Пъзели - 36

  • 21 234
  • 741
  •   1
Отговори

Анкета

Кои са трите ни любими марки пъзели в началото на 2022 г.?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 720
  • Мнения: 6 874
Ехе, не знам как си успяла да навиеш мушамата, но добре, че се е получило, красив е Blush

ioana_g, този сякаш го бях гледала на Равенсбургер, хубав е Blush

ToniShu, ама той бил с нестандартни части и не може да се сортира по форма Confused Там дърветата отстрани не вървят ли поне?

Да ви се похваля вчера видях куриера но Озон да влиза с бодра крачка в офис сградата. Май го научи най-сетне къде е, дано го задържат. За първата ми пратка ми звъня, че го върти навигацията в кръг и слязох да си я взема, за втората беше звъннал на колежка и успя да се качи до горе, а вчера вече си личеше, че знае къде отива Smile

Иначе ми пристигна амазона, навих големия и почнахме котките. Разделих ги по цветове и до там...никаква идея как се реди това чудо. И този пъзел има постер в реален размер и го ползваме. Без него не си представям как се реди. Имам чувството, че не бих имала нерви. С него пък е доста лесно. Вчера цяла вечер подавах котки на детето, то само ги слага, ама и тук е хлабава работата и трябва постоянно да ги придържам и оправям.


Котки, котки, котки навсякъде.

# 721
  • София, България
  • Мнения: 5 575
Бухтичка, този с котките е уау!

Vox, много ми е интересно как ще изглеждат и твоите котенца, пъзелът наистина май е много качествен.

# 722
  • София
  • Мнения: 8 520
На всички изказали съчувствие - благодаря. Не е невъзможен пъзелът, но е по-труден от обикновено лесните Eurographics. Като си имаш очаквания, а се окажат неправилни... Grinning
Бухтичка, точно дърветата ме спъват, чернотията досега да я бях наредила, ама не я захващам, 'щото съм се заинатила, че тия дървета няма как да не станат. Вчера напреднах малко с тях, ще видим днес дали ще мога да редя Simple Smile

Много ми хареса на ioana цветният пазар, а на anita голямо браво за 3000-ка (и за идеята с мушамата)! Бухтичка, този куриер търси офиса ви все едно е до нас във вилната зона Grinning

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 09:58 от ToniShu

# 723
  • Мнения: 3 983
Бухтичка да, има го и на Равнсбургер. Даже се оказа, че съм си ги купила и двата, явно наистина ми е харесал много. След като разбрах, че имам и двата, продадох Равенсбургер, че беше чисто нов и си оставих само Джъмбото.

# 724
  • София
  • Мнения: 2 279
Много интересни пъзели. Vox, чак ме е яд, че не си поръчах котките с шаха, а доста се чудих  дали да ги преместя от Любими в кошницата. Бухтичка, какъв е твоя пъзел с котките, нещо съм изпуснала какво си поръчвала?
От мен един Gobble Hill, 1000, показван е от Тони. Еми, какво да кажа - и качеството, и удоволствието от реденето са на ниво.

# 725
  • Мнения: 6 874
Бухтичка, този куриер търси офиса ви все едно е до нас във вилната зона Grinning
Да бе, а сме кажи-речи на центъра на Варна 😄 Личи си, че е ново момчето, тръпна в очакване да видим как ще ми доставят книгите днес.
Айде успех с вълка, дано да потръгне вече.

sali, 299 котки и 1 куче е пъзелът. Всяка част е във формата на котка. Има го и в обратния вариант - 299 кучета и 1 котка.


Относно използването на едни и същи картинки за пъзел от различни марки. Открийте разликите:
Скрит текст:
Моя Гибсън 1000 части


Caeco 550 части


Много ми е любопитно наистина как точно са създадени тези пъзели, нарисувал ли ги е някой, някой ги е сглобил ли просто, как, на какъв принцип, абе не мога да си го представя.

# 726
  • Мнения: 1 448
Направо антропологически анализ може да се направи на разликите: къде живее млад американец и къде - английска баба 😄

Тони, ще го сбориш, no pain - no gain. Всяко сложено парче те приближава към целта.

# 727
  • София, България
  • Мнения: 5 575
Направо антропологически анализ може да се направи на разликите: къде живее млад американец и къде - английска баба 😄

Тони, ще го сбориш, no pain - no gain. Всяко сложено парче те приближава към целта.

Ghibli, смея се с глас.

Прецакахте ме вие с тези котета в последния ден преди края на промоцията, ще видя дали няма да ги поръчам.

# 728
  • София
  • Мнения: 2 279
Хи-хи, Ghibli, аз съм за варианта на наборката.
Бухтичка, благодаря. Представих си 1000 такива котки без постер Laughing

# 729
  • Мнения: 6 874
Бухтичка, благодаря. Представих си 1000 такива котки без постер Laughing
Абсурд, според мен не може да се нареди. Те и тези 300 са достатъчно. Тези, които са по рамката имат повече бяло и се отличават, останалите всичките са еднакви и нямат нищо общо със съседните. Само по форма трябва да ги напасваш, а те се допират под най-разлини ъгли и не влизат една в друга повечето. Интересно ми е дали някой е успял да го нареди без да гледа. Засега не мисля да се пробвам, може по-нататък ако го редя пак да опитам.

Ghibli, и аз се посмях на сравнението ти Joy

# 730
  • Русе
  • Мнения: 984
Vox,браво на момчето!Страхотна изненада ти е направил.Аз също много харесвам тази картинка,даже ме е яд,че изпуснах другата от същия художник.Дано го заредят пак.
Бухтичка,този с коотките много интересен ми се струва,но не ми изглежад лесен.Сподели как ти се струва,когато го наредите.

Аз съм готова със сувенирите от Мона Лиза.Благодаря ти,истинско удоволствие ми достави.На мен не ми беше труден.
Който ще го взема след мен,моля,пишете ми ЛС и утре го изпращам

Да ви покажа и втория светещ Мастър

# 731
  • Мнения: 6 874
Зори, котките като гледаш постера са мега лесни. Губя време само понеже чакам детето да ги намества, иначе още вчера да беше заминал целия.
За сувенирите се бях записала, нямам идея какъв е реда, но засега ме пропуснете, на 13-хилядника съм и няма смисъл да ви бавя.

# 732
  • София, България
  • Мнения: 5 575
Ето го списъка за сувенирите:

Зори
Бухтичка
Евето
Mimok
Vartoglava
white duckling

Няма проблеми, ако сте отказали всички, просто Зори ще ми го изпрати на мен. Joy

# 733
  • Мнения: 6 874
Аа, не се отказвам Joy Може да се пробвам последна или предпоследна ако съм свободна тогава, да си го предадем лично с white duckling и да поемем доставката за връщането към Мона Лиза.

# 734
  • София, България
  • Мнения: 5 575
Супер, да, вие сте от един град. Ами, никаква доставка няма да поемате, аз ще си я платя накрая, за мен е удоволствие, че някой ще го нареди. Не исках да го продавам чисто нов.

Само да кажа за Пътуващия пъзел, всички преди мен са го наредили за по два дни, аз го редя вече трети. Joy

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 15:24 от Мона Лиза

Общи условия

Активация на акаунт