Количество АМ

  • 2 008
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте! Ще увеличавам дозата на АМ на 4 месечното ми дете. 150 мл вода и 5 лъжици мляко, получава се общо около 160, 170 мл. Кое се брои за изядено като мл? Млякото или водата. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 612
Общото получено количество се брои 🤗

# 2
  • Мнения: 13
Здравейте мамита бебето ми е на 7 дни захранено с АМ от болницата. Имам въпрос относно количеството понеже ме съмнява, че не се наяжда. В болницата започнахме от 20 мл к стигнахме до 50 понеже ми казаха, че всеки ден се вдига с 10 мл , изписаха ни след 4 дни и започнах да давам 60 мл Аптамил първият ден добре хранеше се на 3 часа, но от снощи след хранене не спира да плаче нервничи и сякаш търси още щом и предложа залагалка я тегли много силно дори пробвах и с водичка и започва да пие доста енергично . Изпива си цялото мляко до капка . Дали може да направя по голяма доза от 60 и да видя колко ще изпие, притеснявам се от това да не я прехраня?

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте!
От начало и аз хранех бебо по съвет на акушерките в родилното, не знам от къде е това, но то си оставяше гладно от 50-те мл. След изписване 10 дена някъде бебо си вървеше на 60-80 мл. Няма как реално да поеме количеството на + 10 мл. и се водех, по това колко изпива. След месец на преглед при педиатър ме посъветва да храня бебо на поискване, което си улеснява нещата.
За съвет капки Colief, аз вземах по-евтино от сайта им, и на края от събраните опаковки изпращат подарък. (Вижте как в сайта им.)

Общи условия

Активация на акаунт