Лакове за нокти - 156

  • 33 540
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 674
Revers let's go 57 + GR extreme glitter shine 203

# 376
  • Мнения: 857
Дами, някоя от вас има ли OPI Coca Cola Red?
Не намирам много суочове.
Бих желала  снимка на маникюр на дневна светлина  и със светкавица.
Може и на лично.
Благодаря!

# 377
  • София
  • Мнения: 2 374
Честит първи сняг! Nature Snowflake
Прекрасни маникюри, а снимките на Crystal Noir са като от списание Heart Eyes
Dicewithoutnumbers, основа за лак задължително и за махането им от Джъмбо ацетона в сива голяма бутилка (неколкократно хвален в темата, с него бързо се махат.
От мен тематично със студа. Надписа 2 пъти го правих, чаках доста време да изсъхне, слагах капки за съхнене и с 2 различни топа (на Есенс и на ГР Quick dry) пак се размаза. Нямах нерви трети път да лакирам този нокът , че и без това с котето се занимавах час. Лаковете са Пастел 143 сиво със син подтон, Мойо White Knight, и отгоре любимия ми шимър Essence The Jelly 02 Bubble Gum, който за съжаление е спрян, боички на Кадс - с тези трябва да си бърз като Спиди Гонзалез, докато им хвана цаката се измъчих.

# 378
  • София
  • Мнения: 10 579
Весика, писанка е страхотна!

До Джъмбо като махнат сертификатите Grin

# 379
  • Измир
  • Мнения: 644
Много хубави нокти и изпълнения ❤. Обичам да вляза в темата и да виждам интересни маникюри.
Весика, страхотно коте!
От мен Sally Henson Calypso Blue без топ съм, нямах време
Джаста, уцели името на котето Пухчо 🤗

# 380
  • Мнения: 7 708
Да ви предупредя, че s-he quick'n crazy 323/780 леко оцветява ноктите и трябва основа.
 Vesika, много ми харесва. Тези бои не са ли акрилни? А къде е този сняг?

# 381
  • София
  • Мнения: 2 374
olgarita, маникюрът и без топ лак има страхотен блясък, красота!
Благодаря, момичета!
Dicewithoutnumbers, може да поръчаш на някой, който ще ходи.
elle.n, с боички за печат и като не ми се получиха печатите извадих четките и рисувах. С Кадс не мога да взема печата. Стои като залепен за шаблона, а уж действах много бързо или успявам да взема само половината печат. Само с бялото на Мойо нямах проблем, преди с него пък не можех да взема печат, явно сега се е посгъстило малко и вече печатите с него са екстра. Ей ги

Сняг - в София, Велико Търново -- оттам приятелка прати снежна снимка,  в Северна България също сигурно е валяло.
Скрит текст:
София - в 9 тази сутрин. И снимката хич не е черно-бяла, цветна е, само дето няма цветове Joy

Рим - в 9 тази сутрин, направо като лято...

Последна редакция: вт, 30 ное 2021, 15:25 от Vesika

# 382
  • Мнения: 15 313
Аз продължавам зимната серия:

Скрит текст:



S-he - то е тъмно маслено зелено, но на снимки излиза по тъмно.

Скрит текст:

И топ лака:

Пп Веси, прекрасно сладко котенце си сътворила. Animal Heart Eyes Cat
Пп Олга, Пухчо е очарователен. Animal Heart Eyes Cat

Последна редакция: вт, 30 ное 2021, 15:42 от Джаста Праста

# 383
  • Мнения: 27 500
Олгарита, Пухчо има страхотно име! 🤩 Много блясък има маникюрът ти, дори и без топ. 🙂
Джаста, чудно 💚 Леко завиждам за ваденките...🤗
Весика, много ми хареса котето 😍 С какви четки и бои е?
Dice, кой е кафевият лакочистител от Лили за хибриден лак? Аз използвам златистия (с ацетон) и розовият (без ацетон); сега наблягам на този без ацетон, за да не ми сваля гела под обикновените лакове...Доволна съм и от двата иначе, не махат трудно брокати (задържам памучето с лакочистител).
Вече на сигурно място вкъщи, преди малко приютих тези красоти❤, благодарение на милата съфорумка Vetrena:

Скрит текст:


На блистера, без и със светкавица:

 

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 12:51 от dolce miele

# 384
  • Мнения: 1 459
Голямо тюрлю заформих с Аура 104, Бел 85, 21 - 58 и други:

# 385
  • София
  • Мнения: 3 022
Аура

# 386
  • Мнения: 1 420
От кибер дните на Старнейлз 😁 Червеното е малиново и наситено, Велимира мисля че бе, а розовото е Лора. И той е сигнален 😁

# 387
  • Мнения: 7 719
Джаста, любов от пръв поглед е твоето!!! Heart Eyes

# 388
  • София
  • Мнения: 1 172
Аделайн HeartHeartHeart
На челна стойка едва ли не трябваше да застана, за да изкарам горе-долу реалния цвят снимайки на лампа. Пак не е точно същия, но вие си го знаете Grinning

# 389

Общи условия

Активация на акаунт