Мама вече не се клатушка, а малко СЕПТЕМВРИйче в ръцете си гушка!

  • 5 326
  • 181
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 725
Моето не е прието на ясла. Имаме вече и бебе на 3м и ги гледам двамата. С биберона няколко пъти го махахме, но за по-лесно му го връщахме до онзи ден. Сам си го изхвърли в боклука, защото беше вече скъсан и не ставаше за смучене. От тогава няма проблеми. Пита и сам си отговаря къде е и до там...

# 181
  • Мнения: 151
Дъщеря ми ходи на ясла, но е при кумата и проблеми в началото нямаше. По едно време сутрин почваше да плаче, когато видеше, че не е тя, но беше за кратко.
  Залъгалката я ползваше винаги само за заспиване. Пробвах от раз да я махна, но  направо в истерия. Това е моя начин за премахването й, като нямаше никакви драми: първо започнах с нож да я цепя по дължината. След като беше вече буквално разцепена на две части, продължих, но вече я режех надолу. Когато почти нямаше нищо останало от нея, тя сама спря да си я иска. Отне ми около месец, но не съжалявам. Винаги я режех, преди обедния й сън, защото тогава заспива много бързо. Имало е случай, в които 2- 3 дена не съм я рязала, за да не е много бърза промяната. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт