Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-18 тема

  • 28 276
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 659
Привет в почти новия ден, Злати!



Минавам набързо...

Скрит текст:
Ще ставам рано...





















Спокойна нощ!

# 121
  • Мнения: 41 761
Добър ден!



Кате HugHeart
Скрит текст:
Окъснях...Вчера следобед нали водихме ММ на контролен преглед.Добре е откъм движение.Понеже не се храни отслабна и няма сила за да върви.Имахме запазен час за гастроендокринолог.Доста почакахме докато слезе доцента от отделението.Реши да го приеме,но нямаше свободни места.По-късно ми се обади по тел.,днес сутринта да го заведем.Понеже синът беше нощна смяна сутринта спа 2 часа и дойде да ни вземе.Пак чакахме докато го приемат.Преди малко синът ме върна у дома.















Хубав и лек следобед!

# 122
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 659
Привет в новия слънчев ден, Злати!



Днес почиваме...

Скрит текст:
Учениците ни са на поредната матура. Утре очаквам приятели на големия ми племенник да разтоварят мебели от стария апартамент на сестра ми. Не знам къде ще ги прибера. Ще трябва и да ги нахраня. Спокойствие няма...



Скрит текст:
#TubaBüyüküstün #HelloTürkiye #Dior
Туба для журнала HELLO с коллекцией от Dior/2021г/



















Лек ден!

# 123
  • Мнения: 41 761
Здравей,Кате HugHeart!



Вчера нашата красавица ни пусна нова снимка в ИГ си...Heart ExlHands Plus1




Нали ДиК започва в САЩ...Телемундо са пуснали инфо,че Туба е ПДВ за Уницеф....




🆕  Nature Zap L'OFFICIEL Türkiye Nature Fire


🆕 За кадър Yakamoz S-245 от режисьора Умут Арал...




Желая ти ползотворен и лек ден!

# 124
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 659
Привет, Злати!



Благодаря ти за прекрасните снимки на Туба и Къванч!

Скрит текст:
Очаквам хората, които ще дойдат да донесат мебелите от София. Първо ще минат през Шумен при малката ми дъщеря да разтоварят някои от тях и после при мен. Къде ще ги прибирам, не знам.



Скрит текст:
#TubaBüyüküstün
Туба в Париже с поклонником..
Он подписал: «Ждущий дервиш достиг цели»





















Ползотворен ден!

# 125
  • Мнения: 41 761
Здравей,Кате HugHeart!



Скрит текст:

Благодаря за новата снимка на Туба с фен направена в метрото на Париж.
Най-после това момче е постигнало мечтата си за снимка с Туба!







 







Лек и спокоен почивен ден!

# 126
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 659
Добър ден, Злати!



Благодаря за споделеното!

Скрит текст:
Утре сме на работа - матурата мина, но моят кабинет е запечатан и не мога да си взема носиите от гардероба. При нас всичко е в последния момент... Да видим как ще се справят моите ученици. Танцът е съвсем кратък и елементарен...













Скрит текст:
#TubaBüyüküstün
Туба для журнала Marie Clair Turkey/2018г/











Прекрасен слънчев ден ти желая!

# 127
  • Мнения: 41 761
Следобеден привет,Кате Hug!



Скрит текст:
Сутринта писах в др. теми,но тук нямаше пост и напуснах форума.Пазарувах от близкия хранителен магазин и после излязох.Ходих в мола,където лятото се срещахме с теб.Търсех си хубав сандал,но не ми харесаха.Други пък са много скъпи.Прибрах се преди малко.















Приятен следобед!

# 128
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 659
Привет по нощите, Злати!



Пиша сега, защото рано утре

Скрит текст:
ще посетя ЛЛ, за да взема направление за очен лекар. Прегледът ще е на 25-ти. Имам дискомфорт в дясното ми око... и то от доста време... После ще отида в училище рано, за да проведа последна репетиция (по повод 24-ти май) на моите "спънати" ученици. Ще гладя носии и ще ги обличам... Бая ще се попотя...






Скрит текст:
#TubaBüyüküstün
Свобода от навязанных правил, свобода выбирать как жить - самая сладкая из свобод..















Лека нощ! Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 41 761
Добро утро в понеделник!



Кате HugRevolving Hearts
Скрит текст:
Дано всичко е наред с окото.Днес ММ трябва да го изпишат от болницата-отдел гастроендокринология.При посещението в събота разбрахме,че има проблем в аортата към сърцето.Появил се е малък тромб или е нещо др.Днес сутринта ще се разбере при нов преглед.Ще се реши дали ще го местят в кардиологията или ще го изпишат за по-късен етап.Проблемите не спират със здравето на съпруга ми.





🆕 Нова статия от арабите....






Скрит текст:
🆕Новая статья от арабов
Лучшая женская звезда Турции!

Турчанка Туба Бюйюкюстюн ждет презентации своих последних драматических проектов "Другое я" на экране глобальной платформы Netflix в течение ближайшего периода, после успеха ее первого проекта на экране платформы сериала "Османский ренессанс", в котором она появилась в роли матери Султан Мехмет Завоеватель, где была почетным гостем в рамках событий сериала, и, согласно одному из турецких сайтов, ее работа через экран платформы вошла в число 12 лучших работ Турции через Netflix, где также показывает сериал "Черная любовь", представленный с Энгин Акюрек годами назад.
Звезда
Один из турецких журналов под названием Turlll опубликовал статьи о 20 лучших звездах Турции ТубаБюйюкюстюн, героине "20 минут", первое место, где они описали ее как самую известную и красивую в Турции на данный момент; она талантлива и обаятельна, а также мать близнецов Топрак и Майя, статья, которая была широко
Любовь закончилась
Туба заявила в своем последнем интервью американскому журналу, когда ее спросили о любви, сказав, что она не знает, где сейчас любовь, чтобы опровергнуть любые слухи об ее отношениях, которые некоторые турецкие СМИ распространили за прошедший период.





Безпроблемен ден и спокойна седмица ти желая!

# 130
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 659
Привет по нощите, Злати!



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА БЪЛГАРСКАТА ПРОСВЕТА И КУЛТУРА И НА СЛАВЯНСКАТА ПИСМЕНОСТ!


Моят и твоят празник!



Скрит текст:
#TubaBüyüküstün
Грамм собственного опыта, стоит дороже чужих наставлений..





















Прекрасна Туба!







Прекрасни Туба и Къванч!

Лека нощ!

# 131
  • Мнения: 41 761
Добро утро!





Честит 24 май-Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост!

Кате,честит празник и на теб,мила! Revolving HeartsFlowers TulipFlowers Rose
Продължавай да бъдеш все така всеотдайна в работата си! Kissing Heart


https://youtu.be/7GrwzkTpbFk









Скрит текст:
🆕 Умут Арал:
" Почти год назад мы завершили съемки "Yakamoz S-245". Это было незабываемым сотрудничеством и командной работой. Спасибо всем кто посмотрел! Если вы еще не видели его, он транслируется на Netflix по всему миру. Вот подарочный набор воспоминаний для вас. "

Уже на Netflix ❗❗❗





Желая ти незабравим празник!

# 132
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 659
Привет, Злати!



Благодаря за поздравите по повод 24-ти май! И аз ти благодаря!

Минавам набързо... пак...

Скрит текст:
По обяд ще пътувам към Търговище на очен лекар. Чакам и Еконт, имам две пратки.

















Прекрасна Туба и прекрасен Къванч!

Лек ден!

# 133
  • Мнения: 41 761
Привет,Кате Hug! Revolving Hearts



Скрит текст:
Сутринта имах излизане и не дочаках поста ти.Ходих по детските магазини да видя за летни дрешки на внуците.В петък дъщерята ще идват да пазаруват и за това да знаят къде какво има.След обяд пък ходих до ЛЛ за да изпишат рецепта с намаление на лекарство за разреждане на кръвта на ММ.Прибрах се преди малко.
Пиши ми утре какво ти казаха при прегледа на очите.



Усту Демирел ще изпълни ролята на  майката на Ада, а Елиф Куртаран- на малката Ада.


Актьорите от ''Другата Аз''










Спокоен следобед ти желая!

# 134
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 659
Добра почти вечер, Злати!



Благодаря за споделеното! Извинявай, че не пуснах пост!

Скрит текст:
От снощи имах проблем с компютъра. Не можах да го актуализирам. Оставих го да си почине и пак не се получи. Оставих го и тръгнах на работа. Преди малко се прибрах и пак опитах. Взе, че се получи. Чак сега успях да пиша.










Скрит текст:
#TubaBüyüküstün
Хорошая книга не выдаёт всех своих секретов с первого прочтения..













Скрит текст:
#TubaBüyüküstün
Туба вернулась из Парижа и встретилась с друзьями в Кадыкёй..

















Скрит текст:
#TubaBüyüküstün #RiseofEmpiresOttoman #MaraHatun #Netflix
Мара Хатун..

Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт