Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2022

  • 70 905
  • 622
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 766
Mimeto74, благодаря за споделеното! Направих си неочакван подарък. Simple Smile


Преди 20 тина дена беше 66лв. с БД от приложението.  ...обаче не го поръчах..за зло или добро. Следя го от много  време. Непрекъснато варира "оригиналната " цена в зависимост какво намаление слагат..

# 556
  • София
  • Мнения: 17 942
Имат ли активен код?

# 557
  • Мнения: X
Аз купих Еликсира за 122 лв - 50 мл. не от емаг.
Сега отнесох това. За тази цена дори да е новата версия, мисля да не я връщам, пък каквато - такава.
Скрит текст:

# 558
  • Мнения: 1 028
Здравейте, някой попадал ли е на хубава оферта на  CH - Very good girl?

# 559
  • Мнения: 3 291
Здравейте, някой попадал ли е на хубава оферта на  CH - Very good girl?

   И аз се интересувам... Доскоро си мислех, че не ми трябва, защото имам "подобни" (с известни уговорки) парфюми, но те попривършиха и вече май ми трябва.

# 560
  • Мнения: 1 028
И аз така си мислех, но май май ме сърбят ръцете 😄

# 561
  • Мнения: 5 086
Следете в Делириум

# 562
  • Мнения: 1 028
Благодаря! Дано само се ориентирам и в милитрите, слес като те упорито отказват да ги напишат.

# 563
  • Мнения: 5 086
Може би ще имат добри предложения за 8 март.
За сетовете се ориентирайте от сайта на Дъглас, идентични са.

# 564
  • София
  • Мнения: 4 502
Perfumes27 за предлаганите от ЕМАГ.

# 565
  • Бургас
  • Мнения: 423
От седмица-две изпитвам носталгия по един любим парфюм от гимназиалния ми период, който изоставих след като завърших, а именно Jeanne на Lanvin. Разглеждайки предлаганото от Емаг, попаднах на него и реших да се съберем отново и го поръчах веднага. Не е нещо особено, но го свързам с хубави моменти. Като се сетя, че леля ми го взимаше от някакъв склад 30мл за 70 лева, а сега 100мл са под 50 лева. Благодаря за офертата от Емаг!

# 566
  • Мнения: 3 733
Днес, чак ме е срам да кажа, че има 15% ,20% на някои марки в notino.bg с код notino.

Отново умишлено повишени цени, да не говорим, че emag имат по - добри цени на много неща.

# 567
  • Мнения: 382
Снощи бях на работа...Нотино сън не спаха да вдигнат цените с поне по 10-15-20 лв нагоре. 😁 И после имало отстъпка...така е, наближава 8-ми март...

# 568
  • Мнения: 474
Днес, чак ме е срам да кажа, че има 15% ,20% на някои марки в notino.bg с код notino.

Отново умишлено повишени цени, да не говорим, че emag имат по - добри цени на много неща.


Така е да, но специално Folie-то не е мърдало от две седмици , купих си два - първо 50 и после 75мл Simple Smile

# 569
  • Мнения: 3 733
Така е да, но специално Folie-то не е мърдало от две седмици , купих си два - първо 50 и после 75мл Simple Smile
50 мл. на 117 лв. ли беше преди?

Общи условия

Активация на акаунт