Изпитани сайтове за парфюми - януари 2022

  • 95 220
  • 989
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 464
Здравейте, аз да попитам, Мегашоп не работят ли вече? Сайтът не се отваря...
Само там намирах тестер на Valentino Valentina EDP и беше на чудесна цена.
Видях кода в Нотино, но пак доста идва.
Ако някой знае къде мога да го намеря на по-ниска цена, ще се радвам да сподели.
https://www.starcorp.bg/productbg/618

# 781
  • Мнения: 420
Здравейте, може би съм малко извън темата, но от доста време търся мнения за този сайт https://www.cosmeterie.bg
Предлагат нишови парфюми, който не познавам, но мен ме интересува козметиката,  тъй като имат Paula's choice, които не намирам никъде другаде.
Сайта изглежда читав, доставят с dhl, но единствената опция е плащане по банков път или с крха и ми се иска да съм спокойна.
Съжалявам ако е спам.

# 782
  • Мнения: 3 712
Днес ми пристигнаха мостричките от perfumeriaquality.pl. Магазинът е перфектен, платих на 16 -ти януари и на 17-ти имах проследаващ код, дойдоха точно за осем дни.

Получих и смс  от бг пощи за пратката. Имам и три мости подарък. Организацията от поръчката до получаването е на много добро ниво!

# 783
  • by the sea
  • Мнения: 631
супер Milen™ !!!
И аз ще поръчвам  Jovoy и Roja, като видях, че имат Jovoy очите ми станаха като на Ам-гъл Grinning
ако някой поръчва или ще поръчва пълни бутилки , моля споделете как е с доставката!

# 784
  • Мнения: 3 712
супер Milen™ !!!
И аз ще поръчвам  Jovoy и Roja, като видях, че имат Jovoy очите ми станаха като на Ам-гъл Grinning
ако някой поръчва или ще поръчва пълни бутилки , моля споделете как е с доставката!

Ти много внимавай  с тях, ако не ги познваш, че още не мога да се измия. Simple Smile По-добре да хвърли човек 100 лв. за мостри , отколкото парфюм на сляпо за 200лв. Simple Smile

Досатаваката пак е в пощата - 4 евро, иначе DPD - 17 евро. Нямат други опции.

# 785
  • by the sea
  • Мнения: 631
да така е, особено за тежки случаи като нас тук Grinning минавам на мостри тази година!

# 786
  • Варна
  • Мнения: 1 207
И аз минавам на мостри. Освен споменатияпо горе сайт от Милен и тези на първа страница, от къде може другаде да се поръча. Някакъв друг чужбински сайт дали има?

# 787
  • София
  • Мнения: 220
Факт, че е мострите спестяват доста пари, пък и тези, които не се харесат винаги могат да се разменят за нещо друго Relieved

Споделям за един  сайт , на който попаднах наскоро. Може да е полезно за някои от вас. В него може да намерите мостри на повечето неща, които предлагат, но само по 5 мл. Магазинът е испански, мисля да пробвам да поръчам няколко неща до офиса на GGBG . От край време търся Olympic Orchids и Rogue Perfumerie - американски брандове, които трудно се намират в Европа. Мисля да започна с тях Simple Smile Ще пиша, ако пърчам какво-що и как
Доставка:
До Испания и Португалия е безплатна за покупки над 30 евро, иначе е 7.
В Европа - безплатна над 100 евро, или 10 за по-ниски суми
До България - над 300 евро е безплатна, иначе е 20 (този вариант е тотално безсмислен за мен)
Плащане: може с Paypal

# 788
  • Мнения: 306
Хубави цени /според мен/ в parfium.bg и в dolce.bg на:


https://parfium.bg/chopard-neroli-a-la-cardamome-du-guatemala-un … -bez-opakovka-edp - тестер 100 мл. - 180 лв.

https://parfium.bg/xerjoff-casamorati-1881-la-tosca-parfyum-za-j … -bez-opakovka-edp - тестер 100 мл. - 300 лв.

https://parfium.bg/xerjoff-casamorati-1881-dama-bianca-parfyum-z … -bez-opakovka-edp - тестер 100 мл. - 300 лв.

Не знам има ли действащ код. На долче има на сайта, но при мен не работи.

Цените на Chopard са много добри и на други парфюми на марката от по-високия клас в сайтовете, макар че не могат да бият цената, на която взех Nuit des Rois от Елинор - 110 лв. тестер.

# 789
  • Мнения: 2 211
Отчитам се с доставка от Парфимо на TheBalm - Meet Matt(e) Nude и Meet Matt(e) Trimony с което допълвам колекцията си от 5 палитри на марката. Явно вече съм влюбена в продуктите им Blush Всичко с доставката е точно, палитрите са очаквано страхотни, без забележки и вече пробвани. пристигнаха за 4 дни. Втората от тях отново пристигна без допълнителната картонена опаковка, въпреки, че им бях писала в поръчката да обърнат внимание. Може би пък така ги произвеждат вече Rolling Eyes За протокола три от тях са произведени в Полша, а другите две в САЩ, доколкото това има значение без връзка магазин - страна производител.   От Нотино чакам утре TheBalm Hot Mama и TheBalm Desert. Покупките от Ивис няма да ги споменавам, защото са от физическия им магазин, но пък ми е кеф да пазарувам от тях, защото ползвам 10% отстъпка на ненамалени неща, които се трупат във вид на пари в картата ми и мога да използвам по всяко време т.е. не се съобразявам особено с намаления при тях.
Скрит текст:


И да споделя една оферта, която ми се стори изгодна за ползващите термална вода Avene. В аптеки 36.6 2Х300мл са 25.90лв и днес си взех, а онлайн в сайта им са с още 2лв по-евтини.
https://366.bg/product/avene-promo-termalna-2br-300ml

Последна редакция: вт, 25 яну 2022, 08:06 от mimoza7710

# 790
  • София
  • Мнения: 1 210
Поръчах си две четки и един стик на ББраун от Делириум, добре че в последния момент видях, че кодът хваща и намалени продукти. Благодаря, @Milen!
Знаете ли дали мога да си проверя точките в Делириум по телефон или трябва да е на място?

# 791
  • Бургас
  • Мнения: 5 935
Имам 2 палитри на theBalm от Парфимо. И двете са с картонената опаковка. Много харесвам дизайна им и май само това. Сенките се разпрашват, а четката към единия почти ми извади окото, някаква твърда пръчка имаше в нея.
Скрит текст:
И моите са произведени в Полша,не че до сега ми е било важно да знам, но сега като написа погледнах.

# 792
  • Мнения: 3 216
И в Делириум ли има точки? Не знаех.
То в Дъглас голям зор с тези точки. Опитах да ги обменя онлайн. Звъннаха ми от физическия магазин в нашия град да ми обяснят, че продуктът е изчерпан в цялата мрежа и да заповядам на място да видим какво мога да взема. Накрая съм с 2 пакета мокри кърпи за грим...Мерси от тези точки...

# 793
  • Мнения: 2 211
Яна, имам втората - Nude Dude и много си я харесвам за лек нюд и ежедневен грим, но не само. Просто палитрата е по-лека. Не знам какво имате предвид под разпрашаване, защото не ги усещам такива, а и нямам проблем с остатъци от продукт под очите при нанасяне. За мен тази палитра е точно това, което аз  очаквам от нея, а грима си издържа цял ден без проблем. Въпрос на мнение и нищо лично.
Бях с идеята да си подновя грима и сериозно загледах Radiant например, но след като пробвах няколко от палитрите им реших, че не са за мен-твърде интензивни и крещящи са за моя вкус. Като добавим и това, че са в подобен ценови клас с TheBalm и отзиви, че се прашат  Stuck Out Tongue Winking Eye...избрах TheBalm.
Относно четките: Доста четки и много други неща си купих от Ивис. Не използвам и не бих тези от палитрите.
Просто споделям покупка и мнение от изпитан сайт.

Последна редакция: пн, 24 яну 2022, 22:18 от mimoza7710

# 794
  • Мнения: 3 216
Някакви коментари за vmcosmetic.com?
Не съм срещала отзиви, а ми изглежда читав...

Общи условия

Активация на акаунт