Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Декември 2021 (Тема 17)

  • 112 969
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 12 473
Кити, аз си взимам мигли от ДМ или Лили, имат всякакви размери и лепила.
Но ми е мъка лепенето и рядко слагам.

# 766
  • София
  • Мнения: 17 869
Аз имам изкуствени на Ардел на снопчетата (medium според мен са напълно достатъчни), понякога за събитие или вечерно излизане лепя само 1-2 снопчета в края на окото, за да придаде котешки вид и се получава много добре, сливат се чудесно и изобщо не личи, че имам нещо. Но го правя не повече от 2-3 пъти в месеца и не съм забелязала вреда. Взимам ги от Нотино/Парфимо.

Скрит текст:

# 767
  • Мнения: 28 913
И аз като че ли искам да пробвам изкуствени мигли. Моите са дълги но редки...., с изкуствени искам да сгъстя, какви бихте предложили?

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 18:05 от mimi.7299

# 768
  • Мнения: 2 135
Честита да си, Нова надежда! Здраве и всички хубави неща ти пожелавам!
Не съм ползвала изкуствени мигли, ама много искам да имам дълги и гъсти мигли. Имам някакви от бюти кутии, но дори не съм се пробвала да си ги сложа. В друга тема хвалеха серума Нанолаш и в най скоро време вече трябва да си го купя.
Мими, какво празнуваш?

# 769
  • Мнения: 28 913
Абитуриентски бал, но не на моето дете, от миналата година са! Wink

# 770
  • Мнения: 693
На този етап ползвам за устни - молив и червило - старателно и добре сложени, малко молив и сенки за озаряване на очите, добре оформям веждите /моите са плътни по принцип/. Миглите само извивам с извивачка, но без спирала. Това е, даже фон дьо тен /бб, сс/ слагам рядко.
Преди години без фон дьо тен и спирала не излизах, но сега повече се харесвам така както описах.
Това за мен, иначе на други все така харесвам добре сложена спирала и цялостен грим.

Започнаха намаленията. Днес се поразходих, поразгледах - от чиста скука, нищо не ми трябва.
Освеен едно бяло сако букле, за един панталон, който все пак купих /ами В Зара е пълно с добре намалени неща, народа купува ли купува/. Линк няма - изчерпан е. Бяло и черно е панталонът - букле.

И сега се колебая за това сако:
Скрит текст:

или това
Скрит текст:
На пълна цена са,  да вземам ли и кое?

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 21:51 от Sweta

# 771
  • Мнения: 28 913
Света, второто, имам подобно, бяло букле!

# 772
  • Мнения: 693
Май ще е второто, Мими. И без това имам подобно на първото, бяло, необличано, дълго /не е букле/.
Утре ще меря второто, има го налично в магазин.

# 773
  • София
  • Мнения: 17 869
Гласувам за първото, има по- хубава кройка според мен.
А горният комплект обеци и колие не са за такъв тип деколте на рокля, демек никакво.

# 774
  • Мнения: 28 913
Гласувам за първото, има по- хубава кройка според мен.
А горният комплект обеци и колие не са за такъв тип деколте на рокля, демек никакво.
Simple Smile Аз показвах миглите, не тоалета и колието. И аз имам забележки към тоалета, но тогава така се наложи, същия ден се връщахме от Гърция и нямах време да доизкусурявам!

# 775
  • София
  • Мнения: 17 869
Не съм разбрала, извинявай. Ами, миглите ти са доста дългички, но ако са редки, аз не бих си слагала за постоянно изкуствени, че има вероятност да оредеят още повече и няма да имаш толеранс за реакция.

Не знам защо ми се струва,че по- скоро са една идея слепени, отколкото наистина редки. Може би някоя по- суховата спирала и повече врме пред огледалото ще докарат различен резултат? ти си ги познаваш по- добре.

# 776
  • Мнения: 28 913
Аз не искам за постоянно, само за официални случаи...и да редки са, но от изкуствените ме е страх да не опадат...за това искам качествени!

# 777
  • София
  • Мнения: 17 869
Ами горните, които съм показала, са добри. Сливат се добре, ползвам лепилото на Aura, защото по- лесно се маха от Duo. Не скубе, флексибъл е, разтяга се. Само да имаш ръка, да си ги слагаш Laughing На лявото око изпитвам трудност с ъгъла, но се свиква.

# 778
  • Мнения: 28 913
Благодаря, ще ги пробвам. Върху изкуствени мигли слага ли се спирала?
Ползвам тази и много я харесвам.
https://makeup.bg/product/72975/

# 779
  • Мнения: 4 530
Ще пробвам и аз снопчета. Веднъж само да стана безвредна за обществото и да мога да изляза. 😖

Общи условия

Активация на акаунт