Звездни компромати - Май'22

  • 240 579
  • 2 297
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 8 765
Ще се разплача от умиление! Ирини!
Скрит текст:




Месечков и семейство

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 21:43 от alethea

# 1 336
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Месечков коса ли си е присадил? Голяма промяна във виншния му вид.

# 1 337
  • Мнения: 2 937
Месечков коса ли си е присадил? Голяма промяна във виншния му вид.
. Цяло щъркелово гнездо.

# 1 338
  • Мнения: 4 062
Малко със закъснение да добавя тази снимка на Кейт и Том Круз
Представям си, че в този момент си мисли :"Боже, Том Круз ме държи за ръката"
Скрит текст:

# 1 339
  • Мнения: 11 693
Или по-скоро "б.х м.... му, сега с коя ръка да си повдигна фустата, дано не падна" 😂😂😂

# 1 340
  • Мнения: 35 129
Направо да се оляли с тия прически на червения килим. Сигурно 80% са така зализани, че се вижда пътя им - Ева, Кейт

# 1 341
  • Мнения: 10 266
Кейт сякаш още по-състерена ми се вижда. Скоро не я бях виждала никъде по снимки...Май е и по-слаба и от там идва.

# 1 342
  • Мнения: 18 590
Всичките кралици и  наследници ми изглеждат по-възрастни, поне в лице, не знам каква тежест носят път те, за политиците на власт е правило, остаряват бързо.
 Но за наливане, на Кейт , със критическата ще се налее и тя. Има време ,нека се поноси слаба, да не и тежи. ще налее  и бузи и всичко. Пари дават пората да отслабнат.

# 1 343
  • гр.София
  • Мнения: 210
Плюс това може да не са били там заради бременност, а заради гъбички или халамидий. В този случай и партньорите трябва да се лекуват..
. Simple Smile
Ми както са казали хората "Майтап на гол г*з не става". Факт е, че ако чака бебе от първия срещнат м@нгал в първия месец след Блажко=> това си е дъно. Благой поне я замени с по-млада и в пъти по-заможна наследница на спа велинградски богаташ. Та за натриване на носове едва ли може да се говори. Златка просто си е падение.
Щом Блажко е оправдан, че ПОНЕ я е заменил с по-млада и по-богата и тя е невинна,  сори...и нейния е по-млад и в пъти по-богат. Изпълнено е условието!
Беше си на преглед за бебе, там са женските консултации, и влезнаха двамата заедно в кабинета...

# 1 344
# 1 345
  • Мнения: X
Тя преди години не беше ли идвала по един повод, дето не е за хвалене. Поръчана от някой.

# 1 346
  • Мнения: 7 710
Hilary Duff
Скрит текст:



# 1 347
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 352
Ще се разплача от умиление! Ирини!
Скрит текст:




Месечков и семейство



Страхотна е Иринка ,супер добре изглежда,свежа ,доволна и щастлива ! Харесвам я много!

# 1 348
  • Мнения: 4 062
Само не разбрах защо е откраднала очилата на Хари Потър?

# 1 349
  • Мнения: 8 765
Е, как!!!!

За да ,, изглежда супер добре, свежа,  доволна и щастлива””! Bowtie

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 11:06 от alethea

Общи условия

Активация на акаунт