Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Turkish Airlines / Anadolu Jet / Pegasus

• 234
  • 4
  •   1
Отговори
Не открих такава тема, а е добре да има място, където да публикуваме интересни дестинации, оферти и промоции на Турските авиолинии (Türk Hava Yolları). Това е и авиокомпанията с най-много дестинации в света (до над 135 държави и над 375 града). Анадолу Джет е дъщерната й авиокомпания с вътрешни полети. Пегасус разширяват мрежата си и летят на ниски цени до доста места (44 държави, над 120 града). Слагайте инфо, когато изкачат интересни цени, удобни прекачвания, нови дестинации. По ваше желание, публикувайте и за Onur Air и Sun Express.

Последна редакция: ср, 17 ное 2021, 16:52 от diziler

# 1
От 26 ноември 2021 нова линия на Пегасус до Иран за 50 долара на посока (Истанбул-Табриз).
Особено за хората от Източна България е по-удобно да взимат тези полети от Истанбул, отколкото да ходят до София и да летят на много по-високи цени.

# 2
  • Берлин
Интересна тема. Аз ползвам Пегасус като бюджетен вариант Берлин-Истанбул-Берлин. Нямам друга алтернатива по-добра. Засега съм супер доволна и за вътрешни полети Истанбул-Анталия.

# 3
Аз десетина пъти съм пътувал с Пегасус и съм много доволен. Вътрешните им полети Истанбул-Анталия бяха и 6 евро по едно време. Миналата година летях до Фетие за 10 евро. Иначе често правят промоции за международните линии... обикновено около Нова година, св. Валентин и двата Байрама. Пътувах с тях до Казахстан за 160 евро двупосочен, което е доста ниска цена. А когато летяха до София (2010-2012) съм пътувал с тях до Адана, до Тунис...

В края на октомври пуснаха цена до Батуми (Грузия) за 30 евро еднопосочен

Скрит текст:
Изтече им промоцията и за 40% намаление за вътрешни полети.

# 4

Общи условия

Активация на акаунт