Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 886
  • 598
  •   1
Отговори
# 345
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 864
Предпочитам изобщо да не бях ставала...

# 346
  • Мнения: 19 728
Добро утро! Много сте свежи днес!

# 347
  • Мнения: 8 496
Добро утро! Хич не ми се става. Искам да спя Grinning
Предпочитам изобщо да не бях ставала...
Що тъй? Всичко наред ли е?

# 348
  • На Марс
  • Мнения: 8 841
Да ви се пофала - организираме парти за децата по случай края на учебната година. 8 от 10 човека в групата питат какво да донесат за пиене на Пънча Simple Smile

Така се става легенда!

# 349
  • Мнения: 10 326
Що за безмислен въпрос? Та ти всичко пиеш

# 350
  • Мнения: 19 728
Сокче, боза, мляко с какао пие ли? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 351
  • София
  • Мнения: 11 182
Исе, съчувствам ти... И аз в 8 бях преуморена.
Много ми е активен днешния ден, до 12:30 съм навъртяла 7500 крачки, +още 1000, които телефона не е отчел Simple Smile

Навън се заформя чудничка буря. И после продължавам с щъкането навън. Не ми се стои в офиса днес и си намерих работа навън Stuck Out Tongue

# 352
  • Мнения: 26 110
Къде си бе, легенда?🥳

# 353
  • На Марс
  • Мнения: 8 841

Пием с Пижо, пляскам Пенда Simple Smile

# 354
  • Мнения: 8 496
Преядох със салата Grinning
Тежко ми е Grinning
Къде сте? Защо ви няма?
Джасте, нещо не си много активна. Не спазваш мотото на спама. Като домакиня трябва да даваш добър пример Grinning

# 355
  • София
  • Мнения: 11 182
Днес май ще е един от онези, в които не трябва да ставаш от леглото...

# 356
  • Мнения: 10 326
Защо бе? Свиленчо нали днес нас чака? Simple Smile
Мързеливо ми е на мен, но ще се събера, само още малко време ми трябва Grinning

# 357
  • Мнения: 17 646
откакто видях тази от клипа на шоколад окончателно нищо не аресвам в устава

# 358
  • Мнения: X
мляко с какао Heart EyesHeart

# 359

Общи условия

Активация на акаунт