КГБ = Клуб на Готините Баби - 208

  • 45 252
  • 744
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 16 027
Фло, ние ги преборихме.
Но Мрънличка още е болничка - нос, гърло и всички екстри.
А как се съпротивлява докато я държим за да може майка и да дръпне сополака. 3 души не можем да удържим едно 6 кг. бебе - мята се, дере, вика....

# 241
  • Мнения: 8 767
Бабина душичка!!!Бързо да оздравява!
  Приятно изкарване , момичета!

# 242
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
Айша, припомни ми Анжела като малка. Помните в какви истерии изпадаше при инжекция Joy
Три жени не можехме да я удържим! А после дори ме мразеше Joy Дано Мрънличка не стане като нея! И бързо да ОЗДРАВЯВА!

# 243
  • София
  • Мнения: 8 375
Сядам за малко на раздумка при вас.
От снощи си имаме три момичета. Пристигнаха в 23.55.Щерката е на лекции, а внучките дойдоха да си видят ремонтираните стаи. Одобриха си цветовете. Трети път няма да боядисваме. А и майстора го схвана кръста, та сега го мажа с разни мазила. Децата бяха си поръчали черешки, розови домати, сирене, кашкавал. Тези неща в България били по-хубави отколкото при тях. Дядо им купи по килограм череши от три различни места и всичките се оказаха безвкусни и несладки. Сутринта компенсирах с палачинки. Simple Smile. После имахме разходка до Университета, до Националната библиотека и паметника на Кирил и Методий. Срещнахме се в метрото и с АЙША. След обяд ходихме до кабинета, имаха дребни ремонти. Сега са на разходка с приятелки, а аз релаксирам.
Приятна вечер на всички ви. Прегръдки. Hug

# 244
  • Мнения: 1 029
Със сигурност ще е много весело в Панагюрище, но аз няма да съм там Sad Първите две седмици на юни ще се гледаме с внучката, а после ще ходи в Добрич при другите баба и дядо.
М'ичета, за пореден път се убеждавам колко е вярно никога да не казва човек "никога". Нали ви споделих, че с ММ решихме да не прекаляваме със селската работа. Да, ама - нъцки. Снаха ми, на брат ми жената, падна и лошо се нарани, няма как да се справят с голяма градина и познайте къде отидоха 50 корена домати от техния разсад. Оф, само като пиша за това и се изпотявам
Само здраве да е, ще се справим. Няма да се излагаме, я!!!!
Сладки сънища ви желая!

# 245
  • Мнения: 1 082

Добро утро милички! Имаме си рожденичка!
   Мая бъди здрава и всеки твой ден да е изпълнен с положителни емоции!

# 246
  • Мнения: 8 767
Честит празник!

# 247
  • Мнения: 7 386
Честит рожден ден,Мая!Здраве,късмет и много спокойни години с любимите ти хора и приятели!Весел празник!

                       Промениха датата на концерта ,но...аз вече се бях отказала от Панагюрище и свикнах с мисълта,че няма да ходя.

# 248
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
Побуут!
Днес Галена ми взела час за преглед при същия доктор за 15 юни. Та съм в чуденка. Мисля, че първо трябва да е прегледът, после ехокардиографията. Какво ще ми преглежда след нея?! И то 5 дена по - късно!
И все се каня да питам тези, които минаха Ковида. Кога ви се върна мириса? Питам от името на щерката, че тя още няма.

# 249
  • Мнения: 7 386
Яне,на кардиолог е по-добре да имаш ехокардиографията.Ако нямаш обикновено ти се прави в кабинета от него.

# 250
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
Диде, ама то е при един и същи доктор!

# 251
  • София
  • Мнения: 16 027
Янке,  като се видите с д-ра първия път му спомени за часа.
За ароматите аз и до сега не винаги усещам. Това след голямата кашлица февруари 2020. Тогава още не изследваха за К 19, та не знам карала ли съм....
Пак започва до ме боли гърло, възразявам!
Утре ни помислете с добро, моля. Не обичам стискането на палци - да не ни стигнат късмета.

# 252
  • Мнения: 7 386
Диде, ама то е при един и същи доктор!
                Янче,ако си с направление имаш право и на контролен преглед та може Галена това да си е помислила и да ти е запазила час.
                Айша,утре мисля с добро,с по-добро и с най-добро за вас!Да ви се сбъдне това,което искате! Flowers Four Leaf Clover

# 253
  • Мнения: 1 998
Добро утроооо!

Днес нашата Жабка е рожденичкааа!
Честита да си Жабчи!
Най-хубавите работи да ти се случват!
Весел празник и наздраве!!!🍀🌸🌺🎈🎈🎂🥃🥃

# 254
  • София
  • Мнения: 1 529

Честит рожден ден Жабче!

Днес Михаела трябваше да има тържество за завършване на предучилищна...
Скарлатина...
Айша дано стане по най добрия начин.

Общи условия

Активация на акаунт