Търся електронна книга - 36

  • 72 210
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 24
Здравейте, бих искала, ако някой има поредицата Кралска страст на Дженива Лий. Благодаря предварително!
neli.marinova97@abv.bg

# 211
# 212
  • Мнения: 399
Здравейте , търся "Четири нощи с херцога" Елоиза Джеймс . Открих превод ,който е с разстояние между буквите "д" и "т" , много трудно се четат думите така  Disappointed Relieved Ако някой я има ,ще съм благодарна ,ако ми я прати  - emchi@mail.bg

Последна редакция: пт, 21 яну 2022, 23:48 от kratos84

# 213
  • Мнения: 1 285
Здравейте , търся "Четири нощи с херцога" Елоиза Джеймс . Открих превод ,който е с разстояние между буквите "д" и "т" , много трудно се четат думите така  Disappointed Relieved Ако някой я има ,ще съм благодарна ,ако ми я прати  - emchi@mail.bg
https://mega.nz/file/L09GHSKD#b6ANHa-v9AGYtjeq1MBVPVjK5pb2HBUwrS8NzQV1I9g

# 214
  • Мнения: 166
 Здравейте, търся книгите на Джо Диспенца.Ако някой има някое от заглавията, ще се радвам да ми изпрати. Благодаря.

# 215
  • Мнения: 1 134
Здравейте, случайно някой да има книгата Геномът на Мат Ридли?
Благодаря предварително!

rilieva_@abv.bg
Имате поща, само си разархивирайте файла.

# 216
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен Simple Smile Включвам се с питане... От доста време се опитвам да намеря романа на Елена Звездная ''Замъкът на върколака'', но за съжаление не успявам. Та въпроса ми е - някой има ли го и ако ''да'' може ли да ми го изпрати? Имейла ми е mayday_gl@yahoo.com. Предварително ви благодаря!

# 217
# 218
  • Мнения: 226
Здравейте, книгите"Книжно братство под прикритие" и"Тайният мъжки клуб за любовни романи" имат ли нещо освен авторката и, ако да, коя е първата част?

# 219
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 826
Здравейте, книгите"Книжно братство под прикритие" и"Тайният мъжки клуб за любовни романи" имат ли нещо освен авторката и, ако да, коя е първата част?
Имат общи герои. Подчертаното заглавие е на първата книга.

# 220
  • Мнения: 24
Здравейте! Дали някой има "Пощенска кутия за мръсни приказки"
Благодаря предварително 😊
neli.marinova97@abv.bg

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 13 510
Привет, някой има ли Петте рани на Лиз Бурбо?
desita_1503@abv.bg

# 222
  • Мнения: 1
Здравейте,
търся книгата Вишъс на Л.Дж.Шен. Моля, някой ако може да ми я ипрати на e-mail: zornitsa.yaneva@gmail.com

# 223
  • Мнения: 166
Здравейте,
търся книгата Вишъс на Л.Дж.Шен. Моля, някой ако може да ми я ипрати на e-mail: zornitsa.yaneva@gmail.com
приятно четене

# 224
  • Мнения: 1
Здравейте,  търся книгите на Мануела Инуса,  ако някой ги има, бих се радвала да ги получа на email: yanitaiv@yahoo.com

Общи условия

Активация на акаунт