Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 118
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 493
Ооо,Пепи,я скачай смело,видЕ ли,не хапем! Щото в други групи ша та изядат с парцалите,ако кажеш друго мнение!
Сега комисията по посрещането ша пита -ти какво сготви за вечеря,мм?
Сутринта,нал се оплаках тук,че цистита ме нагъна...Еми сварих една бира с 2 супени лъжици магданоз,сушен,прецедих и го налях в термоса за работа.Изпих го на три пъти и ся съм тип-топ!Затуй ша си налея още една бира 🍺🍺🍺!За лечение!!
Наздраве,Шушанииии!

# 346
  • Мнения: 7 243
Сиросче, признай си, че в акъла ти не е само манджа, ами и вино Simple Smile
Веселинкова, не знаех таз рецепта за цистит. Само веднъж съм се обзавеждала с такова чудо, много гадно.
Мисте, не го връщай. Елементарно е скъсяването на верижката. Едно време постоянно минавах през тази процедура.
Пепигрийн, добре дошла. Скучни и задръстени, айде моля, моля Simple Smile

Поспортувах аз с малко винце. Имам малко за доработване и полягвам със служебното четиво.

# 347
  • USA
  • Мнения: 2 151
И май с най-големия балкон 🙄.Тъкмо го прегледах,само непознати за мен имена.Привееет,Балкон!💁🏻‍♀️

Туп, и аз от балконЯ Blush
От известно време ви чета, но поради часовата разлика изчитам поне 100-200 мнения наведнъж.
Обаче как да кажа "наспорт", като едвам съм отворила очи и си пия кафето. После пък докато "спортувам", вие спите и такааа...
На мен сте ми интересни, симпатични, различни, цветни, и красиви. Пък аз една любопитничка, но водя скучен и еднообразен живот. Оплаквам се, че съм голяма лакомия и все попохапвам нещо.

# 348
  • Мнения: 12 013
Скай, щом обичаш, да похапваш, си точно за тук.

Бърди, никогиш! Само мезето му мисля на виното 😜

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ооо, Скай, ти и скучен живот? Ам разправяй ги на някой дет не ти сънува снимките дет постваш в Покажи се Grinning Heart Eyes  телепортвам се всеки път! Завиждам благородно!

Последна редакция: пт, 04 фев 2022, 08:38 от mystic woman

# 350
  • Мнения: 15 356
Мистик,и моят беше така.Ще ти махнат колкото трябва,хич не го връщай даже .

# 351
  • Мнения: 7 243
Скай, значи тупваш на най-подходящото място. А "наспорт" върви по всяко време Simple Smile

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Скай, значи тупваш на най-подходящото място. А "наспорт" върви по всяко време Simple Smile
за нашта група  да Joy

# 353
  • Мнения: 18 473
Ма ква е таз циститена епидемия. Я да се стягате в кръста и никакви такива повече.

Добре дошли на скочилите от балкона!

# 354
  • София
  • Мнения: 9 551
Юхууу! Добре дошли на приземилите се от балкона! Меко падане имахте! Относно интересния живот ... Хм, ми че то май на повечето животът ни е еднообразен. Но пък тук си го разнообразяваме и го правим по-весел. Значи сте на правилното място.

Ще се Фаля, ама тихо, че да не ме чуе метлата и да ме замете за "не е по темата". Остават ми по-малко от 15 минути до края на работния ден! Bowtie

Оф, като чуя/прочета за цистит и ми се стяга гърлото. Знаете с Пантата какви преживелици имах покрай нейния уж цистит. Хайде бързо да ви минава на всички и да не повтаря!

Мид, честита ти чиста урина! Beers

# 355
  • Мнения: 6 299
Ето кой ще ни радва с магични снимки 🤩.Скай,не се скъпи, обичам да гледам бял пясък,палми и кристално синьо море 😁
Леко да ви е кацането, дами!

# 356
  • France
  • Мнения: 12 572
Добре дошли на балконджийките.
Мид, пия за твое здраве.

Уиш, записах си рецептата. Yum със сигурност ще я пробвам. Аз знам една друга рецепта - бретонска. Нарязват се филенцата на квадрати и се увиват в бекон с помощта на конец за готвене. После се варят в тъмна бира, в която си нарязала глава лук. 6-7 мин преди да стане готово слагаш в соса спагети тип лингуини. Става мммммм.

# 357
  • Мнения: 12 013
Ренко, в тая тема, морските са стиснати на снимки. Все на просия го караме.😜

# 358
  • Мнения: 6 299
Аз не харесвам всякакви морски 🤫😊.Но на Скай са наистина магични!

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ренко, в тая тема, морските са стиснати на снимки. Все на просия го караме.😜
вярно е..хеле аз колко пъти съм молила, ма на...стииискат се! Stuck Out Tongue Winking Eye

М да..Скай живее на 2 магични места. Просто уникално...поне на снимките така изглежда Simple Smile ще се размечтаем пак... Та никът и е избран не случайно Wink

Общи условия

Активация на акаунт