💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 76 019
  • 1 782
  •   1
Отговори
# 1 620
  • London
  • Мнения: 6 732
Елизабет.....например не следи уж любимата си Надя Команечи във Инстаграм, но пък Преслава  фолкаджийката следва. Идилия!

Кажи честно? 😮
Това може да те наведе на мисълта, че голям процент от нещата казани във визитката и са измислица или силно доукрасени.
Ми следи Артур....и още 1-2. Не мога да се сетя обаче за жена.... Определено за човек живеещ за гимнастика много е редуцирала следването от такова естество. Правя огромна разлика с Ангелина и другите, всеки пост е гимнастика, 70% от следените хора са такива от бранша. Аз даже си пописах с нея неотдавна и в мига в който исках да насоча разговора по-профи откъм гимнастика. Исках скромното й мнение за едни оценки на световното, да ми обясни като веща защо едната гимнастичка реално получи повече точки. И оттам насетне вече не ми писа....явно такива разговори не я вълнуват знам ли. Joy Само въпроси касаещи нейната персона са на дневен ред.Grinning

# 1 621
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А коя е Ангелина? Няма такава участничка във формата.

Ако така си написала, че искаш "скромното ѝ мнение", може затова да те е отрязала. Тя сега е на друга вълна. Смята, че е звезда.

# 1 622
  • Мнения: 4 310
Игрите за предимство на елиминация за мен поне нямат място там.
Всеки е там да играе своята си игра и няма как да разчита на никой освен на собствените си възможности и умения.
Винаги този ,който си избрал може да те предаде умишлено, ти си аут,а той си остава.
Да не говорим за тежестта на тези игри как може да контузи някой и да се повтори пак сценария.
Щом са решили да има такива игри трябва да бъдат леки и да не изтощават съотборниците си.
Никой не е длъжен да си дава здравето за някой,който познава от месец и играе собствена игра.

# 1 623
  • London
  • Мнения: 6 732
Не, аз не използвах към нея това....Joy Според мен изобщо не й се гледаха клипчета от Световното, ако ме разбираш.Joy
Ангелина е гимнастичка, ползвах я за паралел откъм различен тип следване и отношение към гимнастиката.

# 1 624
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не, аз не използвах към нея това....Joy Според мен изобщо не й се гледаха клипчета от Световното, ако ме разбираш.Joy
Ангелина е гимнастичка, ползвах я за паралел откъм различен тип следване и отношение към гимнастиката.

Разбирам, но в случая представи си колко народ ѝ пише! Трябва доста интелигентност, възпитание, да е широко скроен човек, за да отговори на всички, за да не обиди някого. А тя не ги притежва. Не можем да искаме да надскочи себе си.

Като не познаваме Ангелина, няма как да я сравним с Елизабет.

# 1 625
  • Мнения: 1 497
Ами, аз смятам че гласят Бетито за победител. Постоянните и възхвала, особено от страна на Ралица, вечното и лансиране и изтъкване за това ми говорят.
Андрей не го харесвам от първия ден, а и визуално не ми допада. Казвам, защото много жени тук писаха, че го намират за привлекателен, на мен ми изглежда леко дебилно, има нещо в захапка ли, не знам, а и това усещане ми се подсилва от лошия български. От усмивката му ме побиват тръпки, ама не от приятните.

# 1 626
  • USA
  • Мнения: 7 367
Факт е,че Елизабет се представя добре на битките.За мен е удоволствие да я гледам на терен.
А нейните са основно безумно тежки физически и за нейните 45кг аз мога само да й кажа едно Браво.
На Миленка за вчерашната игра също,макар,че на канутата нямаше да се справи така,както Елизабет.

# 1 627
  • London
  • Мнения: 6 732
Не, аз не използвах към нея това....Joy Според мен изобщо не й се гледаха клипчета от Световното, ако ме разбираш.Joy
Ангелина е гимнастичка, ползвах я за паралел откъм различен тип следване и отношение към гимнастиката.

Разбирам, но в случая представи си колко народ ѝ пише! Трябва доста интелигентност, възпитание, да е широко скроен човек, за да отговори на всички, за да не обиди някого. А тя не ги притежва. Не можем да искаме да надскочи себе си.

Като не познаваме Ангелина, няма как да я сравним с Елизабет.

Мисълта ми беше, че гимнастик е редно в профила си да следва много гимнастици, да отразява състезанията, да коментира промени в кода на точки, Абе някакви ей такива важни събития уж в своя спорт. Не е нужно да познавам Ангелина за да виждам разликата .....😉 Ми докато темета беше друга си отговаряше .....та си позволявам да го считам за странно и показателно.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 628
  • Мнения: 5 902
Ами, аз смятам че гласят Бетито за победител. Постоянните и възхвала, особено от страна на Ралица, вечното и лансиране и изтъкване за това ми говорят.
Андрей не го харесвам от първия ден, а и визуално не ми допада. Казвам, защото много жени тук писаха, че го намират за привлекателен, на мен ми изглежда леко дебилно, има нещо в захапка ли, не знам, а и това усещане ми се подсилва от лошия български. От усмивката му ме побиват тръпки, ама не от приятните.
Аз го харесвах именно заради акцента (винаги ми се е струвало много сладко, някой да говори даден език с акцент) и заради това, че е рус и без брада (Един от малкото там) и изглежда сдържан и умерен.

# 1 629
  • Мнения: 4 479
Елизабет следва много чалгари (видях лесно, защото и аз ги следвам, т.е. няма шейминг), освен това наскоро видях, че участва в един чалга клип отпреди "Игрите".

# 1 630
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Елизабет има много липси. Акълът или ти идва навреме, или никога.

Хората с нещо между ушите знаят как да се държат навсякъде. Точно сега чета публикации в Туитър на участници в испански формат. "Отдавна не съм ви казвал колко много ви обичам", "Сега имам малко време, чета ви"...

Популярността не е за всеки. Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто - да го направиш.

# 1 631
  • Мнения: 1 727
Реално човек може много пари да изкара след такова предаване и без награда. Въпроса е как си е постлал....усещам, че Елизабет и Андрей няма да са от тези дето много ги търсят рекламодатели или броят им рязко ще намалява след всеки изминал епизод.

Чак пък много пари.Ще каже човек,  че за участниците в предишните сезони рекламодателите бой водиха.Кой от до сега участвалите изкара много пари?

# 1 632
  • Мнения: 9 745
Е кво, финал между Андрей и Елизабет ще бъде епик. Но да има и трети човек с тях и да спечели той Grinning иначе като мъж никой не ми допада този сезон, може би Мартин до известна степен. Андрей ми е малко смешен с този бретон срязан на триъгълник Simple Smile

# 1 633
  • София
  • Мнения: 5 551
Жена от ФБ ми писа  за победителя
Скрит текст:
Рабухчиев Laughing
Скрит текст:
Ами това е ПРЕКРАСНА новина, означава, че всички негативи, които си спечелиха Елизабет и Андрей, ще са единственото, което печелят. Нямам фаворит този сезон, но има човек, когото не понасям, така че ще съм много щастлива, ако е истина.
People DancerPeople DancerPeople Dancer

Последна редакция: сб, 06 ное 2021, 18:45 от La Vikinga

# 1 634
  • Мнения: 6 562
Жена от ФБ ми писа  за победителя
Скрит текст:
Рабухчиев Laughing
Скрит текст:
Ами това е ПРЕКРАСНА новина, означава, че всички негативи, които си спечелиха Елизабет и Андрей ще са единственото, което печелят. Нямам фаворит този сезон, но има човек, когото не понасям, така че ще съм много щастлива, ако е истина.
People DancerPeople DancerPeople Dancer

Много съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт