Русе

  • 31 303
  • 312
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 11 880
Мерси, не съм знаела ще разуча Simple Smile .

# 121
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Здравейте, някой да знае фирма за откриване на течове с термокамера.
 

# 122
  • Мнения: 35 165
Вамекс?

# 123
  • Мнения: 988
Млекомат има и на американското пазарче.

# 124
  • Русе
  • Мнения: 7 079
Млекомат има и на американското пазарче.
А къде точно се намира и чие е млякото?

# 125
  • Русе
  • Мнения: 408
И на пазарчето на товарна гара има.
Млекомат има и на американското пазарче.
А къде точно се намира и чие е млякото?

# 126
  • Русе
  • Мнения: 11 924
И на пазарчето на товарна гара има.
То е същото като на блок Средец - на Ново село. Не се заквасва.

# 127
  • Мнения: 988
Млекомат има и на американското пазарче.
А къде точно се намира и чие е млякото?
Не съм запомнила чие е. Но съм заквасвала от това мляко и редовно вземам.
Ако се подходи от към "Буров" се намира от ляво, преди промеждутъка на тарабите със зеленчуци, през който се излиза в градинката с люлки. Почти срещу второто магазинче за хранителни стоки.

# 128
  • Русе
  • Мнения: 408
Имайте в предвид, че в различните сезонимлякотоеразлично. Многозависикаквоядат животните.
И на пазарчето на товарна гара има.
То е същото като на блок Средец - на Ново село. Не се заквасва.

# 129
  • Русе
  • Мнения: 7 079
Ходих в обедната почивка до Американското пазарче. На ферма Николов е млякото.

# 130
  • Мнения: 35 165
И аз тази вечер взех от там. Сега го подваряване . То било лесно да се борави с тази машинка Wink ако ни хареса, ще вземам от там, че е близо до работа

# 131
  • Мнения: 925
Здравейте! Да попитам дали сте запознати дали може да се "ремонтира" дамска раница от еко кожа. Дефакто раницата взе да се лющи, а ми е любима и се чудех има ли къде да в занеса за поправка или да я изхърля? Материала е еко кожа, затова се зачудих въобще това опция ли е.

# 132
  • Русе
  • Мнения: 7 079
И аз тази вечер взех от там. Сега го подваряване . То било лесно да се борави с тази машинка Wink ако ни хареса, ще вземам от там, че е близо до работа
Пийк, как е млякото? И аз не знам как се борави с млекомат Blush До сега все от производители съм си вземала, или от магазина. И от пазара няколко пъти, но там ти го пълни човек. И като казах, се сетих защо спрях да вземам от там. Защото бутилките им не са точно по литър или два.
Тенджерата ми е разграфена и винаги като съм вземала от производители с моя бутилка млякото е точно 1 литър/2 литра. От пазара винаги беше по-малко. А веднъж жената говореше по телефона,. Беше и заета едната ръка да държи телефона и като пълнила, стиснала бутилката. Като го отворих вкъщи да го варя още по-малко беше.

# 133
  • Мнения: 35 165
Много е хубаво!
Бях изключително скептично настроена. Много ми хареса! Вече редовно ще вземам от там на път за вкъщи. Отигох към 19ч онзи ден и беше отворено. Не знам с какво работно време е.

# 134
  • UK
  • Мнения: 4 311
Здравейте, редактирам. Моля, ако може някой  да ми препоръча хирург-онколог за първоначална консултация в Русе и въобще насоки за кабинети, болници, къде да отидем и какво да направим. Моята баба на 87 разви, най-вероятно злокачествен, рак на гърдата. Отзивите за специалистите в Русе са много смесени, да не кажа негативни. Благодаря.

Последна редакция: ср, 18 яну 2023, 22:22 от dejie

Общи условия

Активация на акаунт