Набъбнала носна лигавица, УНГ София

  • 3 032
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте,От дълго време ме ,МЪЧИ,носната ми  лигавица била набъбнала, постоянно запушен нос,секрети от носа и от гърлото, Моля, Ви помогнете ми ,дали с добър специалист,или каквото и да е ,лично ще почерпя....

# 1
  • София
  • Мнения: 35 098
Д-р Ала Сабах Камел.
Ще обследва качествено и ще назначи терапия.

# 2
  • Мнения: 14
Здравейте! Използвате ли капки за нос? При  мен дълги години имаше проблем със запушен нос от употреба на Ксилометазолин. Доста лекари ме убеждаваха, че е изкривена носна преграда и трябва да се оперирам.. Вероятно ефекта щеше да е нулев. Реших да се изследвам за алергии и след теста се оказа, че няма алерген на който организма да реагира. Алерголоцката се оказа много съвестна и реши да ми помогне като ме поразпи и стига до извода, че страдам от медикаментозен ринит. Проведох лечение и вече проблем нямам освен при боледуване. Благодарна съм на Господ, че ме срещна с такъв специалист в точния момент!

# 3
  • Мнения: 37
Здравейте! Използвате ли капки за нос? При  мен дълги години имаше проблем със запушен нос от употреба на Ксилометазолин. Доста лекари ме убеждаваха, че е изкривена носна преграда и трябва да се оперирам.. Вероятно ефекта щеше да е нулев. Реших да се изследвам за алергии и след теста се оказа, че няма алерген на който организма да реагира. Алерголоцката се оказа много съвестна и реши да ми помогне като ме поразпи и стига до извода, че страдам от медикаментозен ринит. Проведох лечение и вече проблем нямам освен при боледуване. Благодарна съм на Господ, че ме срещна с такъв специалист в точния момент!
коя е тази лекарка

# 4
  • Мнения: 14
Д-р Жечева от гр. Търговище

Здравейте! Използвате ли капки за нос? При  мен дълги години имаше проблем със запушен нос от употреба на Ксилометазолин. Доста лекари ме убеждаваха, че е изкривена носна преграда и трябва да се оперирам.. Вероятно ефекта щеше да е нулев. Реших да се изследвам за алергии и след теста се оказа, че няма алерген на който организма да реагира. Алерголоцката се оказа много съвестна и реши да ми помогне като ме поразпи и стига до извода, че страдам от медикаментозен ринит. Проведох лечение и вече проблем нямам освен при боледуване. Благодарна съм на Господ, че ме срещна с такъв специалист в точния момент!
коя е тази лекарка

# 5
  • Мнения: 115
Доста уточна и червена носна лигавица при дете на 11г.,запушен нос не постоянно по - вече в легнало положение. Някой сблъсквал ли се е с такова нещо.

# 6
  • Мнения: 284
Аз имам една аблация на носни конхи, поради медикаментозна и хормонална хипертрофия, преди 4 години, която беше относително ефективна. След прекаран Ковид обаче, лигавицата ми отново се поду и не спада вече 4-5 месеца. Пробвах с Назонекс и други КС спрейове, промивки, и в момента правя Джала Нети. Има частичен ефект, но не пълен. Нямам алергии. Преди да пристъпя отново към аблация, се чудя някой дали намери неоперативно решение на проблема?

Благодаря ви!

# 7
  • Мнения: 37
Ходих при Али Сабах Камел,алергичен ринит ми каза,и няколко вида хапчета,по негова програма за пиене, спазвах сега съм добре..

Общи условия

Активация на акаунт