💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 83 479
  • 1 990
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 7 064
Със сигурност и в следващи сезони ще участват дразнители като Мани. Може да става и още по-зле.

# 1 741
  • Мнения: 122
Между другото вижте сторитата на Тодор относно цирка между Поли и Мани

# 1 742
  • София
  • Мнения: 5 551
Ама и на Неделчо са 15 14...
Оказва се, че 13, 15, 14 е нерешима... сега погледнах отново.

# 1 743
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ама и на Неделчо са 15 14...
Е, значи напразно сме "подпалили" така, защото ние нямаме цялата дъска на Валентин, убедена съм, че Тупарев не е дал нерешимата версия от Укипедия, прекалено лесно достъпна е до всички и лесноПродукцията може да бъде обвинена в нечестна игра. Но с всичко досега тя засллужава точно такава реакция от зрителите на базата на последните две числа, каквато и получи.

Не е така. Нерешима е ситуацията 13, 15, 14 на последния ред. Не просто 15,14 някъде си.

На Неделчо са 12,15,14,10 на последния ред в един момент.

А Валентин е имал точно 13, 15 ,14, макар че първата плочка не се вижда.

Ако са разменени плочки 14 и 15 пъзелът не може да бъде решен.




Цирк...

# 1 744
  • София
  • Мнения: 5 551
Ама и на Неделчо са 15 14...
Е, значи напразно сме "подпалили" така, защото ние нямаме цялата дъска на Валентин, убедена съм, че Тупарев не е дал нерешимата версия от Укипедия, прекалено лесно достъпна е до всички и лесноПродукцията може да бъде обвинена в нечестна игра. Но с всичко досега тя засллужава точно такава реакция от зрителите на базата на последните две числа, каквато и получи.

Не е така. Нерешима е ситуацията 13, 15, 14 на последния ред. Не просто 15,14 някъде си.
Редактирах се, аз помислих, че 15 и 14 трябва да са последни, за да е нерешима, бях пропуснала 13. Предполагам, че точно върху него Валентин си е сложил ръката на стоп кадъра, който беше посочен.

# 1 745
  • Мнения: 167
Нали не мислите, че Валентин е стартирал с така подредени номера, като от снимката, че твърдите, че са го прецакали с нерешим вариант?

# 1 746
  • Мнения: 2 027
какво му пречи да си размени 14 и 15 преди да са наредени останалите. когато САМ се забатачиш и си забиеш 15 ката пред 14 ката , тогава става невъзможно без да разместиш почти всички отначало ...за колко време го наредиха мани и полина ? ей сега се пробвах да знам да се червя ли много (4 мин и 5 сек)

# 1 747
  • София
  • Мнения: 5 551
🤷🏻‍♀️ Няма да е нещо нечувано, що се отнася до Продукцията. Ако не са се подготвили предварително, то ще обявят за победител, когото си решат и в процеса на игра:



Дори не е и шевица, както все го наричам, в спомените ми бе останало нещо като шевицата, която Амелия Мира реди на първата елиминационна.

# 1 748
  • Мнения: 9 700
какво му пречи да си размени 14 и 15 преди да са наредени останалите. когато САМ се забатачиш и си забиеш 15 ката пред 14 ката , тогава става невъзможно без да разместиш почти всички отначало ...за колко време го наредиха мани и полина ? ей сега се пробвах да знам да се червя ли много (4 мин и 5 сек)
Ако прередиш 13 14 15 в нормален ред тогава 12 и 11 не могат да се наместят. Ако прередиш и тях 8 и 7 не могат Simple Smile Няма решение.

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 01:29 от Bengun

# 1 749
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Оф, вярно, не става с така подредени цифри, досега го мъчих. Съвсем ме изнерви продукцията.

# 1 750
  • Мнения: 9 700
Това е положението. С този продуцент - толкова. Заслужава да му вземат лиценза.

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 07:54 от Bengun

# 1 751
  • София
  • Мнения: 13 075
Не го е прецакала продукцията Вальо, поне не на първо четене:

Скрит текст:

Не е супер ясно, но достатъчно за да се види, че първите две плочки на последния ред са едноцифрени. Оттам, дали е бил в невъзможна комбинация или сам се е вкарал в такава, можем само да гадаем.

# 1 752
  • Мнения: 167
Ако Валентин е имал съмнение, че са го прецакали, защо не го каза по време на играта ? Сега е много лесно да се прави на жертва...

# 1 753
  • София
  • Мнения: 5 551
Скрит текст:

Не е супер ясно, но достатъчно за да се види, че първите две плочки на последния ред са едноцифрени. Оттам, дали е бил в невъзможна комбинация или сам се е вкарал в такава, можем само да гадаем.
Поне това... Weary Значи тодоровият пъзел си остава ненадминат.

# 1 754
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако Валентин е имал съмнение, че са го прецакали, защо не го каза по време на играта ? Сега е много лесно да се прави на жертва...

Защото само един мъж от този сезон /и не само от него/ имаше топки и отдавна не е в играта. Останалите са мишки, а някои от тях - плъхове.

Общи условия

Активация на акаунт