Лудост ли е да Боли

  • 3 675
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 891
Чудно ми е как още не са се обадили противничките на изневярата Simple Smile А по темата. Не знам как е ситуацията, но ми се струва, че е възможно, запленен от силната тръпка, да идеализираш "дамата" и когато тя се отклони от този образ, ти да страдаш. Може и да имаш такава вупиюща нужда от нейната любов (или от любовта като цяло), че всеки намек, че може да я загубиш, да те подлудява.
Според мен нямаш нужда от психиятър Simple Smile

# 31
  • Мнения: 252
С тази,дето те е наранила,дето те побърква и която толкова обичаш сте заедно от 5 месеца и 22 дни.Лека полека започват да падат розовите ви очила.Както ти писах в съседната тема,почакай още 5 месеца и нещата ще са ощо по-нерозови.Винаги съм искала да те питам ,защо не обичаш жена си така,както тази ,другата.С какво толкова те е отблъснала и тласнала към изневяра и то с такива дълбоки емоции от твоя страна.

Ще ти отговоря на този въпрос след 5 месеца.Сега каквото и да кажа ще ме оборите че съм влюбен,не мисля трезво,още не съм свалил розовите очила и т.н и т.н. Peace
Ще спомена само че чувствата които изпитвах си отидоха много преди тези 5 месеца и 22 дни.Бавно,полека но сигурно гаснеше пламъка,ама то е нормално като няма кой да го потдържа.


[/quote   разбирам

# 32
  • Мнения: 2 759
Аааааа... хич не обичам теми тип "Искрено и лично" и "Лична драма"  Tired
     Хм.. такива сте си вие мъжете - любовта често е досада, хич не е като разговор за секс   smile3531

# 33
  • Мнения: 1 451
Хм.. такива сте си вие мъжете - любовта често е досада, хич не е като разговор за секс   smile3531
Не, просто предпочитам любовта да ми се случва, вместо да говоря за нея  Whistling

# 34
  • Мнения: 1 517
Нормално ли е да боли толкова много...  Sad
Да обичаш силно и всеотдайно,да получаваш двойно повече обич,привързаност и топлина от тези които даваш...
И в същото време от дребни,незначителни детайли да се чувстваш толкова тъжен, подтиснат,сдухан - защото си се почувствал пренебрегнат,или ти е бръмнало в главата някакво бръмбарче ...или.... си си помислил че ето - това е първата крачка назад на човека който обожаваш.... Cry Cry Cry

любов, от която лъха малко страх и малко егоизъм...Ми те хората го казаха вече: любовта е лудост, любовта боли...тя е всичко...и нищо...

П.П. Така, както си го написал, прекрасно разбирам какво искаш да кажеш. Аз лично нямам нужда от конкретна информация са конкретна случка и т.н.
  Успех в ЛЮБОВТА!!!  Hug

# 35
  • Мнения: 328
Любовта е всичко - и радост, и болка, и лудост, и разум......................
Не се затормозявай с лоши мисли,просто и се наслаждавай,изживей я по най-прекрасния начин.
Всеки заслужава щастие!Желая ти го от сърце!

# 36
  • Мнения: 704
Не, просто предпочитам любовта да ми се случва, вместо да говоря за нея

На автора на темата мисля, определено му се случва любовта... Sunglasses

Офф - на тази снимка ми приличаш на Мефисто от Матрицата  Crazy

# 37
  • Мнения: 193
С тази,дето те е наранила,дето те побърква и която толкова обичаш сте заедно от 5 месеца и 22 дни.Лека полека започват да падат розовите ви очила.Както ти писах в съседната тема,почакай още 5 месеца и нещата ще са ощо по-нерозови.Винаги съм искала да те питам ,защо не обичаш жена си така,както тази ,другата.С какво толкова те е отблъснала и тласнала към изневяра и то с такива дълбоки емоции от твоя страна.

Ще ти отговоря на този въпрос след 5 месеца.Сега каквото и да кажа ще ме оборите че съм влюбен,не мисля трезво,още не съм свалил розовите очила и т.н и т.н. Peace
Ще спомена само че чувствата които изпитвах си отидоха много преди тези 5 месеца и 22 дни.Бавно,полека но сигурно гаснеше пламъка,ама то е нормално като няма кой да го потдържа.


не е необходимо точно 1 едно нещо да е тласнало съм изневяра. може би нещо ... различно или просто едно разбиране в даден момент да доведе.... до изневяра, любов или други чувства. а всяко истинско чувство боли. понякога по=малко, понякога повече... при всеки различно. предполагам, че човек, който е заложил на чувства към друг, който не е жена му/мъжа му е много уязвим. може би, защото са заложили много повече сякаш от друг, който не е обвързан. сигурно боли! след време ... може би другояче ще мислиш

# 38
  • Мнения: 1 451
[quote author=Алиса в огледалния свят link=topic=139562.msg2670686#msg2670686
Офф - на тази снимка ми приличаш на Мефисто от Матрицата  Crazy
[/quote]

Брутално! С този не ме бяха сравнявали. Доволен съм от себе си  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 473
Ако не боли, значи не е любов! Всяко истинско, неповторимо и толкова силно чувство носи болка. Виж, последната не се знае каква ще е - сладка или болезнена. Дано не се сблъскаш с вторият вид, тогава боли точно толкова, колкото си убеден, че не можеш да понесеш.

# 40
  • Мнения: 704
Цитат на: Алиса в огледалния свят link=topic=139562.msg2670686#msg2670686
Офф - на тази снимка ми приличаш на Мефисто от Матрицата  Crazy
[/quote

Брутално! С този не ме бяха сравнявали. Доволен съм от себе си  Mr. Green

Брутално    Blush  Thinking
За да се върнем на темата - пример за "брутално" Sunglasses:

Той е уморен несъсирващ се ден.
Той е язва отнела плътта.
Той е усмивка, която прегазва.
Той е искра в петно от бензин.
Той е лотос в цвят кокаин.
Той е устни иронично усмихнати.
Той е надежди прекрасно несбъднати.
Той е втечнени пръсти в косите.
Той е лед от горчилка в сълзите.
Той е затворени птици в очите.
Той е суша във женски отвор.
Той е смях обесен в целувки.
Той е решетки на сладък затвор.
Той е пъзел от разглобени прегръдки.
Той е мисъл изливаща в транс.
Той е болка на бавен каданс.

# 41
  • Мнения: 1 451
Това ми дойде твърде подтискащо...

# 42
  • Мнения: 293
странна работа.. Никой ли не е превръщал влюбването (тук да не пиша за изгарящи страсти, че то смешно направо за споделяне) в нещо повече - нямам предвид навик, разбира се!

Ми ей така, да знаеш, че той / тя се чувства добре, щастлив, весел, и твоето присъствие му носи само радост, никой никого да не ревнува (защото се чувствате уверени - не в него, а в самите себе си), никой никого за нищо не насилва... лиготии за гушкане и какво му било телОто, ще ви ги спестя  Laughing

В тази връзка - за каква болка говорите newsm78

# 43
  • Мнения: 704
Това ми дойде твърде подтискащо...

Съжалявам   bouquet

И все пак - е само пример... за някои...
                - за други ... действителност...

Извод: най-благоразумно е да си на страната на "Гледащите" примера Sunglasses

# 44
  • Мнения: 6 155
Чудно ми е как още не са се обадили противничките на изневярата Simple Smile

Май ти липсвам, а?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт