Биг Брадър 3 - 11-та част

  • 16 804
  • 511
  •   1
Отговори
# 435
  • в къщи
  • Мнения: 467
Доволна съм(от изгонването)-ще спя спокойно тая вечер Laughing

# 436
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
...Ама сега ще влизат ли нови хора или ДА!!!!!!!!!!???????? Айде вече му е време!! Малко свежест, че всяка вечер заспивам на фотьойла, докато ги гледам.. скукааа

# 437
  • Мнения: 96
еееееее направо полудях от щастие като чух че Пеньо и Надежда си тръгват. Браво но ББ  smile3501

# 438
  • Мнения: 835
Малко съжалявам, че останаха двете тризначки, но и това е добър вариант поне една да е аут.

# 439
  • Мнения: 1 100
...Ама сега ще влизат ли нови хора или ДА!!!!!!!!!!???????? Айде вече му е време!! Малко свежест, че всяка вечер заспивам на фотьойла, докато ги гледам.. скукааа

Кате, наистина ли влизат нови хора? Къде го чу? Да не ти се е присънило  Joy

# 440
  • Мнения: 3 835
Ами, остават 2-3 седмици. Няма за кога да влизат.

# 441
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Пеньо нямаше нито един посрещач - нито близък, нито роднина, за разлика от Надето. Кофти ситуация, но той сам си го направи!   Naughty
Не очаквах такъв висок процент за двете грации!

# 442
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Отрязаха едната глава на триглавия змей!!  Twisted Evil

# 443
  • Мнения: 4 473
Не ви чета темите за ББ, просто защото не ми е възможно Crazy. Включвам се само да споделя радостта си, че това същество Sick с родилно име Пеньо най-после беше изгонено от къщата.  Party Party Party Честито да ни е! Grinning

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 09:26 от strelche®

# 444
  • Мнения: 7 186
Наздраве! Drunk  newsm36 Hands Clap newsm35

Пенята.... smile3560

# 445
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Екстра!  Grinning

# 446
  • Мнения: 2 498
УРА dance!!!!
Съществото ТО е вън....

Lady, наздраве!!! cheers

# 447
  • Мнения: 270
... много ми е жал за нея,защото той наистина е болен,а ВВ направи така цяла България да го види и да се посмее...
     И от какво е болен? Освен болните амбиции, де...

mixture, за кого ти е жал и кой от какво е болен?
иначе и аз се радвам, че Пената излезе, ама сега като види какво го очаква навън....не бляскава кариера, а оплюване....май пак ми предизвика съжалението...

# 448
  • Мнения: 1 149
Честито мацки ама Пеня няма ли да гостува на "Голямата уста"-тази вечер

# 449
  • Мнения: 3 504
Пеньо нямаше нито един посрещач - нито близък, нито роднина, за разлика от Надето. Кофти ситуация, но той сам си го направи!   Naughty
Не очаквах такъв висок процент за двете грации!


Напълно съм съгласна! Аз също бях много щастлива, когато Ники Кънчев съобщи:  hahahaПеньо и Надежда, това сте вие... кеф, густо майнаааа Laughing Joy

Мисля, че тези които излизат гостуват в Четвъртък в Голямата уста.

Общи условия

Активация на акаунт