Сполучливи имитации на маркови парфюми - 43

  • 57 802
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 949
Винаги съм го избягвала, защото си мислех, че има анасон 🙄🙄🙄

# 436
  • Мнения: 92
Момичета, от арабските парфюми дали някой наподобява Бакара руж, трябва ми за подарък за мъж и много бих се радвала да ме насочите. В момента ползвам същия на Сан Сиро и върху моята кожа е много мек и топъл,излъчва се много приятно. Имала съм и на Мартинез,но беше по-тежък и задушлив

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 421
Розата в Tresor in love е много фина и елегантна, но не е доминираща. По-скоро е плодов аромат, но не компотест и розата го прави да звучи по-зрял. Според мен е лесен аромат, който заслужава да се погледне. Рядко виждам да се говори за него, а в момента се завръща интереса към роднината му Midnight rose. В този розата вече е ясно изразена плюс малини, но не си го спомням напълно.

# 438
  • Пловдив
  • Мнения: 1 437
Здравейте.Бях чела, че Afnan Violet Bouquet прилича на Бакара Руж.Честно казано този парфюм не ме интересува и не знам унисекс ли е или има дамска и мъжка версия.

# 439
  • Deutschland
  • Мнения: 5 438
Не знам дали в Уоманити има анасон, в моя се усеща зелен лимон само. На Рефан версията. Писала съм и преди, че вероятно са ми наляли нещо друго.
Тези дни доизразходвах Модерната муза на Рефан, не е лош. Цветен парфюм според носа ми, но не толкова тежък като Наркотичните цветя.
Имам остатъци от Лалето, ще го нося тези дни. Всички други в наличност са зимни и тежки.

# 440
  • BG-DE
  • Мнения: 5 074
Няма анасон в Уоманити, нито в оригинала нито в имитациите, смокини със солена нотка е основно. Това ми е най-любимия летен аромат 🥰 версията на Рефан е много добра ще е жалко ако я спрат.

# 441
  • Мнения: 1 858
Момичета, от арабските парфюми дали някой наподобява Бакара руж, трябва ми за подарък за мъж и много бих се радвала да ме насочите. В момента ползвам същия на Сан Сиро и върху моята кожа е много мек и топъл,излъчва се много приятно. Имала съм и на Мартинез,но беше по-тежък и задушлив

Lattafa Ani abieh ruge

# 442
  • Мнения: 949
Значи може би ще го пробвам. Аз съм голяма бяла птица, да избягвам парфюм без дори да си направя труда да му видя пирамидата 😁😁😁

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Розата в Tresor in love е много фина и елегантна, но не е доминираща. По-скоро е плодов аромат, но не компотест и розата го прави да звучи по-зрял. Според мен е лесен аромат, който заслужава да се погледне. Рядко виждам да се говори за него, а в момента се завръща интереса към роднината му Midnight rose. В този розата вече е ясно изразена плюс малини, но не си го спомням напълно.
Нали съм си муня,не знаех,че Tresor in love имат имитация от Рефан.
Имам на Баргело,почти е свършило вече шишенцето и го пазя като съкровище.
Сега да видим в Бургас имат ли го някъде...

Друга марка имитира ли го?
Заг не,Аристеа и Мартин Лион май също не ..

# 444
  • Мнения: 1 917
Уоманити на Заг е в пъти по-добър според мен.. Смокиня и после преминава в сладка кокосова Пиня колада. На Рефан е доста по-остър. Но на Рефан Императрицата е много хубав плодов летен-с круша

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И аз колкото и да плюя Рефан,си купих пак тяхната императрица.
На мен ми мирише на праскова,тук четох,че на диня също оприличават аромата.
Плодов е,но е много приятен.

И Angel Nova Refan много ми хареса.

# 446
  • Мнения: 32
Вчера помирисах Tom Ford Rose D`amalfi и много ми хареса. Дано скоро му направят имитация.

# 447
  • София
  • Мнения: 485
Днес съм с French Lime Leaves-Jenny Glow. На мен той стои в посока на Лалето. Лалето ми е зелен, свеж и цветен - някъде четох че е "Сапунено Лале" и при мен е точно такова. А French Lime Leaves ми носи същото усещане, но на сапунена липа с малко мед.Сега много ми харесва, но в горещините миналото лято ми беше малко тежък. Ще видя сега как ще ми понесе след вируса. Мисля, че ми се промени усещането за ароматите...или откакто съм тук започнах да ги опознавам и оценявам по различен начин. Изглежда харесвам и Ревен в ароматите - зеленото в La tulip и Aura. Опознах много прекрасни аромати благодарение на вас, момичета.Благодаря на всички.

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 421
mariqivanova799, наливала съм го от Рефан в Братя Миладинови, но беше преди доста време. Мисля, че го има в Рефан, който е на Богориди в началото.

# 449
  • Мнения: 22
Поръчах Santal Royal от Martinez
По описанието видях че е черният.

Ако някой има опит с него да сподели...
Защото това за мен не е Santal Royal.
Усещам го като одеколон.
А оригинала е съвсем различен.
На дреха също не е траен.
 Baccarat под кое име е в Limited edition на Refan?

И някой друг питаше за Сантал роял, пробвайте на Гиза. Не е баш 1:1, но се доближава на 90-95%, една идея по-сладък е сякаш. Направен е обаче много добре и е мега траен (като оригинала), препоръчвам на спрей. Иначе не съм открила сред имитациите абсолютно точно копие, за мен оригиналът е неповторим и бих си го купила...

 Само се колебая между Гиза и Заг Зодиак?
Кое по-добро
Благодаря за отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт