90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIV

  • 27 572
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 614
Майката на Емили е много красива. Отива й бялата коса. Като от приказките е.

Мохамед ме подразни. Очаквал закуска. Той си мисли, че ще го гледа като майка му. Ийв си е взела второ дете. Но не одобрявам напълно това той да гледа детето й. Хубаво е да й помогне, защото тя каза, че няма възможност за детегледачка, но да гледаш дете си е отговорност, а още повече със специални потребности. Бързо ще му омръзне тази ситуация.

Ариела малко я удари реалността. Свикнала е колко години да обикаля държавите и да я издържат, но сега ще се наложи да поработи. Още повече, че както се коментира тук, родителите й са затънали в дългове.

Билял ми е леко тираничен. Ще си покаже нрава в следващият епизод. Няма смисъл Шейда да си губи времето с него. На 37 е, тя иска деца, което е нормално, а той май няма такива планове. Да бяга бързо от тази златна клетка.

# 676
  • Мнения: 36 484
Емили има и сестра, която също изглежда по-добре от нея:

# 677
  • Мнения: 3 614
Да, сестра й е по-хубава. Малко прилича на майка си, но от трите жени, майката е най-красива, въпреки годините и белите коси.

# 678
  • Мнения: 10 992
Сега гледам Билал и Шайда, отиват на петъчен намаз и дублажистът на български каза на няколко пъти: джУма... OМГ, как може да се каже на джумА  "джУма".  На арабски, турски, азербайджански и още десетки езици "джумá" означава петък, но тази дума се знае и ползва във всички мюсюлмански страни.
Билалчо за една бройка да я свали от колата да си ходи сама, само защото го е бутнала по главата приятелски.

Джибри с розова коса и розово червило. А майка му на лунички... и с розови очила Grinning

Последна редакция: сб, 25 юни 2022, 23:31 от diziler

# 679
  • Мнения: 36 484
Изтървах вчера, ще гледам повторения Simple Smile
Майката на Джибри изглежда много интересно, като за афроамериканка.

# 680
  • Мнения: 439
Всички епизоди са качени в piratebay до 10ти епизод, който дори не е излъчен в БГ все още (ако не ви се чака).

# 681
  • Мнения: 306
На мен така и не ми стана ясно какъв му е произходът?

# 682
  • Мнения: 10 992
Дикторът му каза снощи Джибрѝ.   А на етиопеца: Биниàм Grinning
Майката на Джибри ми прилича на Ваня Костова, ама с лунички.

Мохамед прекали с изискването Ийв да не разговаря с непознати мъже. Тя викнала техник да оправи бидето, той я критикува, че тя говори с чужд мъж. Тя не е длъжна да спазва мюсюлмански закони, при все, че самата тя не е мюсюлманка и живеят в САЩ.
То и в мюсюлманските държави далеч не всички спазват тези правила, само най-религиозните. Светски настроените въобще не се вълнуват дали говориш с непознат мъж или не.
А и този убавец е в НЕЙНИЯ дом, не тя в неговия. И нямат брак, не са и съпрузи. Тя го издържа. Пръдльото не плаща наем, иска тя да му направи закуска преди да иде на работа... абе алооуу

# 683
  • Мнения: 36 484
Джибри наистина е с удаление на последната буква. Поне така му казват Миона и майка му. А той иначе май се казва Джибрил (версия на Габриел).
Майка му е наполовина бяла, а за истинския му баща не знаем, защото с майката са се разделили, когато той е бил малък.

# 684
  • Мнения: 306
Тя си е направо бяла, а бащата ли е със сръбски корени?

# 685
  • Sofia
  • Мнения: 26 379











Последна редакция: пн, 27 юни 2022, 22:48 от Doli

# 686
  • Мнения: 36 484
Не, той няма сръбски корени, просто приятелите му са сърби и заради тях е ходил много пъти в Сърбия и е научил езика.

# 687
  • Мнения: 10 992
Е значи си е Джибрѝ. За Биниам не знам. Ама за djuma със сигурност е на последната сричка. Миона е меркантилна балканска кифла. Иска 3 сватби, една в прерията в тесен кръг, една в Ниш и една голяма когато се преместят в някой голям град. Доообре.

А снощи от 22 до 24 ч. даваха епизод за Кенет и Армандо

# 688
  • Мнения: 36 484
В нов анонс на Дневници, Зиед казва на Ребека, че иска да живеят в Тунис (по-скоро предлага). Очаквах нещо такова, честно казано. Той ми изглежда пасивен, аз самата съм пасивна и не бих си направила труда да започвам отначало, ако всичко ми е осигурено (или ако поне донякъде ми е осигурено).
Този кадър на Ребека малко ме стресна - сега знаем, защо всичките й снимки са фронтални:


Снимки на майката на Емили, като млада:



Прилича на кино звезда!

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 07:10 от pppqqq

# 689

Общи условия

Активация на акаунт