Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 76 165
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
айде и тук да споделя ноу-хау.
Горинич беше като житен бегач, съсед го наричаше НУРС (неуравляем ракетен снаряд), защото никога не знаеш къде ще побегне. а че ще бяга беше сигурно - той нямаше ниски скорости.

когато ходехме някъде на открито, където се очаква да има повече хора, винаги купувахме по един балон с хелий. връзвах му го на етикетчето на врата (от ръцете ги сваляше) и така винаги знех къде е. Wink балонът издайник се ветрееше над него и знаехме къде да го търсим.
Simple Smile следвайте ме за още съвети от личния ми житейски опит.

# 1 846
  • Мнения: 12 100
О, Бърди, прегръдка от мен. Бъди силна. Hug

# 1 847
  • Мнения: 6 273
Добре, много е идейно това с балона 😂
Фокачата ми стана уникална!С бял риган,който баба гледа,и босилек и домати,току що скъсани от градината.За пръв път правя вкъщи,но май няма да е последен 🤤
Скрит текст:

# 1 848
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Скайче, браво, браво, всяка крачка е победа, всичко ще е наред !

Бърди, Ех, Бърди ... сили ти желая Hug

Ей, като ламята Спаска съм - снощи празнувахме рождения ден до 23ч не спрях да папам,от сутринта пак и пак...
как да си подтисна глада се чудя, добре че довечера съм на спорт.

# 1 849
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
ох и за това щях да пиша.

тази питка във фрайъра стана чудна Simple Smile намалих захарта, удължих времето, но е сууупер.


https://www.youtube.com/watch?v=LU6z4GOcl8s

и тази става чудесна. на нея забравих да намаля захарта. следващия път ще е.
https://www.youtube.com/watch?v=r2LKF4l9fH4



и фокача искам сега. и сладък салам споменваше някой някъде....

направих вчера спаначена каша както бабчето ми я правеше.
Sad

Последна редакция: ср, 22 юни 2022, 12:40 от st. Dobri

# 1 850
  • Мнения: 12 100
Ренко, забрави да споделиш рецептата за фукачата. Изглежда много апетитно.

# 1 851
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
И Ренката и Добрето са мАйсторици - Бравос.

# 1 852
  • Мнения: 15 356
Най-сетне се подстригах.Бях урунгясала вече.Библиотеката няма ток,жега,бавно става,но взех три книжки.
Ренко,и за мен това не е нормален режим на дете,малко дете подчертавам.Но "мама знае най-добре".Имам познати с дете на 2,ми то не щяло да си ляга,към полунощ чак му се приспива,те вече едва гледат,ма чакат го.Наобед спи 4 часа,защото как да го събудим милото.

# 1 853
  • Мнения: 6 273
Добре,лоша си,сега и питки ми се доядоха 😒
Рецептата свалих от страница във фб.
Скрит текст:
Намалих водата на 150 мл, брашното беше на око,но на толкова вода,трябва да е към 300 гр.
Бобче,с големия до малко след 11 му година бях много строга с часа на лягане.Случвало се е ,аз да съм на работа,а с баща му да са на рд на някой роднина.И роднината ми казва,как бил много притеснен, защото наближавало 21:30,когато трябва да ляга,а те още не са се прибрали.И ми звънят да ме питат,може ли да позакъснеят малко, защото се заиграл с братовчед му,пък незнамсикво...Защото знам,как ще клепа на следващия ден,когато ще го събудя за училище,а дори и да почива,не можеше да спи до късно.

# 1 854
  • Мнения: 15 356
Леле Ренко,адмирации.11 години си спазвала режим.По площадките е пълно с 4-5-6 годишни до 22-23 лятото.Познати ми казват,как детето се кефи и що да го прибирам.Не се бъркам,за мен обаче дете на 4 няма капацитет да решава кое е най-добре за него ,но разбира се всеки сам си преценя е казал народа.

# 1 855
  • Мнения: 14 770
Всеки си гледа детето както прецени. И моето е ставало в 10:30-11... Когато е била ваканция или почивка не съм я будила на сила,а лягаше късно. Уточнявам обаче,че аз си заспивах,не я чаках. 😆 Сутрин сега почти винаги става преди мен. Като си тръгне на ДГ бързо влиза в ритъм. Това пък като малка толкова го мразех-айде,буди децата,стига са спали! И като ни събудят кво?! Не,не,не го разбирам аз. Да я събудя,ако трябва да се ходи някъде или има нещо,но без причина не будя. Малко цял живот ставаме рано,като почнеш ДГ,училище,работа..,та и почивни дни и ваканции.
Лятото пък,като е жега денем и излизаме чак в 20-21,ако не е на ДГ си я оставям до 23 спокойно. Ммда,разминават ни се тук вижданията.

# 1 856
  • София
  • Мнения: 13 589
Бърди, съжалявам.
Мързелче и Чирозче, съчувствам ви.
Аз съм изтощена от болките. Нито да легна, нито да седна. Поне разходих за малко кучето.

# 1 857
  • Мнения: 6 273
Летните ваканции е имало отклонения,но са били по-скоро инцидентни,а не ежедневно.Цербер съм, знам,но ритъма ни на живот е по-различен от на средно статистическо семейство.

# 1 858
  • Мнения: 15 356
Цербер съм и аз,привърженик съм на режим и ранно лягане ,поне до една възраст .Но съм и егоист,времето след 20.30 е само за нас и за мен.Сега е на ставане в 7.30,сън от около 12 до около 14,нощен в 20.15-20.30.

# 1 859
  • Мнения: 14 770
Ренко,няма лошо. Така си преценила,така правиш. Аз съм решила,че ми е ок да си седи като беше по-малка с нас до 23,а сутрин да си се наспим и двете до 10,вместо да станем в 7 и да киселеем. 😆

Общи условия

Активация на акаунт