Нашите цветя - обща тема 13

  • 29 119
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 542
На трикольорче прилича.
Моята е кажи-речи същата, само дето розовото е доста постно и блъска на кремаво. Държа я уж на светло, но нещо не ми харесва как върви цветово.
Скрит текст:

# 76
  • Мнения: 329
Натуся, прекрасна е , от къде я взе Simple Smile
Моите цветя нещо хич не са окей ..
Съмнява ме че измръзнаха някои от тях, 11 градуса е стаята , в която стоят , като през деня до следобед напича хубаво слънце .. почерняха им листенцата , по точно връхчетата им , и малко след това направо все едно изгниват.
От какво може да е ?

# 77
  • София
  • Мнения: 2 988
Натуся, прекрасна е , от къде я взе Simple Smile
От Лидъл.Имаше и с малки залени листа.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 180
В Лидъл имаше много добри предложения.
Зимната ми градина - уморих сигурно 15 циклами. Изглежда ги преполовим. Вие колко често ги поливате?

# 79
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
когато леко им увиснат листата. Simple Smile и само в чинийката.

# 80
  • Мнения: 4 497
Идвам да пусна обещаните снимки, но заварих цветята ошмулени от нова колежка - цветарка, та не са за гледане направо Scream
Обеща да не ги докосва повече и дано да го спази, чеее…
Скрит текст:
Лоша е снимката, но няма от къде я хвана цяла

Азалиите - доволно ошушкани Disappointed Relieved

Драцената

Коледната звезда очупена частично, че трябвало да я оформи Rage

Добре че дойдох по-рано, че можеше да няма какво да снимам Sad

# 81
  • Мнения: 1 127
Здравейте! Искам да питам дали някой е пробвал да отглежда в голяма саксия на терасата храст орлови нокти/лоницера. Мирише божествено и ми се иска да мога да й се наслаждавам в апартамента, евентуално. В краен случай, ще си купя от разсадник и ще я насадя в двора на село, но ще й се радвам само събота и неделя, когато цъфти.

# 82
  • София/Варна
  • Мнения: 1 406
Аз имах в малка бъчва в двора. Сега ще и бъде 4-то лято. Расте си и си цъфти.

# 83
  • Мнения: 36 197
Сетих се да си снимам орхидеята, преди да е прецъфтяла:

На други три още им растат цветоносите. Мисля да си взема още някоя от Лидл, като пуснат видови за 14-ти февруари.

За тази от снимката ми се струва, че е пораснала. Първите цветчета бяха по-дребни.

# 84
  • Мнения: 5 239
И аз съм гледала лоницера на тераса, няма проблем. Само гледай саксията долу да е засенчена през лятото и на завет, или завита през зимата.

# 85
  • Мнения: 1 127
И аз съм гледала лоницера на тераса, няма проблем. Само гледай саксията долу да е засенчена през лятото и на завет, или завита през зимата.
Благодаря! Поръчах вече от разсадник, като дойде, ще я мисля. Че аз съм от пишман цветарките.

# 86
  • Мнения: 134
Можете ли да ми кажете от какво жълтеят листата и как да се справя

# 87
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 532
Мирише божествено и ми се иска да мога да й се наслаждавам в апартамента, евентуално.
Може да й се наслаждаваш в саксия, но само да кажа, че не всички сортове са ароматни Hands V

# 88
  • Мнения: 588
Повече чета, отколкото се включвам в темата, но ето и от мен една орхидея. Съвсем обикновена е, но много й се радвам, понеже вече не иска да умира постоянно хаха
Тенксгивънчето пак е напъпило, за втори път тази зима, след като миналия път цъфнаха 4 5 цветчета и хвърли останалите пъпки. Луда работа

# 89
  • Мнения: 14 718
Вижте аз какво си купих:

Някой гледал ли е кактуси от семена? Някакви насоки? 😃 Не очаквам голям успех,но ей така,да се занимавам с нещо в студа.
Лолло,и аз имам такава бяла. Много нежна и изящна!
Моето не знам коледниче ли е,великденче ли,но имам един цвят,цъфнал по никое време. 😂

Общи условия

Активация на акаунт