Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 67

  • 76 709
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 911
...
Момичета, препоръчайте ми очна линия писалка от твърдите. Взех на сляпо една на Импала, но не е достатъчно твърд писеца а  и се размазва.

Пробвала ли си тези на Орифлейм? Аз съм имала 2 техни. Не се размазват, бих казала, че са твърди, но нямам база за сравнение. След години борба да си докарам еднакви двете очи, се отказах от очната линия. А толкова харесвам... Confused

Ами твърдостта, която търся е като я натиснеш да не се огъва. Имах такава от Алиекспрес, много сполучлива, но не ми се чака да я поръчам и да е дрогерийна. Не ми се занимава да я поръчвам.

# 241
  • Мнения: 8 883
Препоръчвам NYXX Epic Ink - супер съотношение качество цена, твърд писец, не мърда цял ден, издържа при мен дори и фитнеса

# 242
  • Мнения: 1 911
VIP, за съжаление се е изтъркал надписа.
Пише made in Italy. Може би е флормар незнам. Номера е 001

# 243
  • Мнения: 1 557
...
Момичета, препоръчайте ми очна линия писалка от твърдите. Взех на сляпо една на Импала, но не е достатъчно твърд писеца а  и се размазва.

Пробвала ли си тези на Орифлейм? Аз съм имала 2 техни. Не се размазват, бих казала, че са твърди, но нямам база за сравнение. След години борба да си докарам еднакви двете очи, се отказах от очната линия. А толкова харесвам... Confused

Ами твърдостта, която търся е като я натиснеш да не се огъва. Имах такава от Алиекспрес, много сполучлива, но не ми се чака да я поръчам и да е дрогерийна. Не ми се занимава да я поръчвам.

На Голдън Роуз ползвам. Сега съм с на Дм,но не ми харесва толкова.

# 244
  • Мнения: 1 176
Очната линия писалка ли трябва да е задължително или просто твърда четка?
Писалка бях взимала на Essence - не бях доволна, че свърши или изсъхна относително бързо, но ми беше толкова удобна, че я запазих и ползвах като четка за гел.
Течна с твърда четка много любима имах на S-he. Иначе и от The Dip Liner на Essence съм доволна - пак течна, твърда четка.

И като съм почнала очните линии - искам да се оплача от Ultra Precision by Superliner на Loreal. 15 години и повече ползвам всеки божи ден, все дрогерийни марки в ниския клас. Реших да се пробвам нещо уж по-хубаво, а се оказа най-скапаната очна линия, която някога съм имала.

# 245
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Някой пробвал ли е измивния гел, ексфолиант и крема на  Neutrogena Refreshingly Clear с грейпфрут и витамин ц? Хубави ли са? Нямам наблюдения над марката.

# 246
  • Мнения: 1 002
Аз имам друг обаче и съм доволна.Хубави са продуктите.

# 247
  • Мнения: 1 147
Някой пробвал ли е измивния гел, ексфолиант и крема на  Neutrogena Refreshingly Clear с грейпфрут и витамин ц? Хубави ли са? Нямам наблюдения над марката.
Аз имам ексфолианта, закупен от Англия. Стандартен си е, почиства добре, мирише свежо. Като цяло марката е хубава. Имам и техен гел-крем от серията Hydroboost или нещо подобно и от него съм доволна

# 248
  • Мнения: 24 332
Момичета, от кои маски за лице сте доволни?
Всички, които купувам от ДМ ми правят кир ефект. Помня, че от Лидл имаха сполучливи, но ми се иска нещо друго да опитам

# 249
  • Мнения: 8 883
Някой пробвал ли е измивния гел, ексфолиант и крема на  Neutrogena Refreshingly Clear с грейпфрут и витамин ц? Хубави ли са? Нямам наблюдения над марката.
Аз имам ексфолианта, закупен от Англия. Стандартен си е, почиства добре, мирише свежо. Като цяло марката е хубава. Имам и техен гел-крем от серията Hydroboost или нещо подобно и от него съм доволна
Аз да похваля water gel на Hydroboost - много хубав хидратиращ гел с добри съставки. За цената си е супер и подновявам постоянно.

# 250
  • Мнения: 6 552
Някой пробвал ли е измивния гел, ексфолиант и крема на  Neutrogena Refreshingly Clear с грейпфрут и витамин ц? Хубави ли са? Нямам наблюдения над марката.
Пробвала съм измивния гел, преди доста време. Не е лош, но не маха грим добре, ако се гримираш. Hug

# 251
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Момичета, от кои маски за лице сте доволни?
Всички, които купувам от ДМ ми правят кир ефект. Помня, че от Лидл имаха сполучливи, но ми се иска нещо друго да опитам

Schaebens

# 252
  • Мнения: 2 586
Някой пробвал ли е измивния гел, ексфолиант и крема на  Neutrogena Refreshingly Clear с грейпфрут и витамин ц? Хубави ли са? Нямам наблюдения над марката.
Пробвала съм измивния гел, преди доста време. Не е лош, но не маха грим добре, ако се гримираш. Hug
И аз го ползвам сега, не е лош.

# 253
  • Мнения: 572
А аз да попитам за този крем? Със мазна кожа съм и леко проблемна

# 254
  • София
  • Мнения: 4 711
Някой пробвал ли е измивния гел, ексфолиант и крема на  Neutrogena Refreshingly Clear с грейпфрут и витамин ц? Хубави ли са? Нямам наблюдения над марката.
Аз имам ексфолианта, закупен от Англия. Стандартен си е, почиства добре, мирише свежо. Като цяло марката е хубава. Имам и техен гел-крем от серията Hydroboost или нещо подобно и от него съм доволна
От сайт ли си го поръчала или са ти го донесли?

Общи условия

Активация на акаунт