💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 76 049
  • 1 782
  •   2
Отговори
# 1 680
  • London
  • Мнения: 6 732
Бе ако Красима беше взела предимство не мога да се сетя игра, на която Креми може да я бие. Все пак тя си е малко въздух под налягане. Може би само на игри тип с кануто може да блесне, но все пак и Краси може много да блъска и влачи + ако има предимство, малко се съмнявам в победа на Кремена.
Кремена няма никакъв шанс срещу Красима в каквато и да било игра. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 681
  • София
  • Мнения: 5 551
Кремена няма никакъв шанс срещу Красима в каквато и да било игра. Stuck Out Tongue Winking Eye
И за Елизабет така се говореше, че Кремена няма шанс срещу нея в елиминационна, но там последната я победи честно, защото предимството от "полузаровено въже" беше нищожно и с нищо не ѝ помогна. Но да, "силово" Красима и Кремена са много по-равностойни, отколкото Елизабет и Кремена. Красима е просто по-бърза.

# 1 682
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз мисля, че Креми не е спортист просто. Тя отишла в залата и била май пълна ....70 кила и за няколко месеца под егида на тренер добила хубаво тяло и даже решила да отиде на фитнес бикини. Това не на младини, а сигурно преди 4-5 години от днешна дата. Нещо такова беше историята. Това не е спортна история .... Не мисля, че реално вдига....както Красима. Сигурно и някакви добавки взима за маса ....

Елизабет я победиха, защото трябваше да иде на Плажа да обере касичката и да се върне. Поне според мен .....и разбира се с идеята да бъде много драматично за пред нас зрителите. Както и беше, за момент получила бе доста уважение. Ама после се омаза до уши и на хората им светна.

# 1 683
  • Мнения: 2 765
А какво се знае за Кремена? На каква възраст е? Има ли деца, мъж?

# 1 684
  • London
  • Мнения: 6 732
Мисля, че е 40 години. Може и малко отгоре. Има 16-17 годишна дъщеря някъде.

# 1 685
  • Мнения: 896
За да не тъне драгият зрител(тук писател), че и участниците в недоумение дали е нагласено или е според зависи  от продукцията трябва да има Ясни правила!
1.Това е играта за елиминация!
2.Предимството е следното...
Тогава и участникът,и подкрепящите го преценяват до къде(а не дали да играят).
И пак ще има драма и дебати, но всичко ще е ясно и точно.Така е преценил участник/играч и така е решил той и никой друг.Пак са възможни стратегии или не , но решени на място.
Смятам даже,че ще е по-интересно  за всички,А не продукцията решила кой да победи, но подкрепя пушечно месо до края и после хоп нашия човек  се извисява.

Последна редакция: сб, 06 ное 2021, 22:13 от vvi

# 1 686
  • Мнения: 2 588
Кремена дърпа, влачи, пада, става, побеждава и греда. Първата победа никой не я отрази, защото всички смятахме, че е била нечестна срещу Елизабет. Сега пак победи, обаче с това предимство, реално си трупа даже негативи. Другата очевадно нагласена игра, която мен особено ме впечатли беше Паулина срещу Мартин. Не бих реагирала срещу Паулина, защото тя реално вина за решенията и нагласянията на продукцията няма, но наглостта й след играта и репликата й, че през цялото време били равностойни беше върха на наглостта.
Кремена само като я видя как подтичва и без да искам ме избива на смях.
Елизабет и Андрей, ако не ги гласят за победители искам да паднат в точно таква нагласена игра, с огромно предимство за противника им, с нагласени елементи. Ей така, просто да усетят тръпката.

# 1 687
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А какво се знае за Кремена? На каква възраст е? Има ли деца, мъж?

Тя е фитнес модел и инструктор /от визитката/. Има дъщеря, бях публикувала снимка с нея.

# 1 688
  • Мнения: 2 765
О да, вярно, че я беше пуснала тази снимка преди време, Смайли. Никак не си приличат.

# 1 689
  • Испания
  • Мнения: 37 503
О да, вярно, че я беше пуснала тази снимка преди време, Смайли. Никак не си приличат.

И слава Богу!

# 1 690
  • Мнения: 2 094
Има ли го при вас елемента на свикването?
Някой участник ви изглежда по-неприемлив в началото, а после "минава".  Аз го забелязах това първо при сериалите, а сега и при ИВ, което както вече се разбрахме е сериал.  Simple Smile

# 1 691
  • Мнения: 990
Странно ми е защо Кремена се е докарала до такъв вид. Личи си, че има хубави черти, със сигурност не е изглеждала по-зле преди устните.

# 1 692
  • Мнения: 2 028
Ами, аз смятам че гласят Бетито за победител. Постоянните и възхвала, особено от страна на Ралица, вечното и лансиране и изтъкване за това ми говорят.
Андрей не го харесвам от първия ден, а и визуално не ми допада. Казвам, защото много жени тук писаха, че го намират за привлекателен, на мен ми изглежда леко дебилно, има нещо в захапка ли, не знам, а и това усещане ми се подсилва от лошия български. От усмивката му ме побиват тръпки, ама не от приятните.
Чак привлекателен силно казано , но на фона на всичките ужасно брадати рошави , и нарисувани като талибани момци ,. направо е цвете. Не отмина ли тази противна мода с брадите , полудяха тези бг мъже , вече ме е срам, че са ми сънародници , а се правим на европейци . И като се излее и чалгата ..бедни бедни Левски , превзеха ни пак.

# 1 693
  • Мнения: 2 765
Странно ми е защо Кремена се е докарала до такъв вид. Личи си, че има хубави черти, със сигурност не е изглеждала по-зле преди устните.

То само устните да бяха! Аз се чудя и защо си е причинила това мачовско тЕло. Нищо женствено не е останало в нея.

# 1 694
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Има ли го при вас елемента на свикването?
Някой участник ви изглежда по-неприемлив в началото, а после "минава".  Аз го забелязах това първо при сериалите, а сега и при ИВ, което както вече се разбрахме е сериал.  Simple Smile

Никога не ми минава, за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт