци! Поканете „пеперудите в стомаха“ и се пригответе за романтичното пиршество, което сме ви подготвили. 🦋📚
🔥 УРАВНЕНИЕ ЗА ВЛЮБВАНЕ [THE SOULMATE EQUATION] на КРИСТИНА ЛОРЕН ще излезе на български през #януари. Книгата съчетава най-доброто от творчеството на звездния тандем – запленяващ романтичен сюжет, блестящ хумор и очарователни герои.
🔥 THE SPANISH LOVE DECEPTION на ЕЛЕНА АРМАС ще стопли сърцата през #февруари. Красива приказка, поднесена с остроумие, която ще ви кара неусетно да прелиствате до последната страница. Романът също ще ви убеди, че понякога най-хубавите неща в живота се случват по възможно най-малко очаквания начин.
🔥 THE LOVE HYPOTHESIS на АЛИ ХЕЙЗЪЛУУД през #март ни среща със запомнящи се, духовити герои, потапяйки в блестяща романтична проза. Али успява да създаде обаятелен и забавен роман, който ще ви накара постоянно да се усмихвате, докато четете.
🔥 CREOLE KINGPIN на МЕГЪН МАРЧ – една от повелителките на съвременната романтична литература отново ще накара кръвта да закипи. Първият роман от THE MAGNOLIA DUET идва също през #март. Мегън създава съблазнителна история, както само тя умее. Завръщаме се в Ню Орлиънс и света на Лаклан Маунт от „Безмилостен крал“, но за да опознаем нови герои, антигерои по-точно. 😈
🔥 NEON GODS на КЕЙТИ РОБЪРТ ще направи #май много по-горещ от прогнозите на метеоролозите. NEON GODS е първа книга от мрачната и завладяваща поредица DARK OLYMPUS – истории с наелектризираща сюжетна линия и автентични детайли, вдъхновени от митологията. Фабула, която води отвъд утъпканите пътеки на романтичната литература.
И ОЩЕ:
🔥 ПАДНАЛ ШУТ на ДЕВНИ ПЕРИ – очакваната с нетърпение пета книга от поредицата ТЕНЕКИЕНИ НОМАДИ, ще се появи през #януари.
🔥 TARNISHED CROWN на ЕРИН УОТ – допълнителната новела за #семейство #Роял, очакваме в месеца на #любовта.
🔥 THE DAMAGED на ТИЖАН – втората книга от поредицата ПРИВИЛЕГИРОВАНИТЕ, ще се появи през #април. 


Амиииииии, и ми харесва и не съвсем. СТИГА вече с тая Тижан. Други автори очаквам да започнат да издават.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
А такаааа, пропуснала съм Ерин Уот и новата новела за семейство Роял. Явно е за най-големият брат

Общи условия

Активация на акаунт