Естетични процедури за лице и тяло – 46 тема

  • 60 505
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 285

Мисля че за таково нещо става дума...

# 586
  • Мнения: 13

Мисля че за таково нещо става дума...
Да, нещо такова е. Една идея по-леко. Не се отличава нон стоп. Най-вече като съм с грим и то дълго време.

# 587
  • Мнения: X
Скрит текст:

Мисля че за таково нещо става дума...
Да, нещо такова е. Една идея по-леко. Не се отличава нон стоп. Най-вече като съм с грим и то дълго време.
Това се парира с ботокс,защото идва от мимиката,но не съм сигурна толкова навътре към носа в бузите дали слагат.Аз също правя ужасни гънки по бузите като се усмихна и затова слагам ботокс на повече точки от общоприетите за пачия крак,добре се повлиява,в момента обаче ми е отпуснал ,а имам предвид нещо и не мога да подновя и направо ми вадят очите.Сложих пак Сунекос-еми много си ми е любим и определено запълва добре,в комбинация с ботокс е още по-добре.

# 588
  • Мнения: 92
Момичета, някоя от вас да си е правила мидфейслифтинг? Или да има приятелка, позната, която да се е оперирала?
Реших да минавам към тежката артилерия, събирам информация. Не искам да се занимавам с филъри на цената на половин операция, а не мога да се гледам в огледалото- за кратко време се получи доста серизно свличане на бузите. Та ще съм благодарна, ако някой се включи с информация от първа ръка- лекар, цена, възстановителен период….

# 589
  • Мнения: 13 072
В една от групите хвалеха Войков в Панагюрище оперира, гледах му страницата в ИС, някои резултати ми допадат, други не, вижте ако искате.

# 590
  • Мнения: 1 748
И аз съм си мислила за оперативна намеса, ама ако стане фал и ме обезобрази какво ще правя? Дайте някой линк към този доктор...

# 591
  • Мнения: 4 003
Здравейте. Не знам дали в този тема е подходящо да попитам... Ако не е, моля ориентирайте ме към коя тема да отнесла въпроса си. Трябва ми препоръчано място в Пловдив за поставяне на хиалуронова к. (или друго ако тя не е подходяща) в устните. Предварително благодаря.

# 592
  • Мнения: 483
Искам да се възползвам от промоцията на ДермаАкт, като идеята ми е запълване на бръчки на челото с филър. А съм пълен лаик в тази сфера и не разбирам нищо.  Може ли да ме ориентирате кой  филър е подходящ да избера в такъв случай?

# 593
  • Мнения: 7 822
Не се слагa филър в челото.

# 594
  • Мнения: 23 433
Не се слагa филър в челото.
Или много рядко след ботокс.

# 595
  • Мнения: 285
Момичета , Може ли да се пие алкохол след поставяне на филъри?

# 596
  • Мнения: 23 433
Не е ок.

# 597
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Защо?Алкохола пречи преди това,защото разрежда кръвта и е възможно повече кървене и хематоми.След това какъв би бил проблема?

# 598
  • Мнения: 23 433
Лекарите са ме предупреждавали.Не съм питала изрично.

# 599
  • Мнения: 7 822
на мен са ми казвали макс чаша вино първия ден, предполагам,че е превантивно, след ботокс казват, за филър нямам спомен ,не съм слагала от години.

Общи условия

Активация на акаунт