Най-хубава котка и най-хубаво куче на форума

  • 605 961
  • 7 219
  •   4
Отговори
# 7 155
  • Мнения: 4 443
Един симпатяга, срещнат по време на днешната разходка

# 7 156
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Марин и Добрин помагат на мъжа ми да работи защото отваря разни дребни кашончета Simple Smile




Тука владеят света Simple Smile


# 7 157
  • Мнения: 4 003
Цял жилищен комплекс е изграден за Марин и Добрин, а те предпочитат клошарските картонени колибки Simple Smile

# 7 158
  • Мнения: 9 193
Ред соул, да ти е честита рожденничката, все така палава и здрава да е! Красавица е тя, екстра си е, не е окръглена, взимаме я за снаха. Нищо че сме кастрирани 🤣мерак си имаме.

# 7 159
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
ООООооо Шарлот, не мога да спра да се смея Joy Има нещо такова Joy

# 7 160
  • Мнения: 4 312
Мушмороците,върху единствения пуснат радиатор.Холандска пролет😆

# 7 161
  • Мнения: 4 003
Ред, не мога да повярвам, че Зак е топлохладен към Сакура. Изглеждат като перфектната двойка (аналог на масовото семейство - външно изрядно, а своите си знаят Simple Smile

# 7 162
  • Мнения: 4 312
Точно.Само те си знаят😆
Като цяло е спокойно.Рядко Зак решава да покаже кой е шефа,макар че Сакура не го оспорва,ама той така да се знае..

# 7 163
  • Мнения: 9 837
Аз Зак съм го заплюла за Шива, че много си тичат цветово. Ади и Бени са орисани на Мая на Джаста, там вече е около 3 годишен виртуален харем. Аджани е 'свободна', ама не съм й харесала фин жених Grinning

# 7 164
  • Мнения: 9 193
А не така, Мая на Джаста отдавна сме я взели ние с Шони 😉

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 19:02 от pinko

# 7 165
  • София
  • Мнения: 16 201
Ама, да де, нали за виртуален харем с обратен знак говорим, дето са двама жениха, може и трети, няма да го връща я?

# 7 166
  • Пловдив
  • Мнения: 23 707
Ако се размножите - може и котенце за мен. Ама по-кротичко такова, че Въглен ще се катурне от ужас иначе.

# 7 167
  • Мнения: 4 003
Ако се размножите - може и котенце за мен. Ама по-кротичко такова, че Въглен ще се катурне от ужас иначе.
Янтра, недееспособни са децата, въпреки че не им липсва желание. Затова и сватбите са виртуални. А ако искаш виртуално коте, уверявам те ще бъде много кротко.

# 7 168
  • Мнения: 4 529
Миси си има ново любимо място.


И Блеко, който си чака пилешкото филе. Grinning

# 7 169
  • Мнения: 2 107
За жених на моята (днес е пръдла), съм избрала, мачото на Forestfairy. 😻

Общи условия

Активация на акаунт