Модни консултации (Май, 2022) - 66

  • 58 967
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 990
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
BadKarma,красиви са.Simple Smile

# 991
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Агент, много ме забавлява обяснението ти Grinning Ще разкажа определено.
Grinning Аз лично много обичам ситуации в които се наблюдават т.нар. от мен "cultural discrepancies" - това е сблъсък на култури или субкултури, но погледнат през много иронична и позитивна призма Grinning Да се чете забавлява ме страхотно!

Не спомена от кой край на необятната Азия ще е твоята част от сватбеното posse и разбира се, ще има различия дори в рамките на една националност базирани основно на социо-икономически would be status Wink  Но азиатска ли е ще е екзотична в нашите очи. По-по-най екзотични за мен са не китайските, а индийските и тибетските сватби - помня как ревнах като получихме първата си покана за сватба в Мумбай и ММ се заинати . "там не стъпвам". Meчтая си някой ден да съм гост на еврейска сватба! Но най-красивите и елегантните в моите очи са иранските (персийските) сватби - там естетиката си е нашенска, а колко са им красиви и жените и мъжете! Особено жените!



PS И да не съм 100% оффтопик ще постна едно видео на любимата ми Трини "какво да облечем за сватба" за малко британско намигане по въпроса Wink

Последна редакция: вт, 31 май 2022, 15:59 от Agent Provocateur

# 992
  • Мнения: 1 646
На мен също вторите показани ми допадат повече.
Тези показани пт BadKarma също много ми харесват, но аз не бих могла да ходя на такова нещо.

Аз имам еспадрили на платформа, но платформата е доста по-лека и е около 7см и са ми удобни за ходене.
Харесват ми като цяло, мисля още да си взема, но наистина трябва да се внимава, защото има шанс ако са тежки и неудобни да не е много приятно за крака 😀

# 993
  • Мнения: 13 564
Скрит текст:
Момичета,чудя се между тези два модела.



Първите сякаш ми изглеждат по-удобни.Но ме спира черния цвят.Вторите са интересен модел и цвета определено е летен и върви със всичко.
Скъсала съм едни от носене като черните преди години, бяха невероятно удобни, но с по-тясна каишка, тази е по-широка и зависи как ще пасне на крака. Когато няма закопчаване  и не можеш да регулираш зависи как ще ти пасне обувката.
Eспадрили много нося, когато купувам основно гледам да са леки и с добра извивка.

Нещо съм си променила вкуса, защото напоследък се оказа, че си купувам все по-груби обувки и сандали. Последно купих едни  сандали на платформа на Patricia Miller, които не можах да повярвам колко са леки и удобни като ги пробвах, въпреки грубоватия им вид.
Не можах да ги намеря онлайн, но това е подметката, оказа се много удобна


А такова подобно сабо съм носила в студентските си години от дърво, сега не мога да си представя как съм ходила тогава с него.

# 994
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Докато не се опита на собствения крак за нито една обувка не може да се гарантира удобство... показвам едни от най-удобните чехли, които имам и които 90% от приятелките дори не биха опитали.

# 995
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
kalisrta
В общи линии в по баровските квартали  предпочитат затворени обувки или такива с отворена пета или изрязани отстрани..
Но там и у дома ходят с обувки.
По принцип при визита в чужд дом също никой не се събува.


Вероятно защото в жегите краката отичат  в градски условия лятото  предимно сникърси , кецове., гуменки .
Сандали на ток  при излизане в края на седмицата или с повод.
По центъра има много туристи , там може да се види всичко.

От 20 години имам дрес код "затворена обувка" и не помня от кога не съм купувала сандали.
"Заразила " съм и дъщеря ми.
Всяко лято в България мама и купуваше  и ми я изпращаше с  нови сандали, но щом  малката влезеше  в къщи, поредните сандали  изпадаха в немилост.
Сега на дипломирането(тук няма балове) си избра  обувки  нюд  широк ток(4 или 5 см) и отворена пета .
Повечето от девойките на церемонията бяха със сандали с широк ток и дебела подметка  , имаше и стилето, но по малко.
Не липсваха и сникърси и кецове сред дамската част.
И понеже тук  си нямаме балове  ,  след церемонията минахме през къщи да сложим сникърси и отидохме да го полеем в рваторант в старинната част на града.
В общи линии така бяха обути всички останали в ресторанта.

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 00:39 от sl

# 996
  • Мнения: 13 564
Тези съм си харесала сега, но не мога да ги намеря с доставка до България.

# 997
  • Мнения: 1 646
Зари много са симпатични

Тези които имам сега:


А днес минах и набелязах няколко, всичките изглеждаха много удобни, но нямах време да пробвам



# 998
  • Мнения: X
Докато не се опита на собствения крак за нито една обувка не може да се гарантира удобство... показвам едни от най-удобните чехли, които имам и които 90% от приятелките дори не биха опитали.


Ooo, тези са мнооого хубави! Виждам едно М долу, но не много повече, да не са на Майкъл Корс? Макар че може и си ги купувала отдавна и вече ги няма, де. Но определено страшно много ми допадат!

На мен пък днес нещо ми стана и тръгнах да търся елегантни балерини, в цвят бордо/тъмно червено, за предпочитане велърени, остри отпред. Ами не намирам каквото искам. Не обичам така, да ми изникне нещо в съзнанието и да не намирам такъв продукт. Често ми се случва 🤭

# 999
  • Мнения: 1 042
Здравейте, Коя рокля ви харесва повече за ежедневие?
Скрит текст:


# 1 000
  • Мнения: 29 240
Първата!

# 1 001
  • Мнения: 39 773
И двете, но на втората бих сменила колана с кожен.

# 1 002
  • Мнения: 13 564
DzhuliB, първите са класика, харесвам ги много, така се почва и после няма спиране.

# 1 003
  • Мнения: 2 447
О, Агент, била съм на еврейска сватба, там си е висша мода. Уникално изживяване беше. Как само умеят да съчетават традиции със съвременни дрехи.

Роклята и маратонките. Моля не ме цитирайте. Трябва да си набавя изчистен колан в екрю и по-широк.

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 07:41 от outnocontact

# 1 004
  • Мнения: X
Определено първата рокля! Бих носила такава по-дълга, но на моята къса коса романтичните модели не подхождат.
За сандалите - много харесвам платформи, но олекотени, или пък тип еспадрили на платформи. Миналата година си купих на намаление много удобни и леки Panama Jack като тези, но в топъл оранжево-червен нюанс.

Общи условия

Активация на акаунт